Żbikowska Monika KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża

ur. 1995 (24 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
13
Zwycięstwa
23
Porażki
36%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1 1 W 3:0 11:8, 11:9, 11:9
1
Krzysiek Paulina (23 l.)
Polska
1 P 2:3 11:7, 11:9, 4:11, 4:11, 8:1
2
Zakrzewska Agata (19 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:6, 11:5
2
Bąk Natalia (30 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 11:4, 8:11, 11:7
3
Karahodzina Inna (32 l.)
Białoruś
1 W 3:1 8:11, 11:8, 11:9, 11:9
3
Szymczak Julia (19 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 8:11, 7:11
4
Krajewska Marta (24 l.)
Polska
1 P 3:1 11:4, 9:11, 11:8, 11:9
4
Kaczmarek Agnieszka (24 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:8, 15:13
5
Sitarska Agnieszka (32 l.)
Polska
1 P 1:3 4:11, 6:11, 11:9, 7:11
5
Pasińska Anika (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:6, 11:8
6
Ciemna Natalia (22 l.)
Polska
1 P 3:1 11:8, 6:11, 11:9, 11:7
6
Palacz Katarzyna (25 l.)
Polska
1 P 3:1 12:10, 11:7, 8:11, 14:12
7
Kunats Maja (21 l.)
Białoruś
1 W 3:1 11:9, 11:6, 9:11, 12:10
7
Nawrocka Klaudia (22 l.)
Polska
1 W 3:1 7:11, 11:4, 11:7, 11:7
8
Nowacka Paulina (25 l.)
Polska
1 W 1:3 10:12, 15:13, 6:11, 9:11
8
Klabińska Agata (21 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 6:11, 9:11
9
Nowocin Katarzyna (25 l.)
Polska
1 P 3:2 7:11, 11:6, 10:12, 11:2, 11:4
9
Jędrzejewska Anna (23 l.)
Polska
1 W 1:3 10:12, 11:8, 6:11, 8:11
10
Szymczak Julia (19 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 9:11, 8:11
10 1 P 3:1 11:9, 11:8, 6:11, 11:8
11
Hennig Katarzyna (20 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 4:11, 7:11
11
Szczuka Agata (19 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 12:10, 11:9
12 1 W 2:3 6:11, 16:14, 12:10, 10:12, 9:11
12
Krzysiek Paulina (23 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:3, 11:9
13
Krajewska Marta (24 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 10:12, 6:11
13
Kaczmarek Agnieszka (24 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 12:10, 2:11, 9:11
14
Bąk Natalia (30 l.)
Polska
1 P 2:3 8:11, 11:9, 11:6, 7:11, 6:11
14
Zakrzewska Agata (19 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 4:11, 3:11
15
Derkowska Monika (28 l.)
Polska
1 P 0:3 10:12, 3:11, 3:11
15
Nowocin Katarzyna (25 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 10:12, 9:11
16
Wysocka Magdalena (24 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 11:9, 11:7, 8:11, 11:5
16
Nowacka Paulina (25 l.)
Polska
1 P 0:3 11:13, 13:15, 10:12
17
Nawrocka Klaudia (22 l.)
Polska
1 P 3:2 8:11, 11:7, 11:6, 4:11, 11:8
17
Drygas Joanna (27 l.)
Polska
1 P 3:1 14:12, 5:11, 11:9, 11:7
18
Ciemna Natalia (22 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 11:4, 14:16, 16:14, 11:7
18
Palacz Katarzyna (25 l.)
Polska
1 P 1:3 9:11, 1:11, 11:9, 4:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 1:3 9:11, 11:8, 5:11, 8:11
2 1 P 3:0 14:12, 11:4, 12:10
3 1 P 2:3 11:6, 12:10, 9:11, 8:11, 9:11
4 1 P 3:0 11:8, 11:5, 12:10
5 1 W 3:2 12:10, 11:9, 12:14, 6:11, 13:11
6 1 W 0:3 6:11, 8:11, 5:11
7 1 W 3:1 8:11, 11:7, 15:13, 11:8
8 1 W 1:3 3:11, 11:7, 9:11, 3:11
9 1 P 3:2 7:11, 9:11, 11:5, 11:5, 12:10
10 1 W 2:3 11:5, 11:6, 8:11, 8:11, 8:11
11 1 P 3:0 12:10, 13:11, 11:4
12 2 W 0:3 5:11, 6:11, 6:11
13 2 P 1:3 7:11, 8:11, 11:6, 10:12
14 1 P 1:3 11:6, 2:11, 5:11, 6:11
15 2 W 3:0 11:8, 11:9, 11:2
16 2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:4
17 2 W 2:3 7:11, 11:9, 8:11, 11:9, 7:11
18 1 W 3:0 11:8, 11:5, 11:4