Lakeev Vasily FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów

ur. 1984 (36 l.)
Rosja

Pojedynki indywidualne

41
Pojedynki
24
Zwycięstwa
17
Porażki
59%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Floras Robert (28 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 11:8, 9:11, 11:3
1
Konecny Tomas (35 l.)
Czechy
1 W 2:1 8:11, 11:7, 11:7
2
Matsudaira Kenji (31 l.)
Japonia
1 P 2:1 13:11, 2:11, 12:10
2
Vrablik Jiri (37 l.)
Polska
1 W 1:3 13:11, 12:14, 11:6, 9:11
3
Wang Yang (26 l.)
Słowacja
1 P 0:3 4:11, 7:11
3
Zatówka Patryk (23 l.)
Polska
1 P 2:3 8:11, 12:10, 13:11, 8:11, 8:11
4
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 P 2:0 11:8, 11:7
4
Dosz Adam (24 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 11:6, 8:11, 10:12
5
Zeng Yi Wang (37 l.)
Polska
1 P 1:2 6:11, 11:2, 10:12
5
Platonov Pavel (37 l.)
Białoru¶
1 P 2:3 10:12, 11:6, 11:8, 12:14, 10:12
6
Paikov Mikhail (31 l.)
Rosja
1 W 2:0 11:8, 11:7
6
Devos Robin (26 l.)
Belgia
1 W 3:1 8:11, 11:9, 12:10, 11:8
7
Pattantyus Adam (42 l.)
Węgry
1 W 1:2 8:11, 13:11, 9:11
7
Desai Harmeet (27 l.)
Indie
1 P 3:2 11:5, 9:11, 7:11, 11:3, 11:7
8
Błaszczyk Lucjan (46 l.)
Polska
1 P 1:2 9:11, 11:9, 9:11
8
Golla Marco (22 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:9, 11:4
9
Matsumoto Cazuo (35 l.)
Brazylia
1 W 1:2 12:10, 6:11, 10:12
9
Sirucek Pavel (28 l.)
Czechy
1 P 3:2 11:9, 8:11, 5:11, 11:5, 13:11
10
Gionis Panagiotis (40 l.)
Grecja
1 W 2:0 11:7, 11:3
10
Gao Ning (38 l.)
Singapur
1 W 3:2 11:9, 11:8, 13:15, 9:11, 11:6
11
Prokopcov Dmitrij (40 l.)
Czechy
1 W 1:3 11:9, 8:11, 8:11, 5:11
11
Tsuboi Gustavo (35 l.)
Brazylia
1 P 2:0 11:2, 11:8
12
Platonov Pavel (37 l.)
Białoru¶
1 W 2:3 11:5, 7:11, 11:9, 10:12, 9:11
12
Zeng Yi Wang (37 l.)
Polska
1 W 1:2 14:12, 6:11, 8:11
13
Such Bartosz (37 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 8:11, 5:11
13
Devos Robin (26 l.)
Belgia
1 W 0:2 4:11, 11:13
14
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 P 3:2 10:12, 11:7, 12:10, 4:11, 11:9
14
Floras Robert (28 l.)
Polska
1 W 0:2 8:11, 10:12
15
Matsudaira Kenji (31 l.)
Japonia
1 W 3:2 11:7, 7:11, 11:5, 10:12, 11:4
15
Chojnowski Patryk (30 l.)
Polska
1 W 2:0 11:6, 11:5
16
Oversjo Mattias (29 l.)
Szwecja
1 P 3:2 8:11, 7:11, 12:10, 11:8, 11:9
17
Gionis Panagiotis (40 l.)
Grecja
1 P 2:0 13:11, 11:4
17
Chan Kazuhiro (35 l.)
Japonia
1 W 0:3 6:11, 8:11, 11:13
18
Matsumoto Cazuo (35 l.)
Brazylia
1 P 1:3 5:11, 4:11, 11:4, 7:11
18
Sirucek Pavel (28 l.)
Czechy
1 P 0:2 5:11, 9:11
19
Prokopcov Dmitrij (40 l.)
Czechy
1 W 2:1 5:11, 11:8, 13:11
19
Tsuboi Gustavo (35 l.)
Brazylia
1 W 3:1 11:9, 11:8, 10:12, 11:7
20
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 3:0 krecz
21
Badowski Marek (23 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 4:11, 10:12
22
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 13:11, 11:2
22
Dosz Adam (24 l.)
Polska
1 W 2:0 11:6, 11:2

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety