Więcek Adrian GMKS STRZELEC Frysztak

ur. 1995 (25 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
27
Zwycięstwa
9
Porażki
75%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Zwoliński Mariusz (42 l.)
Polska
2 W 1:3 11:5, 5:11, 6:11, 3:11
1
Wasilewski Damian (33 l.)
Polska
2 W 1:3 11:5, 3:11, 7:11, 8:11
2
Kaczmarek Andrzej (37 l.)
Polska
2 W 3:1 11:4, 11:7, 9:11, 11:9
2
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 11:9, 10:12, 11:6
3
Kwodawski Bartosz (40 l.)
Polska
2 P 2:3 10:12, 12:10, 9:11, 11:5, 9:11
3
Kądziela Marek (38 l.)
Polska
2 P 1:3 12:14, 6:11, 11:3, 8:11
4
Jankowski Jakub (18 l.)
Polska
2 P 3:2 10:12, 9:11, 11:7, 19:17, 11:9
4
Najder Szymon (19 l.)
Polska
2 W 1:3 11:9, 7:11, 7:11, 3:11
5
Pietraszko Łukasz (31 l.)
Polska
2 W 1:3 11:8, 5:11, 7:11, 10:12
5
Szotek Karol (39 l.)
Polska
2 P 3:1 9:11, 11:7, 11:7, 13:11
6
Tatarczuch Rafał (22 l.)
Polska
2 W 3:1 4:11, 12:10, 11:7, 11:9
6
Lis Daniel (21 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 9:11, 11:1, 12:10
7
Glegoła Paweł (40 l.)
Polska
2 W 0:3 10:12, 12:14, 10:12
7
Kalita Artur (50 l.)
Polska
2 W 2:3 11:8, 11:9, 6:11, 1:11, 6:11
8
Galas Michał (25 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 11:9, 6:11, 11:2, 13:11
8
Misztal Igor (23 l.)
Polska
2 W 0:3 1:11, 11:13, 6:11
9
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
2 P 3:1 12:10, 10:12, 11:8, 11:7
9
Gołda Łukasz (29 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 11:6, 9:11, 8:11
10
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
2 W 2:3 11:9, 6:11, 12:14, 11:7, 1:11
10
Kaczmarek Andrzej (37 l.)
Polska
2 W 2:3 7:11, 12:10, 11:8, 6:11, 7:11
11
Łysakowski Michał (16 l.)
Polska
2 W 0:3 3:11, 5:11, 10:12
11
Balcerzak Marcin (22 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:9, 11:8
12
Lis Daniel (21 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 10:12, 7:11
12
Tatarczuch Rafał (22 l.)
Polska
2 W 0:3 3:11, 5:11, 7:11
13
Galas Michał (25 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11,10:12,9:11
13
Moczko Michał (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7,11:6,14:12
14
Kalita Artur (50 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8 14:12 11:4
14
Glegoła Paweł (40 l.)
Polska
2 W 3:1 14:12 9:11 13:11 11:9
15
Grela Paweł (22 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 11:7, 8:11, 8:11
15
Wasilewski Damian (33 l.)
Polska
2 W 3:2 11:6, 4:11, 11:13, 11:5, 12:10
16
Szotek Karol (39 l.)
Polska
2 W 3:0 12:10, 11:5, 11:9
16
Pietraszko Łukasz (31 l.)
Polska
2 W 3:1 11:5, 13:11, 8:11, 13:11
17
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
2 W 3:1 14:12, 2:11, 11:9, 11:6
17
Gołda Łukasz (29 l.)
Polska
2 W 3:2 10:12, 11:6, 11:8, 6:11, 11:7
18 2 W 3:1 11-5, 11-7, 3-11, 11-3
18
Jankowski Jakub (18 l.)
Polska
2 W 3:1 11-5, 3-11,11-8, 11-8

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 3:1 11:8, 11:6, 9:11, 14:12
2 2 W 3:2 11:8, 5:11, 11:9, 7:11, 11:9
3 2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:8
4 2 W 1:3 9:11, 11:8, 8:11, 4:11
5 2 P 3:0 11:9, 11:7, 11:9
6 2 W 3:0 11:6, 14:12, 11:8
7 2 W 0:3 4:11, 9:11, 6:11
8 2 W 1:3 5:11, 9:11, 11:4, 5:11
9 2 P 3:0 11:9, 11:7, 11:7
10 1 P 3:2 11:9, 11:6, 8:11, 5:11, 11:8
11 1 W 1:3 9:11, 11:9, 2:11, 6:11
12 1 P 3:0 11:4, 11:6, 11:9
13 1 W 3:2 11:5,3:11,14:16,12:10,11:3
14 1 W 3:0 13:11 11:9 11:5
15 1 W 3:1 11:8, 8:11, 11:6, 11:4
16 1 P 2:3 11:9, 7:11, 11:9, 9:11, 12:14
17 1 P 0:3 7:11, 8:11, 9:11
18 1 P 0:3 10-12, 3-11, 12-14