Matsumoto Cazuo KST ENERGA-MANEKIN Toruń

ur. 1985 (34 l.)
Brazylia

Pojedynki indywidualne

28
Pojedynki
15
Zwycięstwa
13
Porażki
54%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Paikov Mikhail (30 l.)
Rosja
1 W 3:0 11:6, 11:9, 11:9
2
Konecny Tomas (34 l.)
Czechy
1 P 3:0 11:2, 11:9, 11:6
3
Chojnowski Patryk (29 l.)
Polska
1 P 2:3 11:8, 9:11, 6:11, 11:9, 8:11
3
Peng Tang (38 l.)
Hongkong
1 P 0:3 9:11, 7:11, 1:11
4
Floras Robert (27 l.)
Polska
1 P 2:3 13:11, 10:12, 11:13, 11:6, 16:18
4
Zeng Yi Wang (36 l.)
Polska
1 W 3:2 11:13, 11:9, 5:11, 11:8, 12:10
5
Górak Daniel (36 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 11:7, 3:11, 7:11, 11:6
5
Youngsik Jung (27 l.)
Korea Płd.
1 P 0:3 9:11, 6:11, 10:12
6
Zatówka Patryk (22 l.)
Polska
1 P 3:2 8:11, 6:11, 11:5, 11:9, 11:8
9
Wachowiak Łukasz (19 l.)
Polska
1 W 3:1 6:11, 11:7, 11:4, 11:5
9
Błaszczyk Lucjan (45 l.)
Polska
1 P 1:3 12:14, 8:11, 11:6, 7:11
10
Baggaley Andrew (36 l.)
Anglia
1 W 0:3 8:11, 1:11, 6:11
11
Platonov Pavel (36 l.)
Białoru¶
1 W 3:2 12:14, 11:6, 5:11, 11:6, 11:7
12
Devos Robin (25 l.)
Belgia
1 P 3:2 6:11, 14:12, 9:11, 11:6, 11:8
13
Konecny Tomas (34 l.)
Czechy
1 W 3:2 9:11, 11:9, 5:11, 11:8, 11:5
14
Wong Chun Ting (27 l.)
Hongkong
1 P 3:2 6:11, 11:7, 11:5, 8:11, 11:3
14
Vrablik Jiri (36 l.)
Polska
1 W 2:3 12:14, 11:8, 11:7, 6:11, 9:11
15
Zeng Yi Wang (36 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 3:11, 11:9, 11:8
16
Kosowski Jakub (37 l.)
Polska
1 W 2:3 4:11, 3:11, 14:12, 11:7, 7:11
16
Sang Eun Oh (42 l.)
Korea Płd.
1 P 3:0 11:5, 11:4, 11:8
17
Konishi Kaii (38 l.)
Japonia
1 W 3:1 8:11, 11:6, 11:6, 11:8
18
Such Błażej (38 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 6:11, 6:11
18
Bańkosz Michał (24 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 4:11, 11:13
19
Lewandowski Tomasz (34 l.)
Polska
1 W 3:0 krecz
19 1 P 1:3 5:11, 11:6, 11:13, 6:11
20
Błaszczyk Lucjan (45 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:6, 11:5
21
Kang Doong Hoon (32 l.)
Korea Płd.
1 W 3:2 10:12, 11:13, 11:6, 11:6, 12:10
22
Czernik Mateusz (30 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 9:11, 7:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety