Chojnowski Patryk KS DEKORGLASS Działdowo

ur. 1990 (30 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

28
Pojedynki
17
Zwycięstwa
11
Porażki
61%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Horejsi Miroslav (46 l.)
Czechy
1 P 3:1 11-7, 5-11, 11-9, 15-13
2
Pattantyus Adam (42 l.)
Węgry
1 P 1:3 10:12, 11:7, 9:11, 10:12
3
Matsumoto Cazuo (35 l.)
Brazylia
1 W 2:3 11:8, 9:11, 6:11, 11:9, 8:11
4
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 13:11, 11:4
4
Devos Robin (26 l.)
Belgia
1 W 3:2 11:7, 11:4, 8:11, 7:11, 11:8
5
Stoyanov Niagol (33 l.)
Włochy
1 P 3:2 11:9, 11:13, 11:9, 9:11, 11:8
6
Platonov Pavel (37 l.)
Białoru¶
1 P 3:1 11:6, 9:11, 18:16, 11:9
7
Zeng Yi Wang (37 l.)
Polska
1 W 3:2 12:10, 11:9, 9:11, 11:13, 12:10
8
Kosowski Jakub (38 l.)
Polska
1 W 1:3 11:7, 7:11, 7:11, 10:12
9
Konishi Kaii (39 l.)
Japonia
1 P 0:3 9:11, 7:11, 11:13
9
Wang Yang (26 l.)
Słowacja
1 P 2:3 11:8, 6:11, 11:9, 7:11, 5:11
10
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11, 12:10, 1:11, 9:11
11 1 P 1:3 9:11, 7:11, 11:7, 7:11
11
Lewandowski Tomasz (35 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:9, 14:12
12
Błaszczyk Lucjan (46 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:3, 12:10
13
Pattantyus Adam (42 l.)
Węgry
1 W 1:3 10:12, 11:13, 11:9, 8:11
14
Kulpa Konrad (26 l.)
Polska
1 P 2:3 11:7, 9:11, 5:11, 11:6, 9:11
16
Konecny Tomas (35 l.)
Czechy
1 P 0:3 4:11, 9:11, 7:11
16
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 7:11, 11:5, 11:7
17
Dąbrowski Michał (29 l.)
Polska
1 W 3:2 11:7, 7:11, 11:9, 10:12, 11:4
18
Such Bartosz (37 l.)
Polska
1 W 1:3 12:10, 3:11, 11:13, 9:11
18
Floras Robert (28 l.)
Polska
1 W 1:3 11:5, 9:11, 10:12, 8:11
19
Górak Daniel (37 l.)
Polska
1 W 3:1 10:12, 14:12, 11:8, 13:11
19
Kosowski Jakub (38 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:8, 12:10
20
Zhmudenko Yaroslav (32 l.)
Ukraina
1 P 3:0 11:6, 11:3, 11:3
20
Wang Yang (26 l.)
Słowacja
1 P 3:0 11:7, 11:7, 11:6
21
Chodorski Piotr (29 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:9, 11:3, 11:4
22
Stąpor Rafał (21 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 14:16, 3:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety