Wróbel Dariusz UKTS SOKÓŁ Orzesze

ur. 1990 (31 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
7
Zwycięstwa
27
Porażki
21%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Niemiec Krzysztof (30 l.)
Polska
1 P 2:3 12:14, 11:9, 11:7, 4:11, 5:11
1
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 13:11, 7:11, 6:11, 5:11
2
Nadolski Łukasz (28 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:8, 11:7
2
Mrkvicka Radek (47 l.)
Czechy
1 P 3:0 11:4, 11:6, 11:7
3
Janczewski Grzegorz (35 l.)
Polska
1 P 3:2 7:11, 11:4, 11:8, 9:11, 11:4
3
Sankowski Marcin (26 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9, 11:5, 14:16, 6:11, 6:11
4
Kusiński Marcin (50 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 8:11, 6:11
4
Lubaś Sebastian (41 l.)
Polska
1 P 1:3 11:8, 6:11, 10:12, 8:11
5
Masłowski Jakub (25 l.)
Polska
1 W 2:3 4:11, 11:9, 4:11, 11:4, 7:11
5
Balcerzak Marcin (23 l.)
Polska
1 P 3:2 6:11, 13:11, 11:9, 6:11, 12:10
6
Kuźniak Łukasz (22 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:3, 11:2
6
Wasylkowski Nestor (29 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 11:8, 3:11, 8:11
7
Nalepa Kamil (22 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 9:11, 11:7, 11:6
7
Wachowiak Łukasz (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 13:11, 11:5
8
Kozieł Paweł (28 l.)
Polska
1 W 3:1 7:11, 11:8, 11:3, 11:6
8
Zavadskyi Ihor (29 l.)
Ukraina
1 P 0:3 5:11, 11:13, 6:11
9
Tomicki Jarosław (41 l.)
Polska
1 P 3:2 11:7, 5:11, 9:11, 11:6, 11:5
9
Szymczyk Jan (24 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:5, 11:4
10
Litwiniuk Marcin (31 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:3, 11:9
10
Kozieł Paweł (28 l.)
Polska
1 P 3:1 10:12, 11:7, 14:12, 11:8
11
Wasylkowski Nestor (29 l.)
Polska
1 W 2:3 10:12, 8:11, 11:4, 11:4, 9:11,
11
Misztal Igor (24 l.)
Polska
1 P 3:2 9:11, 9:11, 12:10, 11:9, 12:10,
12
Nalepa Kamil (22 l.)
Polska
1 P 0:3 1:11, 3:11, 5:11
12
Wachowiak Łukasz (21 l.)
Polska
1 P 0:3 0:11, 0:11, 0:11
14
Janczewski Grzegorz (35 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11,11:9,8:11,6:11
14
Wiśniewski Tomasz (28 l.)
Polska
1 P 1:3 11:8,6:11,6:11,8;11
15
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:4, 11:2
15
Niemiec Krzysztof (30 l.)
Polska
1 W 1:3 11:13, 13:11, 6:11, 4:11
16
Masłowski Jakub (25 l.)
Polska
1 P 0:3 10:12, 9:11, 5:11
16
Kądziela Marek (39 l.)
Polska
1 W 3:2 11:7, 7:11, 9:11, 11:6, 11:8
17
Szymczyk Jan (24 l.)
Polska
1 P 0:3 3:11, 3:11, 7:11
17
Tomicki Jarosław (41 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 9:11, 8:11
18
Nadolski Łukasz (28 l.)
Polska
1 P 1:3 11:8, 6:11, 8:11, 5:11
18
Lis Daniel (22 l.)
Polska
1 P 2:3 6:11, 11:7, 11:7, 11:13, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:1 11:8, 11:6, 9:11, 14:12
2 2 W 2:3 10:12, 11:9, 11:6, 7:11, 7:11
3 2 W 0:3 5:11, 8:11, 8:11
4 2 W 3:1 6:11, 11:8, 11:6, 11:9
5 2 P 3:1 13:15, 11:9, 11:6, 11:9
6 2 P 1:3 10:12, 6:11, 11:9, 10:12
7 2 W 0:3 5:11, 10:12, 13:15
8 2 P 0:3 6:11, 9:11, 8:11
9 2 W 2:3 13:15, 11:5, 11:6, 8:11, 7:11
10 1 P 3:2 11:48:11,4:11,11:4,11:3
11 1 P 3:2 11:7, 11:6, 8:11, 10:12, 11:8,
12 1 P 0:3 3:11, 5:11, 8:11
14 1 P 2:3 11:3,5:11,9:11,11:4,8:11
15 1 P 3:1 11:8, 8:11, 11:6, 11:4
16 1 P 0:3 9:11, 2:11, 9:11
17 1 P 0:3 8:11, 7:11, 5:11
18 1 W 3:2 11:6, 5:11, 11:8, 6:11, 11:7