Palacz Katarzyna IKTS NOTEĆ Inowrocław

ur. 1994 (27 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
18
Zwycięstwa
18
Porażki
50%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 10:12, 4:11
1
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 8:11, 11:8, 6:11, 11:9
2
Hennig Katarzyna (22 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11, 7:11, 3:11
2
Szczuka Agata (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:7, 11:9
3 1 P 0:3 5:11, 11:13, 6:11
3
Krzewicka Maja (28 l.)
Polska
1 P 0:3 10:12, 4:11, 7:11
4
Grygorcewicz Anna (28 l.)
Polska
1 P 3:2 11:6, 5:11, 14:12, 5:11, 11:9
4
Jędrzejewska Anna (25 l.)
Polska
1 W 1:3 11:9, 7:11, 5:11, 6:11
5
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:5, 11:9, 11:6
5
Lorchanka Iryna (46 l.)
Białoru¶
1 W 3:0 11:8, 11:6, 11:9
6
Klimczak Monika (24 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 5:11, 11:8, 11:3
6
Prusińska Hanna (33 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 9:11, 11:2, 13:11
7
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11, 4:11, 11:7, 2:11
7
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 P 3:1 8:11, 12:10, 13:11, 11:9
8
Baskutyte Ugne (27 l.)
Litwa
1 P 2:3 11:3, 10:12, 13:11, 5:11, 7:11
8
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 P 2:3 6:11, 11:6, 7:11, 11:6, 10:12
9
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 3:1 12:10, 11:5, 8:11, 11:4
9 1 W 1:3 11:7, 8:11, 9:11, 13:15
10
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:4, 11:7
10
Kozioł Sandra (21 l.)
Polska
1 P 3:2 9:11, 11:9, 7:11, 11:7, 11:8
11
Krzewicka Maja (28 l.)
Polska
1 P 3:1 15:13, 12:10, 7:11, 11:6
11 1 W 2:3 9:11, 11:13, 11:4, 11:8, 5:11
12
Szczuka Agata (21 l.)
Polska
1 W 3:2 10:12, 11:8, 7:11, 11:5, 11:3
12 1 P 0:3 4:11, 10:12, 6:11
13
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11;3, 11:8, 11:8
13
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 9:11, 7:11
14
Grygorcewicz Anna (28 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:7, 11:3
14
Przywarta Sandra (28 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:6, 11:8
15
Więckowska Julia (19 l.)
Polska
1 W 1:3 11:8, 9:11, 8:11, 10:12,
15
Klimczak Monika (24 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:5, 11:5,
16
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 4:11, 12:10, 11:5,
16
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 11:5, 11:8, 10:12, 11:5,
17
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 2:3 11:7, 8:11, 8:11, 11:9, 11:13
17 1 P 2:3 11:8, 11:4, 11:13, 8:11, 8:11
18
Żbikowska Monika (26 l.)
Polska
1 W 1:3 10:12, 11:9, 9:11, 4:11
18
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 P 3:2 15:13, 11:13, 13:11, 1:11, 11:5

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 2:3 11:13, 4:11, 11:7, 14:12, 7:11
2 1 W 2:3 11:7, 11:4, 9:11, 9:11, 8:11
3 1 W 3:1 11:4, 9:11, 11:8, 11:8
4 1 W 0:3 10:12, 7:11, 8:11
5 1 P 1:3 11:7, 7:11, 8:11, 6:11
6 1 W 3:0 11:7, 13:11, 11:7
7 1 W 2:3 9:11, 11:6,11:9, 4:11, 8:11
8 1 P 0:3 8:11, 8:11, 10:12
9 1 P 3:2 11:6, 8:11, 8:11, 11:4, 11:8
10 1 W 2:3 6:11, 14:12, 9:11, 11:5, 8:11
11 1 P 3:2 11:6, 5:11, 11:4, 9:11, 11:6
12 1 W 3:0 11:8, 11:9, 11:4
13 1 W 1:3 7:11, 14;12, 7:11, 9:11
14 1 P 0:3 9:11, 5:11, 5:11
15 1 P 3:1 8:11, 11:5, 11:6, 11:8,
16 1 P 2:3 11:9, 6:11, 18:16, 3:11, 9:11
17 1 P 2:3 11:9, 14:12, 9:11, 5:11, 6:11
18 1 W 2:3 12:10, 12:10, 8:11, 3:11, 2:11