Polski Związek Tenisa Stołowego, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ludowy Klub Sportowy Krajna Sępólno Krajeńskie oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim zapraszają na 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Młodziczki
Młodzicy
Młodziczki – kwalifikacje dodatkowe
Młodzicy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Tomasz Drzycimski
Zastępca sędziego głównego: Andrzej Jesiołowski
Obsługa komputerowa: Tomasz Aderjahn

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 22 listopada 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Ranking młodziczek po 1. GPP
Ranking młodzików po 1. GPP

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Młodziczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
MAKAR Aleksandra2010286950586MLKS Nurt PrzemyślPKR130
2. (2.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010320445181MKS Skawa WadowiceMŁP121
3. (3.)
KULCZYCKA Wanessa2010204545740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU105
4. (4.)
CHRĄCHOL Marika2010440046643MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL105
5. (5.)
ROGULSKA Julia2010150052477LUKS ChełmnoKPM91
6. (6.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010196146796MKS Wolavia WołówDŚL91
7. (7.)
RUCIŃSKA Lena201030249530LKS Wel LidzbarkWMZ91
8. (8.)
KWAŚNICKA Zuzanna2010282550180UKS MOSiR DuklaPKR91
9. (9.)
CZAJA Julia201079745401MRKS GdańskPOM79
10. (10.)
BARTOSZKO Natalia20107049897KS Bronowianka KrakówMŁP79
11. (11.)
STOSIO Martyna201013350157GKTS GdańskPOM79
12. (12.)
KOBOSZ Łucja2011109153185Politechnika RzeszówPKR79
13. (13.)
NAWROCKA Aleksandra2011500452823Orzeł Wysocko WielkieWLP76
14. (14.)
SONNENBERG Monika201134554022Energa KTS ToruńKPM76
15. (15.)
PUŁECKA Gabriela2010440348882MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL76
16. (16.)
GROBELNA Marlena2010832749512UKS Witniczanin WitnicaLBU76
17. (17.)
ADAMCZYK Natasza201085549680LKTS LubońWLP69
18. (18.)
KRAMEK Amelia2010709846947Gim-Tim 5 Stalowa WolaPKR69
19. (19.)
HABA Klaudia2010175651951MKS Tarnovia TarnówMŁP69
20. (20.)
SMOLAREK Lena2010440450881MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL69
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (46.)
WOJTYŁA Maja2010197949144MKS Wolavia WołówDŚL57
2. (22.)
ILCEWICZ Wiktoria2011522352097Krajna Sępólno Kraj.KPM69org.
3. (43.)
KOWALIK Greta2012149454086LUKS ChełmnoKPM57
4. (51.)
ROMANOWSKA Lena2010228048721KS Ogniwo ChełmLLS53
5. (32.)
GROBELNA Lena2010832649511UKS Witniczanin WitnicaLBU66
6. (25.)
ZAWIŚLAK Lena2010318047158LKS Omega KleszczówŁDZ66
7. (34.)
HABA Oliwia2010175751949MKS Tarnovia TarnówMŁP60
8. (131.)
BELICA Nikola2010596952027IKTS Broń RadomMAZ38
9. (35.)
BONK Anna2010364651715KTS MOKSiR ZawadzkieOPO60
10. (38.)
PORĘBA Małgorzata2012109555444Politechnika RzeszówPKR60
11. (26.)
KIERSNOWSKA Natalia2010546249851UKS TS Ósemka BiałystokPDL66
12. (60.)
KĘDZIA Dagmara2010573450833UKS Orlik GdyniaPOM50
13. (28.)
BĄK Klaudia2010156447058RKS Cukrownik ChybieŚLS66
ŚWI
14. (24.)
SKUZA Karolina201030351596LKS Wel LidzbarkWMZ69
15. (44.)
WIECZOREK Zuzanna2011591549412KS Polonia ŚmigielWLP57
16. (41.)
CHODYNIECKA Judyta2010561450808UKS Zalew StepnicaZPM57
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (21.)
WSZOŁEK Natalia2012163747161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS69
2. (23.)
