Sienkiewicz Gabriela SET TRIO PGKiM BANK SPÓŁDZIELCZY ARKA Ryki

ur. 1997 (24 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
11
Zwycięstwa
25
Porażki
31%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Ciura Aleksandra (22 l.)
Polska
2 W 3:1 11:4, 11:8, 9:11, 11:8
1
Borszowska Alicja (22 l.)
Polska
2 P 2:3 11:9, 7:11, 12:10, 13:15, 4:11
2
Ciesielska Agata (24 l.)
Polska
2 W 1:3 3:11, 11:4, 10:12, 6:11
2
Wszołek Patrycja (41 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:9, 11:5
3
Kołodziej Ewa (22 l.)
Polska
2 P 1:3 11:9, 3:11, 9:11, 5:11
3
Wołowiec Dominika (24 l.)
Polska
2 P 2:3 8:11, 12:10, 11:9, 2:11, 13:15
4
Falarz Kinga (24 l.)
Polska
2 P 3:2 11:5, 12:14, 8:11, 11:4, 11:5
4
Caban Anna (25 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8, 12:10, 11:6
5
Trojan Krystyna (62 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 8:11, 11:3, 11:4
5
Bejska Agata (26 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11, 2:11, 6:11
6
Kasenberg Magdalena (24 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:4, 11:9
6
Podyma Karolina (16 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 3:11, 5:11
7
Drzozga Julia (25 l.)
Polska
2 P 3:1 11:5, 11:5, 7:11, 11:4
7
Nowak Aleksandra (25 l.)
Polska
2 P 3:1 11:5, 11:7, 6:11, 11:5
8
Paszek Patrycja (26 l.)
Polska
2 P 3:1 11:9, 7:11, 11:4, 11:6
8
Włuczyńska Ksenia (27 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 12:10, 11:9, 9:11, 11:7
9
Lech Katarzyna (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:5, 11:9
9
Koza Zuzanna (29 l.)
Polska
2 W 3:0 11:1, 11:6, 14:12
10
Uchnast Agata (22 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11, 11:13, 5:11
10
Ledzion Katarzyna (38 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 3:11, 8:11
11
Pęk Karolina (23 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 11:5, 11:3
11
Łebek Alicja (22 l.)
Polska
2 P 3:2 8:11, 11:5, 9:11, 11:7, 11:4
12
Trojan Krystyna (62 l.)
Polska
2 W 2:3 11:7, 11:6, 10:12, 9:11, 2:11
12
Gardoń Danuta (47 l.)
Polska
2 W 2:3 11:7, 11:5, 9:11, 11:13, 6:11
13
Drzozga Julia (25 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 7:11, 8:11
13
Szlapa Sylwia (26 l.)
Polska
2 P 0:3 3:11, 4:11, 8:11
14
Lech Katarzyna (27 l.)
Polska
2 P 3:1 11:9, 8:11, 11:7, 19:17
14
Krużel Paulina (33 l.)
Polska
2 P 3:1 11:4, 9:11, 11:9, 11:9
15
Gałuszka Weronika (29 l.)
Polska
2 W 3:1 5:11, 11:7, 11:9, 11:6
15
Ciesielska Agata (24 l.)
Polska
2 W 3:1 12:10, 11:8, 6:11, 11:7
16
Włuczyńska Ksenia (27 l.)
Polska
2 P 1:3 10:12, 11:5, 9:11, 4:11
16
Dudzińska Daria (33 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 8:11, 8:11
17
Osińska Katarzyna (27 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 13:11, 12:10
17
Gendera Sonia (19 l.)
Polska
2 P 3:1 11:7, 4:11, 11:5, 11:8
18
Podyma Karolina (16 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8 11:1, 11:6
18
Kasenberg Magdalena (24 l.)
Polska
2 P 1:3 3:11, 14:12, 1:11, 4:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:1 11:9, 11:5, 7:11, 11:9
2 2 P 3:0 11:8, 11:1, 11:7
3 2 P 2:3 6:11, 13:11, 11:9, 4:11, 3:11
4 2 P 3:2 12:10, 8:11, 3:11, 11:6, 11:4
5 2 W 3:1 8:11, 11:8, 11:3, 11:3
6 1 P 3:1 9:11, 11:5, 11:3, 11:3
7 2 W 0:3 10:12, 9:11, 9:11
8 2 W 2:3 11:5, 7:11, 11:3, 4:11, 10:12
9 2 W 3:1 11:8, 4:11, 3:11, 7:11
10 2 W 3:2 11:9, 2:11, 4:11, 11:8, 11:9
11 2 W 2:3 9:11, 11:8, 11:5, 8:11, 8:11
12 2 P 3:1 6:11, 11:9, 11:1, 11:6
13 2 P 0:3 9:11, 9:11, 9:11
14 2 W 1:3 11:4, 8:11, 7:11, 8:11
15 2 W 3:2 14:12, 9:11, 11:7, 4:11, 11:3
16 2 P 1:3 7:11, 11:4, 3:11, 7:11
17 2 P 3:1 8:11, 11:1, 11:3, 11:3
18 2 W 3:1 11:7, 11:3, 9:11, 11:8