Niemiec Krzysztof GMKS STRZELEC Frysztak

ur. 1991 (29 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
17
Zwycięstwa
19
Porażki
47%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Grela Paweł (22 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 8:11, 7:11
1
Wróbel Dariusz (30 l.)
Polska
1 W 2:3 12:14, 11:9, 11:7, 4:11, 5:11
2
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 5:11, 11:9, 11:9, 12:10
2
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 13:11, 11:7
3
Balcerzak Marcin (22 l.)
Polska
1 W 3:1 11:3, 9:11, 11:6, 11:9
3
Masłowski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 3:2 11:9, 10:12, 6:11, 11:9, 11:5
4
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:4, 12:10
4
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 12:14, 12:14
5
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 6:11, 11:5, 11:8
5
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:6, 10:12, 11:9
6
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 0:3 1:11, 7:11, 6:11
6
Nadolski Łukasz (27 l.)
Polska
1 P 0:3 2:11, 9:11, 9:11
7
Lubaś Sebastian (40 l.)
Polska
1 W 1:3 11:13, 9:11, 11:9, 6:11
7
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:4, 11:5
8
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 11:8, 8:11, 11:4
8
Kuźniak Łukasz (21 l.)
Polska
1 W 0:3 2:11, 3:11, 11:13
9
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
1 P 3:2 11:9, 6:11, 7:11, 11:9, 11:8
9
Kozieł Paweł (27 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:8, 11:8
10
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
1 W 1:3 11:4, 7:11, 8:11, 11:13
10
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11, 12:10, 15:17, 10:12
11
Kądziela Marek (38 l.)
Polska
1 W 2:3 8:11, 1:11, 11:9, 11:7, 9:11
11
Kwodawski Bartosz (40 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9, 9:11, 11:7, 8:11, 6:11
12
Nadolski Łukasz (27 l.)
Polska
1 P 3:2 14:16, 11:9, 3:11, 11:7, 13:11
12
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 3:0 11:9, 11:5, 13:11
13
Misztal Igor (23 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3,11:1,11:6
13
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11,3:11,11:8,1:11
14
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11 11:5 5:11 6:11
14
Lubaś Sebastian (40 l.)
Polska
1 P 2:3 11:8 11:5 6:11 5:11 2:11
15
Zwoliński Mariusz (42 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 11:13, 11:5, 11:9
15
Wróbel Dariusz (30 l.)
Polska
1 P 1:3 11:13, 13:11, 6:11, 4:11
16
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
1 P 1:3 11:6, 5:11, 8:11, 6:11
16
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 4:11, 8:11
17
Kozieł Paweł (27 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 8:11, 7:11
17
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
1 P 1:3 4:11, 3:11, 11:8, 10:12
18
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 W 3:1 6-11, 11-4, 11-8, 13-11
18
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 W 3:1 11-13, 14-12, 11-9, 11-5

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 0:3 8:11, 7:11, 10:12
2 1 W 3:1 11:6, 11:8, 10:12, 11:9
3 1 W 3:1 11:9, 11:9, 3:11, 13:11
4 1 P 3:0 11:3, 11:5, 11:7
5 1 P 3:1 11:7, 11:4, 5:11, 11:8
6 1 P 1:3 9:11, 11:5, 2:11, 9:11
7 1 W 2:3 7:11, 11:9, 10:12, 12:10, 10:12
8 1 P 3:1 9:11, 11:9, 11:6, 13:11
9 1 P 3:0 11:8, 11:1, 11:3
10 2 P 3:1 11:9, 9:11, 11:5, 12:10
11 2 W 0:3 7:11, 5:11, 7:11
12 2 W 1:3 11:13, 11:5, 3:11, 5:11
13 1 W 3:1 11:9,12:10,7:11,11:4
14 2 P 1:3 11:8 9:11 9:11 3:11
15 2 W 3:0 11:6, 11:3, 11:9
16 2 W 3:0 11:6, 11:5, 11:9
17 2 P 2:3 11:5, 7:11, 7:11, 11:7, 9:11
18 2 W 3:1 11-9, 7-11, 11-9, 11-7