SZYMAŃSKA Hanna2011735049624UKS Energia SiewierzŚLS69
3. (27.)
RATAJCZYK Aleksandra201087447060JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS66
4. (29.)
ROGALA Anna2010109650715Politechnika RzeszówPKR66
5. (31.)
BUGAŁA Ewa2010144148875Sportowiec CzęstochowaŚLS66
6. (33.)
BARTOSZKO Nicol2012137849898KS Bronowianka KrakówMŁP60
7. (36.)
GAJEWCZYK Magdalena201038849433LUKS Abc Żak PisanicaWMZ60
8. (39.)
RUDOLF Natasza2011150152481LUKS ChełmnoKPM60
9. (40.)
PUZIO Lena2011371955449UKTS Olimpia LubskoLBU60
10. (42.)
JASIŃSKA Barbara201160151522ZKS Zielona GóraLBU57
11. (45.)
MICHALEWSKA Laura2011482851996Bocian Słońsk-KołczynLBU57
12. (48.)
NOWAK Liliana20113656172KU AZS UJD CzęstochowaŚLS57
13. (50.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010202748455BOSiR ULKS BarcinKPM53
14. (53.)
PAVELKO Darina2010457559691Chrobry MiędzyzdrojeZPM53
15. (55.)
SZOCH Izabela2010638459170MKS Emdek BydgoszczKPM53
16. (56.)
ZARZYCKA Martyna201269254957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ53
17. (59.)
PLESIAK Lena2010730351672MKS TS Warta ObornikiWLP50
18. (63.)
RATAJCZAK Julia2010170048458ŻTMS BasztaKPM50
19. (64.)
PUŁAWSKA Helena2012656960108ZKS Zielona GóraLBU50
20. (72.)
WROTNIAK Julia2010110347610Politechnika RzeszówPKR47
21. (74.)
ZALEWSKA Julia2011390553787TKS Granit StrzelinDŚL47
22. (78.)
SZARMACH Julia2014699553813Ostródzianka OstródaWMZ44
23. (82.)
WSZOŁEK Weronika2010163847160Skarbek Tarnowskie GóryŚLS44
24. (84.)
SKAWIŃSKA Liwia2010197344853MKS Wolavia WołówDŚL44
25. (93.)
BIEDNA Patrycja2010674249949Pionier GOKiS KleszczewoWLP42
26. (95.)
SKOWROŃSKA Izabela2011268658973KS Nowa Era ToruńKPM42
27. (98.)
KAŁUSKA Zofia201268454296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ42
28. (108.)
STRZELCZAK Agata201049848243Tajfun Ostrów Wlkp.WLP40
29. (118.)
TUTAK Dagmara2012458257380Chrobry MiędzyzdrojeZPM39
30. (120.)
STEFANOWICZ Milena201324151589Warmia Lidzbark Warm.WMZ39
31. (122.)
KAPICA Łucja2013365259880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO39
32. (123.)
ZAWADKA Kaja2011657456215ZKS Zielona GóraLBU39
33. (129.)
MARCINKIEWICZ Laura2010656551142ZKS Zielona GóraLBU38
34. (135.)
JARCZAK Jagna2011456957390Chrobry MiędzyzdrojeZPM38
35. (137.)
DUDZIŃSKA Franciszka2011499952819Orzeł Wysocko WielkieWLP38
36. (160.)
NOWAK Wiktoria2012149654087LUKS ChełmnoKPM35
37. (162.)
PUŁAWSKA Amelia2011656856219ZKS Zielona GóraLBU35
38. (165.)
KOCHANEK Zofia2011457151170Chrobry MiędzyzdrojeZPM34
39. (168.)
NAWROT Anna2011365554601KTS MOKSiR ZawadzkieOPO34
40. (171.)
LASOTA Nadia2013449054273KS Gwiazda BydgoszczKPM34
41. (176.)
DZIKOŃSKA Nikola201138651796LUKS Abc Żak PisanicaWMZ33
42. (180.)
DYK Gabriela2012730155215MKS TS Warta ObornikiWLP33
43. (190.)
JĘDRASIAK Julia2011274259909KU AZS UJD CzęstochowaŚLS33
44. (208.)
RATAJCZAK Zofia2011170149294ŻTMS BasztaKPM31
45. (222.)
SROCZYŃSKA Wiktoria2011657051526ZKS Zielona GóraLBU28
46. (236.)
RYDLEWSKA Adrianna2012202961140BOSiR ULKS BarcinKPM28
47. (288.)
DĄBRZAŁ Anna2011301353067IKTS Noteć InowrocławKPM20
48. (289.)
SZAL Agata2012203061139BOSiR ULKS BarcinKPM20
49. (291.)
GAŁĘZEWSKA Antonina2012318762139BOSiR ULKS BarcinKPM20
50. (314.)
RYDLEWSKA Lilianna2015202461141BOSiR ULKS BarcinKPM11
51. (315.)
SZAL Martyna2014202561142BOSiR ULKS BarcinKPM11
52. ( - .)
RYDLEWSKA Amelia20101073763840BOSiR ULKS BarcinKPM0
53. ( - .)
GAWĘDA Lena2011301653065IKTS Noteć InowrocławKPM0
54. ( - .)
KRZYŻKOWSKA Nadia20111081847250Krajna Sępólno Kraj.KPM0
55. ( - .)
NOWAK Zofia2010522848754Krajna Sępólno Kraj.KPM0
56. ( - .)
JASIŃSKA Małgorzata2014655855341ZKS Zielona GóraLBU0
Młodzicy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
DOBOSZ Jakub201021845752Bogoria Grodzisk Maz.MAZ130
2. (2.)
MRUGAŁA Jan2010362847455KS Gorce Nowy TargMŁP121
3. (3.)
ŁĄCKI Piotr201034849820Energa KTS ToruńKPM105
4. (4.)
KORZUS Julian2010267245726KS Nowa Era ToruńKPM105
5. (5.)
STANIOWSKI Dawid2010127949203LKS Odra GłoskaDŚL91
6. (6.)
KRZYŻANOWSKI Jakub201062848016Energa KTS ToruńKPM91
7. (7.)
MUSIAŁ Sebastian2010401649064ULKS MoszczenicaŁDZ91
8. (8.)
KWIECIŃSKI Hubert2011248349233Wicher Lisiec WielkiWLP91
9. (9.)
BRYK Alan201060053935ZKS Zielona GóraLBU79
10. (10.)
WIŚNIEWSKI Mateusz201094552109MKS Czechowice-DziedziceŚLS79
11. (11.)
DZIKOŃSKI Dominik201038749434LUKS Abc Żak PisanicaWMZ79
12. (12.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013670750011Politechnika RzeszówPKR79
13. (13.)
PILCH Mikołaj2011215349492UKS Gryf GdówMŁP76
14. (14.)
DĘBSKI Gracjan2010286452137MLKS Nurt PrzemyślPKR76
15. (15.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012684855406Bogoria Grodzisk Maz.MAZ76
16. (16.)
KUROS Antoni2010362052015KS Gorce Nowy TargMŁP76
17. (17.)
SUKURENKO Karol2010225450662KTS KołobrzegZPM69
18. (18.)
KRAWCZYK Leon2011662351734UKS Sokolik NiemodlinOPO69
19. (19.)
TURECKI Jakub2011215546010UKS Gryf GdówMŁP69
20. (20.)
HUBKA Jakub2011335249490LZS KąkolówkaPKR69
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (49.)
GROCHOLSKI Miłosz2013127153823LKS Odra GłoskaDŚL53
2. (30.)
GLANERT Olaf2012396455060Olimpia-Unia GrudziądzKPM66
3. (44.)
CYRANKIEWICZ Olaf201282754463ATS Akanza LublinLLS57
4. (25.)
BŁASZCZYK Maciej201059951525ZKS Zielona GóraLBU66
5. (412.)
KANIOWSKI Konrad2010461447304GUKS GorzkowiceŁDZ11
6. (104.)
STACHEL Artur201152747269UKS Rokicie SzczytnikiMŁP40
7. (127.)
SKRZECZKOWSKI Antoni2010600553592MKS Mazovia Mińsk Maz.MAZ38
8. (26.)
