Klimczak Monika SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa

ur. 1997 (24 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
13
Zwycięstwa
21
Porażki
38%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 6:11, 11:4, 9:11
1
Krzysiek Paulina (25 l.)
Polska
1 P 1:3 5:11, 11:9, 6:11, 7:11
2
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:9, 11:4
2
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:7, 12:10
4
Krzewicka Maja (28 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:8, 11:6
4 1 P 3:1 11:6, 11:4, 10:12, 12:10
5
Grygorcewicz Anna (28 l.)
Polska
1 W 2:3 4:11, 9:11, 16:14, 11:7, 7:11
5
Jędrzejewska Anna (25 l.)
Polska
1 W 2:3 11:3, 5:11, 15:13, 9:11, 3:11
6
Palacz Katarzyna (27 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 5:11, 11:8, 11:3
6
Ciemna Natalia (24 l.)
Polska
1 W 1:3 3:11, 12:10, 1:11, 9:11
7
Kozioł Sandra (21 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 7:11, 11:9, 11:2
7
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 W 3:1 8:11, 11:9, 13:11, 11:7
8
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:6, 11:7
8
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:7, 11:7
9
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 P 3:1 9:11, 11:5, 11:9, 11:6,
9
Baskutyte Ugne (27 l.)
Litwa
1 P 3:2 8:11, 11:5, 11:7, 13:15, 11:7
10 1 W 3:2 11:8, 11:13, 4:11, 11:8, 11:4
10
Krzewicka Maja (28 l.)
Polska
1 P 0:3 10:12, 10:12, 7:11
11
Szczuka Agata (21 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7 , 11:6 , 9:11 ,14:12
11 1 W 1:3 3:11 ,7:11 ,11:3 , 9,11
12
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 P 2:3 11:3, 3:11, 4:11, 13:11.5:11
12
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 1:3 11:6, 4:11, 10:12, 5:11,
13
Grygorcewicz Anna (28 l.)
Polska
1 W 3:1 8:11, 12:10, 11:9, 11:6
13
Przywarta Sandra (28 l.)
Polska
1 P 2:3 2:11, 11:7, 3:11, 11:7, 6:11
14
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 P 3:2 11:8, 12:10, 7:11, 8:11, 11:9,
14
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:4, 11:9,
15
Kaszuba Agata (29 l.)
Polska
1 P 2:3 11:13, 5:11, 11:6, 11:7, 9:11,
15
Palacz Katarzyna (27 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:5, 11:5,
16
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 9:11, 11:5, 11:8
16 1 P 3:0 11:7, 11:8, 11:6
17
Żbikowska Monika (26 l.)
Polska
1 P 1:2 11:7, 5:11, 9:11, 11:13
17
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 W 3:2 11:9, 11:8, 6:11, 6:11, 11:2
18
Kozioł Sandra (21 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11, 8:11, 11:8, 10:12
18
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 11:9, 5:11, 11:7

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 0:3 7:11, 7:11, 4:11
2 1 P 3:1 11:4, 11:5, 8:11, 11:6
4 1 P 3:2 11:6, 11:8, 12:14, 9:11, 11:6
5 1 W 0:3 8:11, 8:11, 8:11
6 1 P 3:0 11:7, 13:11, 11:7
7 1 P 1:3 11:8, 4:11, 11:13, 8:11
8 1 P 1:3 15:13, 8:11, 8:11, 10:12
9 1 P 3:1 11:6, 6:11, 11:5, 11:4
10 1 P 1:3 1:11, 11:8, 6:11, 4:11
11 1 P 3:0 11:0 , 11:7 , 11:8
12 1 W 3:2 7:11, 11:6, 6:11, 11;6, 11:9
13 1 P 1:3 9:11, 11:13, 11:6, 5:11
14 1 W 2:3 11:9, 8:11, 8:11, 11:7, 8:11,
15 1 W 3:1 8:11, 11:5, 11:6, 11:8,
16 1 P 3:2 12:10, 5:11, 13:11, 4:11, 11:4
17 1 P 0:3 5:11, 10:12, 6:11
18 1 W 0:3 7:11, 7:11, 9:11