Jędrzejewska Anna UKS CHAMPION Police

ur. 1996 (25 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
8
Zwycięstwa
28
Porażki
22%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Szczuka Agata (21 l.)
Polska
1 P 2:3 9:11, 11:7, 7:11, 12:10, 6:11
1
Hennig Katarzyna (22 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 7:11, 11:9, 11:9, 6:11
2
Krzewicka Maja (28 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:3, 11:4
2 1 P 3:0 11:7, 11:5, 11:6
3
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 P 2:3 6:11, 13:11, 8:11, 11:7, 7:11
3
Lorchanka Iryna (46 l.)
Białoru¶
1 P 0:3 7:11, 8:11, 6:11
4
Palacz Katarzyna (27 l.)
Polska
1 P 1:3 11:9, 7:11, 5:11, 6:11
4
Ciemna Natalia (24 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 11:5, 12:10
5
Klimczak Monika (24 l.)
Polska
1 P 2:3 11:3, 5:11, 15:13, 9:11, 3:11
5
Prusińska Hanna (33 l.)
Polska
1 P 1:3 4:11, 11:1, 9:11, 12:14
6
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 P 1:3 11:3, 11:13, 4:11, 8:11
6
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 11:13, 11:6, 9:11
7
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 P 2:3 11:8, 7:11, 9:11, 11:6, 5:11
7
Żbikowska Monika (26 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 11:7, 12:14, 8:11
8 1 P 0:3 7:11, 3:11, 7:11
8 1 W 3:2 11:8, 11:5, 8:11, 3:11, 11:8
9
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:5, 15:13
9
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:7, 11:5
10
Sitarska Agnieszka (34 l.)
Polska
2 P 3:0 11:4, 11:9, 11:0
10
Hennig Katarzyna (22 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 7:11, 6:11
11
Miklaszewska Maja (20 l.)
Polska
2 P 0:3 4:11, 8:11, 5:11,
11
Michalak Aleksandra (20 l.)
Polska
2 P 2:3 12:10, 11:7, 7:11, 8:11, 6:11,
12
Lewandowska Zuzanna (17 l.)
Polska
2 W 0:3 2:11, 5:11, 6:11,
12
Wysocka Magdalena (26 l.)
Polska
2 P 3:2 12:10, 11:4, 3:11, 7:11, 11:5,
13
Prusińska Hanna (33 l.)
Polska
2 P 3:0 12:10, 11:5, 11:8
13 2 W 0:3 9:11, 6:11, 8:11
14
Ciemna Natalia (24 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 11:9 11:9, 11:13, 11:9
14
Kłos Kamila (46 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 7:11, 3:11
15 2 P 3:0 11:5, 11:5, 11:3
15
Bożek Weronika (21 l.)
Polska
2 W 1:3 11:8, 9:11, 10:12, 7:11
16
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 P 3:1 8:11, 11:9, 11:8, 11:8
16
Żbikowska Monika (26 l.)
Polska
1 W 0:3 1:11, 0:11, 0:11
17
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 14:12, 12:10
17
Kozioł Sandra (21 l.)
Polska
1 P 3:2 5:11, 11:7, 8:11, 11:4, 11:3
18
Wandachowicz Sylwia (46 l.)
Polska
2 P 2:3 10:12, 7:11, 11/8, 11:2, 8:11
18 2 P 2:3 11:4, 18:16, 7:11,7:11, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 0:3 3:11, 5:11, 4:11
2 1 P 3:0 11:4, 11:5, 11:8
3 1 P 0:3 10:12, 7:11, 13:15
4 1 P 0:3 10:12, 7:11, 8:11
5 1 P 0:3 8:11, 8:11, 8:11
6 1 P 0:3 8:11, 9:11, 6:11
7 1 P 0:3 6:11, 7:11, 10:12
8 1 P 1:3 5:11, 11:6, 7:11, 5:11
9 1 P 3:1 11:4, 9:11, 11:4, 11:8
10 2 P 3:1 11:7, 11:6, 7:11, 11:9
11 2 P 2:3 11:5, 11:6, 3:11, 4:11, 5:11,
12 2 W 0:3 6:11, 8:11, 11:13,
13 2 W 2:3 11:4, 4:11, 11:2, 5:11, 6:11
14 1 P 3:0 11:5, 11:5, 11:7
15 2 P 3:0 11:7, 11:3, 11:5
16 1 W 1:3 11:7, 8:11, 11:13, 6:11
17 1 P 3:0 11:8, 11:9, 11:8
18 2 P 0:3 7:11, 6:11, 8:11