LEPICH David2011159749398LZS ŻywociceOPO66
9. (27.)
IWANIUCH Wiktor2010286652183MLKS Nurt PrzemyślPKR66
10. (41.)
TWORKOWSKI Szymon2011583350742Słonecz. Stok BiałystokPDL57
11. (23.)
LUNKOWSKI Adrian2010573550832UKS Orlik GdyniaPOM69
12. (33.)
GACEK Maksymilian201092851258MKS Czechowice-DziedziceŚLS60
13. (68.)
KUROWSKI Miłosz2011284659994KS Campeones WąchockŚWI47
14. (34.)
STACHOWIAK Adam2011629048883KS AZS UWM OlsztynWMZ60
15. (37.)
PIOCH Filip201049557265Tajfun Ostrów Wlkp.WLP60
16. (21.)
ZORNIG Jakub201057749189STS DębnoZPM69
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (22.)
ORSZULAK Mateusz201194049311MKS Czechowice-DziedziceŚLS69
2. (24.)
PARUCH Wiktor2010439146816KTS GliwiceŚLS69
3. (28.)
NAGEL Nikodem2010340452062UKS Jordan ZakliczynMŁP66
4. (29.)
SZYNKIEWICZ Michał2010548050657UKS TS Ósemka BiałystokPDL66
5. (31.)
MUCHA Mateusz2010604548874UKS Spartakus OtyńLBU66
6. (32.)
KACZMARCZYK Karol2011292850855KS Podwawelski KrakówMŁP66
7. (35.)
GŁUSZKIEWICZ Jan2010511544992MTS KwidzynPOM60
8. (36.)
MATKOWSKI Piotr201186352635LKTS LubońWLP60
9. (38.)
STEFAŃSKI Aleksy2010188855382EKS Mlexer ElblągWMZ60
10. (42.)
PYTKO Krystian2011528354082ATS Bingo RopczycePKR57
11. (45.)
MARCINKOWSKI Dominik2010144851071Sportowiec CzęstochowaŚLS57
12. (48.)
WÓJCIK Patryk2012150652485LUKS ChełmnoKPM57
13. (52.)
PIOTRKOWSKI Rafał2010421749765Dekorglass DziałdowoWMZ53
14. (53.)
LASMAN Szymon2010662554154UKS Sokolik NiemodlinOPO53
15. (54.)
OTULAK Sebastian2010656653877ZKS Zielona GóraLBU53
16. (55.)
PILCH Michał201017452704Lesznianka Leszna G.ŚLS53
17. (56.)
BIERNAT Michał2010396053939Olimpia-Unia GrudziądzKPM53
18. (61.)
MIKICIUK Mikołaj2010541957268IKS Spin BożejowiceDŚL50
19. (62.)
KOWALCZYK Bartosz2011361947456KS Gorce Nowy TargMŁP50
20. (63.)
JUCHA Jakub2011109053184Politechnika RzeszówPKR50
21. (66.)
SADOWSKI Daniel2012141249890UKS Lis SierakowicePOM47
22. (71.)
PIECOWSKI Szymon2011439247418KTS GliwiceŚLS47
23. (73.)
KUROWSKI Bartosz2011284559995KS Campeones WąchockŚWI44
24. (78.)
MARDOSZ Maciej201052048742UKS Rokicie SzczytnikiMŁP44
25. (79.)
SZARMACH Antoni2013698653812Ostródzianka OstródaWMZ44
26. (80.)
SZYMANOWSKI Kryspin2011489057823UKS Iskra ŁaskoZPM44
27. (86.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012422049763Dekorglass DziałdowoWMZ42
28. (89.)
GĄSIOR Cezary2010511351184MTS KwidzynPOM42
29. (92.)
PROŚNIEWSKI Adam2010197150562MKS Wolavia WołówDŚL42
30. (94.)
PANKOWSKI Jakub2013149754097LUKS ChełmnoKPM42
31. (97.)
HRYTSENKO Artom201085461809LKTS LubońWLP42
32. (102.)
WIECHECKI Tomasz2010463557098KS Gotyk ToruńKPM40
33. (103.)
