Sokołowska Joanna KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża

ur. 2001 (18 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
19
Zwycięstwa
17
Porażki
53%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1 1 P 0:3 4:11, 9:11, 6:11
1
Krzysiek Paulina (23 l.)
Polska
1 P 1:3 11:9, 6:11, 6:11, 6:11
2
Zakrzewska Agata (19 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 3:11, 11:9, 11:5
2
Bąk Natalia (30 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 9:11, 11:5, 11:5
3
Karahodzina Inna (32 l.)
Białoruś
1 P 2:3 6:11, 11:8, 5:11, 11:9, 8:11
3
Szymczak Julia (19 l.)
Polska
1 P 1:3 10:12, 11:7, 4:11, 6:11
4
Krajewska Marta (24 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:1, 11:5
4
Kaczmarek Agnieszka (24 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:6, 11:4
5
Pasińska Anika (27 l.)
Polska
1 W 3:0 15:13, 11:6, 11:8
5
Sitarska Agnieszka (32 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 8:11, 6:11
6
Ciemna Natalia (22 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 11:8, 6:11, 7:11
6
Palacz Katarzyna (25 l.)
Polska
1 P 3:2 7:11, 15:13, 11:7, 10:12, 11:7
7
Kunats Maja (21 l.)
Białoruś
1 W 3:1 6:11, 11:6, 11:8, 11:5
7
Nawrocka Klaudia (22 l.)
Polska
1 W 3:2 11:3, 12:10, 9:11, 8:11, 11:9
8
Nowacka Paulina (25 l.)
Polska
1 P 3:1 13:11, 11:9, 7:11, 11:8
8
Klabińska Agata (21 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 9:11, 10:12
9
Jędrzejewska Anna (23 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11, 11:8, 12:14, 7:11
9
Nowocin Katarzyna (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:8, 11:4
10
Leonowicz Monika (27 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 9:11, 12:10, 8:11
10
Filipowicz Julia (17 l.)
Polska
2 W 0:3 2:11, 1:11, 4:11
11 2 W 0:3 5:11, 11:13, 5:11
11
Pasińska Anika (27 l.)
Polska
2 P 3:1 4:11, 11:9, 12:10, 11:6
12 2 W 0:3 7:11, 9:11, 7:11
12
Wereszczaka Anna (21 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11, 3:11, 5:11
13
Olczak Honorata (23 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:7, 11:9
13
Miklaszewska Maja (18 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 11:13, 11:8, 8:11
14
Zakrzewska Agata (19 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 8:11, 11:6, 9:11
14
Bąk Natalia (30 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 13:11, 5:11, 13:11
15
Bejenka Karolina (22 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:2, 11:8
15
Jędrzejewska Anna (23 l.)
Polska
2 W 3:1 11:4, 12:14, 11:9, 11:8
16
Urbaniak Martyna (23 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 11:4, 11:7, 11:6
16
Jacek Monika (30 l.)
Polska
2 P 0:3 10:12, 8:11, 9:11
17
Prusińska Hanna (31 l.)
Polska
2 P 3:0 12:10, 11:8, 11:8
17
Gilewska Kinga (25 l.)
Polska
2 W 2:3 11:6, 11:3, 9:11, 6:11, 8:11
18
Kłos Kamila (44 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:9, 11:4
18 2 W 3:0 11:5, 11:3, 11:4

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 1:3 9:11, 11:8, 5:11, 8:11
2 1 P 3:0 14:12, 11:4, 12:10
3 1 P 2:3 11:6, 12:10, 9:11, 8:11, 9:11
4 1 P 3:0 11:8, 11:5, 12:10
5 1 W 3:2 12:10, 11:9, 12:14, 6:11, 13:11
6 1 W 0:3 6:11, 8:11, 5:11
7 1 W 3:1 8:11, 11:7, 15:13, 11:8
8 1 W 1:3 3:11, 11:7, 9:11, 3:11
9 1 P 3:2 7:11, 9:11, 11:5, 11:5, 12:10
10 1 W 2:3 11:5, 11:6, 8:11, 8:11, 8:11
11 1 P 3:0 12:10, 13:11, 11:4
12 2 W 0:3 5:11, 6:11, 6:11
13 2 P 1:3 7:11, 8:11, 11:6, 10:12
14 1 P 1:3 11:6, 2:11, 5:11, 6:11
15 2 W 3:0 11:8, 11:9, 11:2
16 2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:4
17 2 W 2:3 7:11, 11:9, 8:11, 11:9, 7:11
18 1 W 3:0 11:8, 11:5, 11:4