Zwoliński Mariusz UKTS SOKÓŁ Orzesze

ur. 1978 (43 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
7
Zwycięstwa
27
Porażki
21%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Więcek Adrian (26 l.)
Polska
2 P 1:3 11:5, 5:11, 6:11, 3:11
1
Zdzienicki Piotr (31 l.)
Polska
2 W 3:2 11:7, 14:12, 6:11, 8:11, 11:2
2
Lis Daniel (22 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 6:11, 12:14
2
Tatarczuch Rafał (23 l.)
Polska
2 P 3:2 11:9, 11:8, 7:11, 7:11, 11:8
3
Kaczmarek Andrzej (38 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11, 11:4, 13:15, 8:11
3
Wiśniewski Tomasz (28 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:5, 11:4
4
Glegoła Paweł (41 l.)
Polska
2 W 3:2 11:9, 7:11, 7:11, 11:6, 11:5
4
Kalita Artur (51 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:7, 11:8
5
Kądziela Marek (39 l.)
Polska
2 P 3:0 11:9, 11:2, 11:4
5
Kwodawski Bartosz (41 l.)
Polska
2 P 3:1 11:4, 6:11, 11:7, 11:9
6
Misztal Igor (24 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 9:11, 9:11
6
Galas Michał (26 l.)
Polska
2 P 1:3 6:11, 11:9, 8:11, 8:11
7
Najder Szymon (20 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 11:7, 8:11, 11:5
7
Jankowski Jakub (19 l.)
Polska
2 P 3:0 11:1, 11:8, 11:5
8
Litwiniuk Marcin (31 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11, 8:11, 9:11
8
Gołda Łukasz (30 l.)
Polska
2 P 2:3 5:11, 11:7, 11:7, 12:14, 9:11
9
Pietraszko Łukasz (32 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 5:11, 9:11
9
Szotek Karol (40 l.)
Polska
2 P 3:1 9:11, 11:8, 11:4, 11:8
10
Kozieł Paweł (28 l.)
Polska
1 P 3:2 11:7, 9:11, 11:7, 8:11, 11:9
10
Litwiniuk Marcin (31 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 9:11, 11:9, 11:4
11
Misztal Igor (24 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 11:7, 3:11, 11:2,
11
Wasylkowski Nestor (29 l.)
Polska
1 W 2:3 10:12, 8:11, 11:4, 11:4, 10:12,
12
Wachowiak Łukasz (21 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 4:11, 6:11
12
Nalepa Kamil (22 l.)
Polska
1 P 0:3 3:11, 9:11, 5:11
13
Lubaś Sebastian (41 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:4, 11:5
13
Kusiński Marcin (50 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 12:10, 11:4
14
Janczewski Grzegorz (35 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11,13:11,10:12,11:13
14
Wiśniewski Tomasz (28 l.)
Polska
1 P 0:3 2:11,7:11,3:11
15
Niemiec Krzysztof (30 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 11:13, 11:5, 11:9
15
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:5, 11:6
16
Kądziela Marek (39 l.)
Polska
1 P 0:3 9:11, 7:11, 5:11
16
Masłowski Jakub (25 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 7:11, 11:9, 7:11
18
Lis Daniel (22 l.)
Polska
1 P 0:3 9:11, 4:11, 7:11
18
Nadolski Łukasz (28 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 8:11, 10:12

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:1 11:8, 11:6, 9:11, 14:12
2 2 W 2:3 10:12, 11:9, 11:6, 7:11, 7:11
3 2 W 0:3 5:11, 8:11, 8:11
4 2 W 3:1 6:11, 11:8, 11:6, 11:9
5 2 P 3:1 13:15, 11:9, 11:6, 11:9
6 2 P 1:3 10:12, 6:11, 11:9, 10:12
7 2 W 0:3 5:11, 10:12, 13:15
8 2 P 0:3 6:11, 9:11, 8:11
9 2 W 2:3 13:15, 11:5, 11:6, 8:11, 7:11
10 1 P 3:2 11:48:11,4:11,11:4,11:3
11 1 P 3:2 11:7, 11:6, 8:11, 10:12, 11:8,
12 1 P 0:3 3:11, 5:11, 8:11
13 1 P 3:0 12:10, 11:9, 11:8
14 1 P 2:3 11:3,5:11,9:11,11:4,8:11
15 1 P 3:1 11:8, 8:11, 11:6, 11:4
16 1 P 0:3 9:11, 2:11, 9:11
18 1 W 3:2 11:6, 5:11, 11:8, 6:11, 11:7