Wasylkowski Nestor LKS ODRA Głoska

ur. 1992 (29 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
19
Zwycięstwa
15
Porażki
56%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Masłowski Jakub (25 l.)
Polska
1 W 1:3 11:9, 9:11, 8:11, 9:11
1
Balcerzak Marcin (23 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 11:13, 11:6, 10:12
2
Wachowiak Łukasz (21 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:3, 12:10
2
Nalepa Kamil (22 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 11:7, 7:11, 5:11
3
Szymczyk Jan (24 l.)
Polska
1 W 1:3 11:6, 7:11, 12:14, 3:11
3
Tomicki Jarosław (41 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:5, 14:12
4
Mrkvicka Radek (47 l.)
Czechy
1 P 3:1 11:13, 11:3, 11;8, 11:7
4
Nadolski Łukasz (28 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 12:14, 10:12
5
Kusiński Marcin (50 l.)
Polska
1 P 3:1 6:11, 11:5, 11:4, 11:8
5
Lubaś Sebastian (41 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 9:11, 12:10, 11:8, 8:11
6
Wróbel Dariusz (31 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 11:8, 3:11, 8:11
6
Grela Paweł (23 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 3:11, 3:11
7
Kozieł Paweł (28 l.)
Polska
1 P 0:3 15:17, 7:11, 5:11
7
Zavadskyi Ihor (29 l.)
Ukraina
1 P 1:3 11:9, 10:12, 10:12, 7:11
8
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
1 P 1:3 11:6, 10:12, 7:11, 6:11
8
Niemiec Krzysztof (30 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 11:8, 8:11, 11:4
9
Sankowski Marcin (26 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 11:8, 7:11, 11:3
9
Janczewski Grzegorz (35 l.)
Polska
1 W 3:2 11:7, 11:9, 8:11, 7:11, 13:11
10
Mrkvicka Radek (47 l.)
Czechy
1 P 1:3 12:10, 9:11, 6:11, 7:11
10
Nadolski Łukasz (28 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 4:11, 11:7, 11:9
11
Wróbel Dariusz (31 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 8:11, 11:4, 11:4, 9:11,
11
Zwoliński Mariusz (43 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 8:11, 11:4, 11:4, 10:12,
12
Kusiński Marcin (50 l.)
Polska
1 P 2:3 14:12, 13:11, 3:11, 8:11, 7:11,
12
Lubaś Sebastian (41 l.)
Polska
1 P 2:3 11:6, 11:9, 7:11, 3:11, 9:11,
13
Niemiec Krzysztof (30 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11,3:11,11:8,1:11
13
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
1 P 3:0 11:3,11:6,14:12
14
Tomicki Jarosław (41 l.)
Polska
1 W 3:2 11:6, 7:11, 11:6, 6:11, 11:7,
14
Szymczyk Jan (24 l.)
Polska
1 W 3:2 9:11, 13:11, 11:8, 5:11, 11:3,
16
Wachowiak Łukasz (21 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 7:11, 9:11
16
Nalepa Kamil (22 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:8, 11:7
17
Janczewski Grzegorz (35 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9, 12:14, 11:9, 9:11, 9:11
17
Wiśniewski Tomasz (28 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 9:11, 9:11
18
Kądziela Marek (39 l.)
Polska
1 P 2:3 7:11, 11:8, 7:11, 11:5, 8:11
18
Masłowski Jakub (25 l.)
Polska
1 W 3:2 11:2, 11:7, 3:11, 10:12, 11:7

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 1:3 4:11, 16:18, 13:11, 5:11
2 1 W 3:1 11:8, 9:11, 11:5, 14:12
3 1 P 3:2 6:11, 11:7, 9:11, 11:7, 11:4
4 1 P 3:1 11:7, 11:9, 8:11, 11:8
5 1 W 1:3 9:11, 11:7, 7:11, 9:11
6 1 P 3:0 11:7, 11:4, 11:8
7 1 W 3:1 9:11, 11:5, 11:9, 11:7
8 1 W 3:1 9:11, 11:9, 11:6, 13:11
9 1 W 3:0 11:3, 11:9, 12:10
10 1 W 3:1 4:11, 11:6, 13:11, 11:5
11 1 W 3:2 11:7, 11:6, 8:11, 10:12, 11:8,
12 1 W 3:1 11:5, 11:8, 11:13, 11:8,
13 1 P 3:2 11:5,3:11,14:16,12:10,11:3
14 1 P 2:3 11:9, 12:10, 10:12, 8:11, 5:11,
16 1 W 1:3 11:6, 15:17, 6:11, 7:11
17 1 P 3:1 11:8, 11:3, 8:11, 11:7
18 1 W 3:2 11:8, 12:10, 8:11, 7:11, 11:6