Sokołowska Joanna KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża

ur. 2001 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
20
Zwycięstwa
16
Porażki
56%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 13:15, 7:11
1
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 9:11, 11:8, 12:10
2
Lorchanka Iryna (46 l.)
Białoru¶
1 W 3:1 11:7, 4:11, 11:5, 11:5
2
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 11:7, 7:11, 8:11
3 1 W 3:1 11:13, 11:8, 11:6, 11:8
3
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 12:10, 9:11, 7:11
4
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 P 3:1 11:13, 11:4, 13:11, 11:5
4
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 14:12, 5:11, 12:10
5
Hennig Katarzyna (22 l.)
Polska
1 W 3:2 11:13, 14:12, 11:2, 10:12, 11:8
5
Szczuka Agata (21 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:9, 11:5
6
Krzewicka Maja (28 l.)
Polska
1 P 3:2 3:11, 11:5, 11:5, 9:11, 11:6
6 1 P 3:0 12:10, 11:6, 11:3
7
Jędrzejewska Anna (25 l.)
Polska
1 W 2:3 11:8, 7:11, 9:11, 11:6, 5:11
7
Grygorcewicz Anna (28 l.)
Polska
1 W 2:3 11:13, 11:9, 6:11, 11:8, 4:11
8
Palacz Katarzyna (27 l.)
Polska
1 W 2:3 6:11, 11:6, 7:11, 11:6, 10:12
8
Ciemna Natalia (24 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 12:14, 10:12
9
Klimczak Monika (24 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:5, 11:9, 11:6,
9
Prusińska Hanna (33 l.)
Polska
1 P 2:3 9:11, 7:11, 12:10, 11:9, 12:14
10 1 P 3:2 11:3, 9:11, 4:11, 12:10, 11:7
10
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 5:11, 11:7, 11:7
11
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 P 2:3 3:11, 11:2, 11:4, 9:11, 6:11
11
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 W 3:1 15:13, 12:14, 11:5, 11:7
12
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 5:11, 12:10, 11:7
12
Górska Michalina (18 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 11:13, 2:11
13
Krzewicka Maja (28 l.)
Polska
1 W 3:2 11:6, 7:11, 12:10, 10:12, 11:4
13 1 W 3:2 9:11, 6:11, 11:9, 11,9, 12:10
14
Szczuka Agata (21 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 8:11, 8:11
14 1 W 2:3 11:9, 6:11, 7:11, 12:10, 5:11
15
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 4:11, 8:11
15
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 4:11, 5:11
16
Jędrzejewska Anna (25 l.)
Polska
1 W 3:1 8:11, 11:9, 11:8, 11:8
16
Grygorcewicz Anna (28 l.)
Polska
1 W 3:2 11:13, 11:5, 10:12, 13:11, 11:8
17
Prusińska Hanna (33 l.)
Polska
1 W 2:3 7:11, 11:9, 11:9, 5:11, 6:11
17
Klimczak Monika (24 l.)
Polska
1 P 3:2 11:9, 11:8, 6:11, 6:11, 11:2
18
Palacz Katarzyna (27 l.)
Polska
1 W 3:2 15:13, 11:13, 13:11, 1:11, 11:5
18
Suchomska Barbara (26 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 5:11, 7:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 3:2 4:11, 15:13, 4:11, 11:9, 12:10
2 1 W 3:0 11:8, 11:8, 11:3
3 2 W 3:1 5:11, 12:10, 12:10, 11:8
4 2 P 3:1 11:8, 11:7, 7:11, 11:5
5 2 P 2:3 11:4, 11:5, 9:11, 9:11, 5:11
6 2 W 1:3 3:11, 6:11, 11:9, 7:11
7 1 W 0:3 6:11, 7:11, 10:12
8 2 W 2:3 17:15, 3:11, 3:11, 11:7, 7:11
9 1 P 1:3 6:11, 11:7, 5:11, 6:11
10 1 P 3:1 10:12, 11:8, 11:7, 12:10
11 1 W 3:0 13:11, 11:6, 12:10
12 1 P 3:2 4:11, 7:11, 13:11, 11:7, 11:7
13 1 P 2:3 7:11, 8:11, 11:8, 11:9, 6:11
14 1 P 3:1 11:6, 11:4, 8:11, 11:9
15 1 W 3:1 11:9, 11:9, 10:12, 11:4
16 1 P 1:3 11:7, 8:11, 11:13, 6:11
17 1 W 0:3 5:11, 10:12, 6:11
18 1 P 2:3 12:10, 12:10, 8:11, 3:11, 2:11