WOŹNIAK Oliwier2013141452074UKS Lis SierakowicePOM40
34. (114.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier2012396556165Olimpia-Unia GrudziądzKPM39
35. (122.)
BARTNICKI Mikołaj2011420651649Dekorglass DziałdowoWMZ39
36. (132.)
MOLIŃSKI Jakub2011440250921MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL38
37. (136.)
SOKOŁOWSKI Wojciech2010605061196UKS Spartakus OtyńLBU38
38. (137.)
SZELEJEWSKI Andrzej201068852743Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ38
39. (139.)
KUROWSKI Beniamin2011149560931LUKS ChełmnoKPM38
40. (140.)
SIĄKOWSKI Dominik2011589261242UKS PrzeźmierowoWLP38
41. (144.)
KAŁUŻNY Tomasz2010144649062Sportowiec CzęstochowaŚLS37
42. (145.)
LORC Błażej201016856369Lesznianka Leszna G.ŚLS37
43. (156.)
ADAMCZYK Cyprian2011110554469UKS Junior MiastkoPOM36
44. (160.)
GRAL Marcel2010511654260MTS KwidzynPOM35
45. (161.)
MACIEJEWSKI Bartosz2010454153876UKS Top Solec KujawskiKPM35
46. (162.)
BUGANIK Marcel2010656151523ZKS Zielona GóraLBU35
47. (164.)
ROSIŃSKI Tytus2010538652241Energa KTS ToruńKPM34
48. (166.)
WILK Anatol2011197851163MKS Wolavia WołówDŚL34
49. (174.)
SZOSTAK Adam2010145251759Sportowiec CzęstochowaŚLS33
50. (176.)
ODOLCZYK Oliwier2011754253898UATS Batimex PruszkówMAZ33
51. (178.)
WALASEK Michał2012422149769Dekorglass DziałdowoWMZ33
52. (183.)
TYSZKOWSKI Kajetan2012698755490Ostródzianka OstródaWMZ33
53. (216.)
CYMERSKI Antoni2011535861011Energa KTS ToruńKPM31
54. (235.)
MADEJ Franciszek2011421145710Dekorglass DziałdowoWMZ28
55. (240.)
UTYLSKI Ignacy2013268856370KS Nowa Era ToruńKPM28
56. (241.)
KOŚCIÓŁEK Szymon2011505158928UKS Optimum LubaszWLP28
57. (244.)
DRAJEM Mateusz2013536055022Energa KTS ToruńKPM28
58. (251.)
KOZIK Wojciech2010274456174KU AZS UJD CzęstochowaŚLS28
59. (260.)
NIEDZIELA Jakub2010274656173KU AZS UJD CzęstochowaŚLS28
60. (288.)
SOKOŁOWSKI Marcel2011500754287Orzeł Wysocko WielkieWLP23
61. (299.)
KOKOT Tymon201149460934Tajfun Ostrów Wlkp.WLP23
62. (357.)
ZWOLSKI Dominik2012198049251MKS Wolavia WołówDŚL18
63. (395.)
JUSZCZAK Marceli2011488557825UKS Iskra ŁaskoZPM13
64. (461.)
DREWICZ Piotr2011730054052MKS TS Warta ObornikiWLP7
65. ( - .)
TARAKAN Michał20147508522823STS Starogard GdańskiPOM0
66. ( - .)
JURKIEWICZ Michał2010267057221KS Nowa Era ToruńKPM0
67. ( - .)
NOWAKOWSKI Adrian2013268261473KS Nowa Era ToruńKPM0
68. ( - .)
WOŹNIAK Maurycy2012971951667MKS TS Warta ObornikiWLP0
69. ( - .)
POST Wiktor2010426151042MRKS GdańskPOM0
70. ( - .)
TRZCIŃSKI Miłosz2011489157824UKS Iskra ŁaskoZPM0
71. ( - .)
WOLAREK Wiktor2011489561330UKS Iskra ŁaskoZPM0
72. ( - .)
JUSTYŃSKI Maciej2010546051153UKS TS Ósemka BiałystokPDL0