Nalepa Kamil ZKS MAZEL Zielona Góra

ur. 1999 (24 l.)
Polska

Pojedynki singlowe

30
Pojedynki
15
Zwycięstwa
15
Porażki
50%
Skuteczność
KolejkaPrzeciwnikStółWynikSety
1
Matsumoto Cazuo (38 l.)
Brazylia
1 P 0:3 5:11, 6:11, 6:11
1
Sirucek Pavel (31 l.)
Czechy
1 P 0:2 8:11, 5:11
1
Lubaś Sebastian (43 l.)
Polska
1 P 2:3 11:7, 9:11, 8:11, 11:7, 11:13
1
Mrkvicka Radek (49 l.)
Czechy
1 P 0:3 6:11, 2:11, 4:11
3
Nadolski Łukasz (30 l.)
Polska
1 P 2:3 11:8, 11:9, 5:11, 6:11, 5:11
3
Czernik Mateusz (34 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 3:11, 11:9, 11:1
2
Chodorski Piotr (32 l.)
Polska
1 P 3:1 14:12, 6:11, 11:6, 11:7
2
Bańkosz Michał (28 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:7, 11:3
4
Masłowski Jakub (27 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 10:12, 11:8, 10:12
4
Kądziela Marek (41 l.)
Polska
1 W 1:3 4:11, 11:9, 5:11, 9:11
5
Kaczor Jan (27 l.)
Polska
1 W 3:2 10:12, 11:6, 7:11, 11:9, 11:8
5
Chyc Tomasz (30 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:6, 11:5
7
Zavadskyi Ihor (31 l.)
Ukraina
1 P 3:0 walkower
7
Litwiniuk Marcin (33 l.)
Polska
1 P 3:0 walkower
8
Kusiński Marcin (52 l.)
Polska
1 P 3:0 walkower
8
Woś Alan (39 l.)
Polska
1 P 3:0 walkower
6
Moczko Michał (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:5, 11:5
6
Kaczmarek Krzysztof (52 l.)
Polska
1 P 1:3 14:12, 7:11, 8:11, 7:11
9
Paikov Mikhail (34 l.)
Rosja
1 P 3:1 6:11, 11:9, 11:5, 11:9
6
Wang Yang (29 l.)
Słowacja
1 P 3:0 11:5, 11:7, 11:7
10
Kusiński Marcin (52 l.)
Polska
1 W 3:1 15:17, 11:9, 11:8, 11:7
10
Woś Alan (39 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 11:2, 5:11, 6:11
11
Chodorski Piotr (32 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 8:11, 11:9, 11:8
11
Bańkosz Michał (28 l.)
Polska
1 P 1:3 1:11, 5:11, 12:10, 4:11
11
Platonov Pavel (40 l.)
Białoruś
1 P 2:3 8:11, 11:8, 10:12, 12:10, 4:11
12
Cyrnek Piotr (28 l.)
Polska
1 P 3:2 11:9, 6:11, 12:14, 11:5, 11:8
12 1 W 2:3 9:11, 11:9, 8:11, 11:9, 11:13
14
Kaczor Jan (27 l.)
Polska
1 W 1:3 4:11, 3:11, 11:7, 8:11
14
Chyc Tomasz (30 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 7:11, 5:11
13
Litwiniuk Marcin (33 l.)
Polska
1 P 1:3 11:7, 6:11, 8:11, 8:11
13
Kozieł Paweł (30 l.)
Polska
1 W 3:2 11:7, 7:11, 11:6, 6:11, 11:9
14
Wang Yang (29 l.)
Słowacja
1 P 0:3 7:11, 4:11, 10:12
15
Balcerzak Marcin (25 l.)
Polska
1 W 3:1 13:11, 11:6, 11:5
15
Grela Paweł (25 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:9, 11:6
18
Bąk Daniel (35 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 13:11, 11:7
19
Baggaley Andrew (40 l.)
Anglia
1 P 1:3 11:7, 5:11, 6:11, 7:11
20
Lakeev Vasily (39 l.)
Rosja
1 W 3:0 krecz
17
Szymczyk Jan (26 l.)
Polska
1 P 2:3 7:11, 11:7, 11:9, 9:11, 10:12
17
Tomicki Jarosław (43 l.)
Polska
1 W 3:2 10:12, 4:11, 11:7, 15:13, 11:3
21
Platonov Pavel (40 l.)
Białoruś
1 P 3:1 11:7, 5:11, 11:7, 11:3
21 1 W 1:2 12:14, 12:10, 6:11
22
Paikov Mikhail (34 l.)
Rosja
1 P 2:3 9:11, 9:11, 11:6, 11:5, 7:11
22
Such Bartosz (40 l.)
Polska
1 W 2:1 10:12, 11:9, 11:8