Prusińska Hanna SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa

ur. 1988 (33 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
12
Zwycięstwa
24
Porażki
33%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 0:3 3:11, 8:11, 11:13
1
Krzysiek Paulina (25 l.)
Polska
1 P 0:3 10:12, 4:11, 8:11
2
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 5:11, 11:8, 11:4
2
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:4, 11:4
3
Szczuka Agata (21 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 8:11, 6:11
3
Hennig Katarzyna (22 l.)
Polska
1 P 1:3 11:8, 6:11, 5:11, 9:11
4
Krzewicka Maja (28 l.)
Polska
1 P 3:1 9:11, 11:8, 11:3, 11:2
4 1 P 3:0 11:8, 11:3, 11:7
5
Grygorcewicz Anna (28 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:8, 11:7
5
Jędrzejewska Anna (25 l.)
Polska
1 W 1:3 4:11, 11:1, 9:11, 12:14
6
Palacz Katarzyna (27 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 9:11, 11:2, 13:11
6
Ciemna Natalia (24 l.)
Polska
1 W 1:3 11:9, 5:11, 3:11, 6:11
7
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 P 1:3 5:11, 16:14, 7:11, 9:11
7
Kozioł Sandra (21 l.)
Polska
1 P 2:3 8:11, 11:1, 11:9, 5:11, 7:11
8
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 8:11, 4:11
8
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 W 3:2 12:10, 11:8, 7:11, 7:11, 11:9
9
Baskutyte Ugne (27 l.)
Litwa
1 P 3:2 13:11, 11:3, 9:11, 8:11, 11:4
9
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 7:11, 12:10, 11:9, 12:14
10 1 P 1:3 9:11, 12:10, 8:11, 4:11
10
Krzewicka Maja (28 l.)
Polska
1 P 2:3 11:6, 12:14, 11:9, 11:13, 4:11
11
Sitarska Agnieszka (34 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7 , 11:4 , 11:3
11
Hennig Katarzyna (22 l.)
Polska
2 W 2:3 11:8 , 5:11 , 11:4 , 8:11 ,11:13
12
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:7, 11:8,
12
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 7:11, 10:12
13
Jędrzejewska Anna (25 l.)
Polska
2 W 3:0 12:10, 11:5, 11:8
13
Moskwa Martyna (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:6, 12:10
14
Wysocka Magdalena (26 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 7:11, 13:15,
14
Lewandowska Zuzanna (17 l.)
Polska
2 W 0:3 10:12, 1:11, 7:11.
15
Suchomska Barbara (26 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:3, 11:8,
15
Ciemna Natalia (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:4, 11:8,
16
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 3:0 13:11, 11:8, 11:8
16 1 P 3:1 11:8, 11:4, 2:11, 11:3
17
Żbikowska Monika (26 l.)
Polska
1 P 1:3 4:11, 13:15, 11:8, 10:12
17
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 P 2:3 7:11, 11:9, 11:9, 5:11, 6:11
18
Jackowska Julia (20 l.)
Polska
1 P 3:1 9:11, 14:12, 11:5, 11:8
18
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:6, 11:4

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 1:3 11:8, 9:11, 8:11, 4:11
2 1 P 3:1 11:4, 11:5, 8:11, 11:6
3 1 P 1:3 8:11, 11:7, 6:11, 4:11
4 1 P 3:2 11:6, 11:8, 12:14, 9:11, 11:6
5 1 W 0:3 8:11, 8:11, 8:11
6 2 P 3:1 11:8, 12:10, 5:11, 11:8
7 1 P 1:3 11:8, 4:11, 11:13, 8:11
8 2 W 3:0 11:6, 11:3, 11:5
9 1 W 1:3 6:11, 11:7, 5:11, 6:11
10 1 P 1:3 1:11, 11:8, 6:11, 4:11
11 2 P 3:0 12:10 , 11:9 , 11:8
12 1 W 3:2 7:11, 11:6, 6:11, 11;6, 11:9
13 2 P 2:3 11:4, 4:11, 11:2, 5:11, 6:11
14 2 P 3:0 11:7, 11:6, 11:8,
15 2 P 0:3 8:11, 9:11, 6:11,
16 1 P 3:2 12:10, 5:11, 13:11, 4:11, 11:4
17 1 P 0:3 5:11, 10:12, 6:11
18 1 W 0:3 7:11, 7:11, 9:11