Zeng Yi Wang DOJLIDY Wschodzący Białystok

ur. 1983 (37 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

35
Pojedynki
20
Zwycięstwa
15
Porażki
57%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Horejsi Miroslav (46 l.)
Czechy
1 W 0:3 7:11, 4:11, 7:11
1
Takakiwa Taku (32 l.)
Japonia
1 P 2:0 11:6, 12:10
2
Drinkhall Paul (30 l.)
Anglia
1 P 0:3 5:11, 6:11, 12:14
3
Such Bartosz (37 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 9:11, 11:9, 11:7, 6:11
3
Wang Zhen (35 l.)
Kanada
1 P 2:1 6:11, 11:3, 11:6
4
Stępień Krzysztof (50 l.)
Polska
1 W 0:3 1:11, 5:11, 6:11
5
Burov Viacheslav (35 l.)
Rosja
1 W 2:1 11:5, 7:11, 11:5
5
Baggaley Andrew (37 l.)
Anglia
1 W 3:0 11:6, 11:8, 11:9
6
Vrablik Jiri (37 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 11:9, 7:11, 8:11
6
Wang Yang (26 l.)
Słowacja
1 P 2:1 12:10, 10:12, 11:5
7
Paikov Mikhail (31 l.)
Rosja
1 P 3:2 7:11, 12:10, 8:11, 12:10, 11:3
7
Zihao Geng (25 l.)
Chiny
1 P 2:0 11:7, 11:9
8
Górak Daniel (37 l.)
Polska
1 P 0:3 9:11, 6:11, 4:11
9
Lam Siu Hang (24 l.)
Hongkong
1 P 1:3 8:11, 11:9, 4:11, 14:16
10
Lewandowski Tomasz (35 l.)
Polska
1 P 2:1 10:12, 13:11, 11:5
10
Tsuboi Gustavo (35 l.)
Brazylia
1 W 0:3 11:13, 10:12, 7:11
11
Floras Robert (28 l.)
Polska
1 P 1:3 11:9, 5:11, 10:12, 8:11
12
Błaszczyk Lucjan (46 l.)
Polska
1 P 0:2 4:11, 9:11
12
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:3, 11:5
13
Pucar Tomislav (24 l.)
Chorwacja
1 P 3:2 11:9, 10:12, 11:7, 5:11, 11:6
14
Prokopcov Dmitrij (40 l.)
Czechy
1 W 3:2 11:9, 11:9, 9:11, 8:11, 11:3
15
Stępień Krzysztof (50 l.)
Polska
1 W 3:0 11:1, 11:1, 11:2
15
Chojnowski Patryk (30 l.)
Polska
1 W 2:1 9:11, 11:5, 11:6
16
Burov Viacheslav (35 l.)
Rosja
1 P 3:2 11:4, 8:11, 11:7, 5:11, 12:10
16
Cai Wei (25 l.)
Chiny
1 P 2:0 14:12, 13:11
17
Fertikowski Paweł (30 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 6:11, 7:11
18
Zihao Geng (25 l.)
Chiny
1 W 3:1 12:14, 11:8, 11:7, 11:8
18
Paikov Mikhail (31 l.)
Rosja
1 W 2:0 11:5, 11:7
19
Górak Daniel (37 l.)
Polska
1 W 1:2 10:12, 11:9, 10:12
19
Han Chuanxi (25 l.)
Chiny
1 W 0:3 10:12, 11:13, 11:13
20
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 W 0:2 6:11, 8:11
20
Koszyk Bogusław (33 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 8:11, 7:11
21
Lewandowski Tomasz (35 l.)
Polska
1 W 3:2 11:9, 9:11, 3:11, 11:7, 11:6
21
Lakeev Vasily (36 l.)
Rosja
1 W 2:1 10:12, 11:9, 11:4
22
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 W 2:3 12:10, 7:11, 8:11, 11:8, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety