Janczewski Grzegorz IKS START Zduńska Wola

ur. 1986 (34 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
19
Zwycięstwa
17
Porażki
53%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
1 P 0:3 12:14, 8:11, 6:11
1
Kozieł Paweł (27 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 10:12, 11:6, 11:9, 12:10
2
Niemiec Krzysztof (29 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 13:11, 11:7
2
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:5, 11:6
3
Grela Paweł (22 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 6:11, 12:10, 11:8
3
Wróbel Dariusz (30 l.)
Polska
1 W 3:2 7:11, 11:4, 11:8, 9:11, 11:4
4
Balcerzak Marcin (22 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 13:11, 11:8
4
Masłowski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 3:1 13:11, 11:5, 6:11, 11:3
5
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 W 2:3 12:10, 11:4, 4:11, 16:18, 9:11
5
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 P 3:2 11:8, 9:11, 12:10, 9:11, 11:7
6
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 13:15, 9:11, 13:11, 11:3
6
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 11:9, 5:11, 6:11
7
Nadolski Łukasz (27 l.)
Polska
1 W 2:3 8:11, 8:11, 11:6, 11:5, 7:11
7
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 3:0 11:2, 11:7, 11:5
8
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 11:8, 8:11, 4:11
8
Lubaś Sebastian (40 l.)
Polska
1 W 3:2 11:7, 11:6, 8:11, 8:11, 11:3
9
Grzębka Mikołaj (21 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 6:11, 3:11
9
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 P 3:2 11:7, 11:9, 8:11, 7:11, 13:11
10
Niemiec Krzysztof (29 l.)
Polska
1 P 1:3 5:11, 12:10, 15:17, 10:12
10
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 12:10, 10:12, 11:9
11
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 3:1 8:11, 11:8, 11:6, 1:7,
11
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 12:10, 11:6.
12
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
1 P 3:2 11:7, 9:11, 11:9, 9:11, 11:9
12
Kozieł Paweł (27 l.)
Polska
1 P 3:1 8:11, 11:5, 11:3, 11:7
13
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 W 3:2 14:16, 11:6, 11:5, 7:11, 11:4
13
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 5:11, 5:11
14
Zwoliński Mariusz (42 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11,13:11,10:12,11:13
14
Wróbel Dariusz (30 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11,11:9,8:11,6:11
15
Kądziela Marek (38 l.)
Polska
1 P 3:0 14:12, 11:6, 11:6.
15
Kwodawski Bartosz (40 l.)
Polska
1 W 1:3 11:7, 4:11, 2:11, 11:13.
16
Nadolski Łukasz (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:9, 11:9
16
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 0:3 8:11, 7:11, 5:11
17
Misztal Igor (23 l.)
Polska
1 W 3:2 7:11, 9:11, 11:9, 11:6, 11:9
17
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 12:14, 11:9, 9:11, 9:11
18
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 W 2:3 7:11, 13:11, 8:11, 11:4, 9:11
18
Lubaś Sebastian (40 l.)
Polska
1 W 2:3 11:8, 13:11, 4:11, 7:11, 13:15

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 0:3 5:11, 4:11, 3:11
2 1 P 3:1 11:6, 11:8, 10:12, 11:9
3 1 W 3:2 5:11, 11:4, 11:4, 9:11, 11:4
4 1 P 1:3 11:4, 6:11, 4:11, 11:13
5 1 P 3:2 8:11, 11:8, 11:8, 8:11, 11:6
6 1 P 0:3 6:11, 4:11, 4:11
7 1 P 3:1 11:8, 9:11, 11:7, 11:5
8 1 W 3:2 8:11, 11:4, 11:7, 12:14, 11:9
9 1 P 3:0 11:3, 11:9, 12:10
10 1 W 3:2 11:9, 11:6, 8:11, 5:11, 11:8
11 1 P 3:0 11:8, 11:6, 11:6.
12 1 P 3:0 11:6, 11:6, 11:5
13 1 P 1:3 8:11, 12:10, 9:11, 9:11
14 1 W 2:3 11:3,5:11,9:11,11:4,8:11
15 1 W 1:3 9:11, 11:9, 8:11, 6:11.
16 1 P 0:3 9:11, 9:11, 6:11
17 1 W 3:1 11:8, 11:3, 8:11, 11:7
18 1 P 3:0 11:8, 11:8, 11:3