Sokołowska Joanna KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża

ur. 2001 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
19
Zwycięstwa
17
Porażki
53%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Krzysiek Paulina (25 l.)
Polska
1 P 1:3 11:9, 6:11, 6:11, 6:11
1 1 P 0:3 4:11, 9:11, 6:11
2
Bąk Natalia (32 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 9:11, 11:5, 11:5
2
Zakrzewska Agata (21 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 3:11, 11:9, 11:5
3
Karahodzina Inna (34 l.)
Białoruś
1 P 2:3 6:11, 11:8, 5:11, 11:9, 8:11
3
Szymczak Julia (21 l.)
Polska
1 P 1:3 10:12, 11:7, 4:11, 6:11
4
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:1, 11:5
4
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:6, 11:4
5
Sitarska Agnieszka (34 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 8:11, 6:11
5
Pasińska Anika (29 l.)
Polska
1 W 3:0 15:13, 11:6, 11:8
6
Palacz Katarzyna (27 l.)
Polska
1 P 3:2 7:11, 15:13, 11:7, 10:12, 11:7
6
Ciemna Natalia (24 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 11:8, 6:11, 7:11
7
Nawrocka Klaudia (24 l.)
Polska
1 W 3:2 11:3, 12:10, 9:11, 8:11, 11:9
7
Kunats Maja (23 l.)
Białoruś
1 W 3:1 6:11, 11:6, 11:8, 11:5
8
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 P 3:1 13:11, 11:9, 7:11, 11:8
8
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 9:11, 10:12
9
Jędrzejewska Anna (25 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11, 11:8, 12:14, 7:11
9
Nowocin Katarzyna (27 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:8, 11:4
10
Filipowicz Julia (19 l.)
Polska
2 W 0:3 2:11, 1:11, 4:11
10
Leonowicz Monika (29 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 9:11, 12:10, 8:11
11 2 W 0:3 5:11, 11:13, 5:11
11
Pasińska Anika (29 l.)
Polska
2 P 3:1 4:11, 11:9, 12:10, 11:6
12 2 W 0:3 7:11, 9:11, 7:11
12
Wereszczaka Anna (23 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11, 3:11, 5:11
13
Miklaszewska Maja (20 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 11:13, 11:8, 8:11
13
Olczak Honorata (25 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:7, 11:9
14
Bąk Natalia (32 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 13:11, 5:11, 13:11
14
Zakrzewska Agata (21 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 8:11, 11:6, 9:11
15
Bejenka Karolina (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:2, 11:8
15
Jędrzejewska Anna (25 l.)
Polska
2 W 3:1 11:4, 12:14, 11:9, 11:8
16
Jacek Monika (32 l.)
Polska
2 P 0:3 10:12, 8:11, 9:11
16
Urbaniak Martyna (25 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 11:4, 11:7, 11:6
17
Gilewska Kinga (27 l.)
Polska
2 W 2:3 11:6, 11:3, 9:11, 6:11, 8:11
17
Prusińska Hanna (33 l.)
Polska
2 P 3:0 12:10, 11:8, 11:8
18
Kłos Kamila (46 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:9, 11:4
18 2 W 3:0 11:5, 11:3, 11:4

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 1:3 9:11, 11:8, 5:11, 8:11
2 1 P 3:0 14:12, 11:4, 12:10
3 1 P 2:3 11:6, 12:10, 9:11, 8:11, 9:11
4 1 P 3:0 11:8, 11:5, 12:10
5 1 W 3:2 12:10, 11:9, 12:14, 6:11, 13:11
6 1 W 0:3 6:11, 8:11, 5:11
7 1 W 3:1 8:11, 11:7, 15:13, 11:8
8 1 W 1:3 3:11, 11:7, 9:11, 3:11
9 1 P 3:2 7:11, 9:11, 11:5, 11:5, 12:10
10 1 W 2:3 11:5, 11:6, 8:11, 8:11, 8:11
11 1 P 3:0 12:10, 13:11, 11:4
12 2 W 0:3 5:11, 6:11, 6:11
13 2 P 1:3 7:11, 8:11, 11:6, 10:12
14 1 P 1:3 11:6, 2:11, 5:11, 6:11
15 2 W 3:0 11:8, 11:9, 11:2
16 2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:4
17 2 W 2:3 7:11, 11:9, 8:11, 11:9, 7:11
18 1 W 3:0 11:8, 11:5, 11:4