Sankowski Marcin IKS START Zduńska Wola

ur. 1995 (25 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
13
Zwycięstwa
23
Porażki
36%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kozieł Paweł (27 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 7:11, 11:9, 7:11, 9:11
1
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
1 P 0:3 3:11, 7:11, 6:11
2
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 P 3:0 11:3, 11:5, 11:7
2
Niemiec Krzysztof (29 l.)
Polska
1 P 3:2 6:11, 5:11, 11:9, 11:9, 12:10
3
Wróbel Dariusz (30 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 11:5, 14:16, 6:11, 6:11
3
Grela Paweł (22 l.)
Polska
1 W 3:0 13:11, 11:6, 11:5
4
Masłowski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 1:3 13:15, 11:9, 8:11, 3:11
4
Balcerzak Marcin (22 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 7:11, 11:9, 11:3
5
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 P 3:1 11:8, 11:9, 14:16, 11:9
5
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 12:10, 11:6
6
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
1 P 0:3 10:12, 7:11, 8:11
6
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 0:3 3:11, 8:11, 9:11
7
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 3:0 11:5, 12:10, 11:6
7
Nadolski Łukasz (27 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:6, 11:9
8
Lubaś Sebastian (40 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 6:11, 11:2, 7:11
8
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 11:7, 8:11, 1:11
9
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 P 3:1 12:10, 11:8, 7:11, 11:3
9
Kotyl Wojciech (24 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 8:11, 11:8, 6:11
10
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
2 P 2:3 11:9, 6:11, 12:14, 11:7, 1:11
10
Zdzienicki Piotr (30 l.)
Polska
2 P 2:3 11:6, 5:11, 11:7, 11:13, 7:11
11
Szotek Karol (39 l.)
Polska
2 P 3:2 11:2, 10:12, 11:7, 12:14, 11:9.
11
Pietraszko Łukasz (31 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11, 7:11, 14:12, 5:11.
12
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
2 P 3:1 11:6, 6:11, 11:3, 11:8
12
Gołda Łukasz (29 l.)
Polska
2 W 2:3 11:7, 11:7, 7:11, 9:11, 11:13
13
Jankowski Jakub (18 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 13:11, 12:10
13 2 W 3:2 11:6, 15:17, 11:9, 7:11, 12:10
14
Wasilewski Damian (33 l.)
Polska
2 W 1:3 11:6,9:11,7:11,8:11
14
Grela Paweł (22 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11,6:11,11:13
15
Balcerzak Marcin (22 l.)
Polska
2 P 3:2 5:11, 10:12, 11:5, 12:10, 12:10.
15
Łysakowski Michał (16 l.)
Polska
2 W 0:3 3:11, 8:11, 6:11.
16
Lis Daniel (21 l.)
Polska
2 W 3:2 11:8, 6:11, 11:6, 6:11, 11:9
16
Tatarczuch Rafał (22 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:5, 11:4
17
Galas Michał (25 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 11:8, 12:14,10:12
17
Wojtyła Norbert (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:3, 11:7
18
Glegoła Paweł (40 l.)
Polska
2 P 3:2 7:11, 11:9, 11:8, 6:11, 11:7
18
Kalita Artur (50 l.)
Polska
2 P 3:1 12:10, 8:11, 11:7, 11:9

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 0:3 5:11, 4:11, 3:11
2 1 P 3:1 11:6, 11:8, 10:12, 11:9
3 1 W 3:2 5:11, 11:4, 11:4, 9:11, 11:4
4 1 P 1:3 11:4, 6:11, 4:11, 11:13
5 1 P 3:2 8:11, 11:8, 11:8, 8:11, 11:6
6 2 W 3:2 7:11, 8:11, 11:7, 11:6, 11:6
7 2 W 1:3 8:11, 9:11, 14:12, 9:11
8 2 P 0:3 10:12, 6:11, 4:11
9 2 W 0:3 8:11, 6:11, 12:14
10 2 W 3:1 11:9, 9:11, 11:5, 12:10
11 2 P 3:0 13:11, 12:10, 12:10.
12 2 W 2:3 11:9, 11:13, 11:3, 8:11, 9:11
13 2 W 3:0 11:8, 11:9, 11:7
14 2 P 3:1 11:9,11:9,6:11,11:8
15 2 W 1:3 6:11, 10:12, 11:9, 6:11.
16 2 W 3:0 11:8, 11:8, 11:5
17 2 W 3:0 11:3, 12:10, 11:6
18 2 P 3:1 3:11, 11:9, 11:9, 11:6