Węgrzyn Anna MLKS UKS ¦NIEŻNIK Stronie ¦ląskie

ur. 2001 (18 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
28
Zwycięstwa
8
Porażki
78%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Uchnast Agata (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3, 11:9, 11:5
1
Ślązak Julia (20 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 13:11, 7:11, 11:9
2
Stec Natalia (32 l.)
Polska
1 W 0:3 11:13, 4:11, 4:11
2
Gardoń Danuta (45 l.)
Polska
1 W 0:3 12:14, 10:12, 7:11
3
Krużel Paulina (31 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 15:13, 13:11
3
Jurkova Eva (24 l.)
Słowacja
1 W 3:2 11:8, 12:14, 9:11, 12:10, 11:8
4
Bernacka Iryna (25 l.)
Ukraina
1 W 3:0 11:9, 11:7, 11:8
4
Szlapa Sylwia (24 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3, 11:3, 11:5
5
Michorczyk Natalia (25 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 4:11, 4:11
5
Dudzińska Daria (31 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11, 6:11, 6:11
6
Lalak Karolina (21 l.)
Polska
1 W 3:2 11:6, 13:11, 8:11, 6:11, 11:8
6
Cięszczyk Natalia (24 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 12:14, 11:8, 11:9
7
Jończyk Ada (24 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 5:11, 8:11
7
Osińska Katarzyna (25 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11, 7:11, 3:11
8
Dytko Rachela (31 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 11:9, 9:11, 11:4
8
Pękała Jolanta (44 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:7, 11:6
9
Knyszewska Paulina (22 l.)
Polska
1 P 3:2 11:8, 7:11, 7:11, 11:7, 11:7
9
Falarz Aleksandra (23 l.)
Polska
1 P 3:1 8:11, 11:5, 11:7, 11:8
10
Bernacka Iryna (25 l.)
Ukraina
1 P 3:2 8:11, 9:11, 14:12, 11:6, 11:7
10
Nowak Aleksandra (23 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 4:11, 8:11
11
Jurkova Eva (24 l.)
Słowacja
1 P 3:1 11:3, 11:8, 7:11, 11:8
11
Koza Zuzanna (27 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11, 13:15, 6:11
12
Pękała Jolanta (44 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 13:11, 13:11
12
Dytko Rachela (31 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 10:12, 8:11
13
Paszek Patrycja (24 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:9, 11:7
13
Michorczyk Natalia (25 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:6, krecz
14
Jończyk Ada (24 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:6, 11:8, 11:7
14
Wabik Sandra (24 l.)
Polska
1 W 3:2 10:12, 11:4, 11:9, 5:11, 11:6
15
Trojan Krystyna (60 l.)
Polska
1 W 3:0 11:2, 11:1, 11:2
15
Domysławska Emilia (24 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:7, 11:7
16
Falarz Kinga (22 l.)
Polska
1 P 3:2 6:11, 6:11, 16:14, 11:9, 11:5
16
Ślązak Julia (20 l.)
Polska
1 W 2:3 13:11, 11:7, 6:11, 6:11, 9:11
17
Knyszewska Paulina (22 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 12:10, 13:11, 10:12, 11:5
17
Falarz Aleksandra (23 l.)
Polska
1 P 2:3 7:11, 12:14, 11:6, 11:9, 5:11
18
Lalak Karolina (21 l.)
Polska
1 P 3:1 13:11, 12:14, 12:10, 11:6
18
Cięszczyk Natalia (24 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 11:13, 5:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:1 11:7, 9:11, 11:6, 11:2
2 1 W 0:3 10:12, 7:11, 7:11
3 1 W 3:2 6:11, 11:7, 4:11, 11:7, 12:10
4 1 W 3:0 11:8, 11:2, 11:2
5 1 W 0:2 3:11, 10:12, 9:11
6 1 W 3:1 9:11, 11:5, 11:3, 11:3
7 1 W 0:3 6:11, 7:11, 5:11
8 1 W 3:0 11:8, 11:4, 11:3
9 1 P 3:2 8:11, 11:9, 11:9, 4:11, 12:10
10 1 W 1:3 6:11, 4:11, 11:6, 9:11
11 1 W 2:3 9:11, 11:8, 7:11, 11:7, 11:13
12 1 W 1:3 12:10, 10:12, 6:11, 7:11
13 1 W 3:0 krecz
14 1 W 3:1 7:11, 11:9, 11:3, 11:1
15 1 W 3:0 11:4, 11:4, 11:5
16 1 P 3:2 12:10, 7:11, 11:6, 9:11, 14:12
17 1 W 3:2 13:11, 11:4, 8:11, 8:11, 11:3
18 1 W 0:3 6:11, 5:11, 8:11