Głodek Kamila SET TRIO PGKiM BANK SPÓŁDZIELCZY ARKA Ryki

ur. 1996 (25 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
15
Zwycięstwa
21
Porażki
42%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Ciura Aleksandra (22 l.)
Polska
2 P 2:3 8:11, 11:8, 12:10, 6:11, 7:11
1
Borszowska Alicja (22 l.)
Polska
2 P 1:3 10:12, 9:11, 11:7, 5:11
2
Ciesielska Agata (24 l.)
Polska
2 W 1:3 11:5, 9:11, 14:16, 7:11
2
Wszołek Patrycja (41 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:6, 12:10
3
Kołodziej Ewa (22 l.)
Polska
2 P 1:3 11:13, 7:11, 11:8, 11:5
3
Wołowiec Dominika (24 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 8:11, 3:11
4
Falarz Kinga (24 l.)
Polska
2 P 3:1 12:10, 8:11, 11:6, 11:9
4
Ledzion Katarzyna (38 l.)
Polska
2 P 3:2 11:13, 9:11, 11:4, 16:14, 11:5
5
Trojan Krystyna (62 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:3, 11:3
5
Bejska Agata (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:4, 11:6
6
Kasenberg Magdalena (24 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:7, 11:3
6 2 W 2:3 11:7, 7:11, 12:10, 4:11, 8:11
7
Drzozga Julia (25 l.)
Polska
2 P 3:1 13:11, 5:11, 11:8, 11:3
7
Nowak Aleksandra (25 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 11:5, 12:10
8
Paszek Patrycja (26 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:5, 11:1
8
Rydz Paulina (26 l.)
Polska
2 W 2:3 11:6, 11:7, 11:13, 6:11, 15:17
9
Lech Katarzyna (27 l.)
Polska
2 P 1:3 11:8, 4:11, 3:11, 7:11
9
Koza Zuzanna (29 l.)
Polska
2 P 0:3 4:11, 7:11, 8:11
10
Uchnast Agata (22 l.)
Polska
2 W 3:1 12:10, 8:11, 11:8, 11:4
10
Ledzion Katarzyna (38 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 6:11, 11:9, 3:11
11
Pęk Karolina (23 l.)
Polska
2 P 3:2 2:11, 14:16, 11:5, 11:6, 13:11
11
Łebek Alicja (22 l.)
Polska
2 P 3:2 11:1, 11:3, 8:11, 6:11, 11:9
12
Trojan Krystyna (62 l.)
Polska
2 W 2:3 11:8, 10:12, 11:5, 5:11, 7:11
12
Gardoń Danuta (47 l.)
Polska
2 W 1:3 7:11, 11:9, 9:11, 7:11
13
Drzozga Julia (25 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:8, 13:11
13
Szlapa Sylwia (26 l.)
Polska
2 P 0:3 10:12, 7:11, 10:12
14
Lech Katarzyna (27 l.)
Polska
2 W 1:3 2:11, 13:11, 9:11, 8:11
14
Krużel Paulina (33 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 11:8, 11:7
15
Gałuszka Weronika (29 l.)
Polska
2 W 3:1 9:11, 11:4, 11:9, 11:5
15
Ciesielska Agata (24 l.)
Polska
2 W 3:2 7:11, 11:13, 11:6, 12:10, 11:6
16
Włuczyńska Ksenia (27 l.)
Polska
2 W 3:1 6:11, 11:5, 11:8, 13:11
16
Dudzińska Daria (33 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 4:11, 5:11
17
Ciura Aleksandra (22 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 2:11, 6:11
17
Gendera Sonia (19 l.)
Polska
2 P 3:1 11:6, 11:8, 9:11, 12:10
18
Podyma Karolina (16 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:3, 11:6
18
Kasenberg Magdalena (24 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 6:11, 10:12

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:1 11:9, 11:5, 7:11, 11:9
2 2 P 3:0 11:8, 11:1, 11:7
3 2 P 2:3 6:11, 13:11, 11:9, 4:11, 3:11
4 2 P 3:2 12:10, 8:11, 3:11, 11:6, 11:4
5 2 W 3:1 8:11, 11:8, 11:3, 11:3
6 2 W 0:3 9:11, 4:11, 8:11
7 2 W 0:3 10:12, 9:11, 9:11
8 2 W 2:3 11:5, 7:11, 11:3, 4:11, 10:12
9 2 W 3:1 11:8, 4:11, 3:11, 7:11
10 2 W 3:2 11:9, 2:11, 4:11, 11:8, 11:9
11 2 W 2:3 9:11, 11:8, 11:5, 8:11, 8:11
12 2 P 3:1 6:11, 11:9, 11:1, 11:6
13 2 P 0:3 9:11, 9:11, 9:11
14 2 W 1:3 11:4, 8:11, 7:11, 8:11
15 2 W 3:2 14:12, 9:11, 11:7, 4:11, 11:3
16 2 P 1:3 7:11, 11:4, 3:11, 7:11
17 2 P 3:1 8:11, 11:1, 11:3, 11:3
18 2 W 3:1 11:7, 11:3, 9:11, 11:8