Zielińska Anna Monika UKS CHROBRY Międzyzdroje

ur. 1992 (29 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
27
Zwycięstwa
9
Porażki
75%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Lorchanka Iryna (46 l.)
Białoru¶
1 W 3:0 11:5, 11:9, 11:6
1
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8, 8:11, 11:9, 15:13
2
Grygorcewicz Anna (28 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 8:11, 11:5, 11:6
2
Jędrzejewska Anna (25 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:5, 11:6
3
Palacz Katarzyna (27 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 11:13, 6:11
3
Ciemna Natalia (24 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11, 6:11, 2:11
4
Prusińska Hanna (33 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:3, 11:7
4
Klimczak Monika (24 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 11:4, 10:12, 12:10
5
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 W 0:3 2:11, 3:11, 6:11
5
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 W 1:3 4:11, 11:7, 9:11, 6:11
6
Baskutyte Ugne (27 l.)
Litwa
1 W 3:0 11:9, 11:8, 11:5
6
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:6, 11:3
7
Ziemkiewicz Wiktoria (21 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:5, 11:8
7 1 W 3:0 11:5, 11:7, 11:6
8
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 9:11, 7:11
8
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 W 3:1 8:11, 11:9, 11:8, 11:8
9
Hennig Katarzyna (22 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 8:11, 6:11
9
Szczuka Agata (21 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 7:11, 9:11
10
Prusińska Hanna (33 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 12:10, 8:11, 4:11
10
Klimczak Monika (24 l.)
Polska
1 P 3:2 11:8, 11:13, 4:11, 11:8, 11:4
11
Suchomska Barbara (26 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:1, 11:4
11
Palacz Katarzyna (27 l.)
Polska
1 P 2:3 9:11, 11:13, 11:4, 11:8, 5:11
12
Ziemkiewicz Wiktoria (21 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:9, 9:11, 11:9
12
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:6, 14:12
13
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 P 3:2 9:11, 6:11, 11:9, 11,9, 12:10
13
Żbikowska Monika (26 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 6:11, 3:11
14
Kozioł Sandra (21 l.)
Polska
1 P 3:2 2:11, 13:11, 7:11, 11:5, 12:10
14
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 W 0:3 2:11, 3:11, 3:11
15
Nowacka Paulina (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:7, 11:2
15
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:5, 11:7
16 1 W 3:2 13:15, 7:11, 11:1, 11:7, 12:10
16
Szczuka Agata (21 l.)
Polska
1 P 2:3 11:8, 5:11, 5:11, 11:7, 10:12
17
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11, 12:10, 6:11, 8:11
17
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 11:6, 9;11, 11:5
18
Moskwa Martyna (27 l.)
Polska
1 W 0:3 2:11, 5:11, 7:11
18
Grygorcewicz Anna (28 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 8:11, 3:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:2 7:11, 11:7, 11:9, 5:11, 11:7
2 1 W 3:0 11:4, 11:5, 11:8
3 1 P 3:1 11:4, 9:11, 11:8, 11:8
4 1 W 3:2 11:6, 11:8, 12:14, 9:11, 11:6
5 1 W 0:3 8:11, 6:11, 9:11
6 1 W 3:0 11:4, 11:2, 11:8
7 1 W 3:0 11:3, 18:16, 11:2
8 1 W 3:0 11:4, 11:9, 11:7
9 1 P 3:1 9:11, 11:8, 11:9, 11:7
10 1 W 1:3 1:11, 11:8, 6:11, 4:11
11 1 W 3:2 11:6, 5:11, 11:4, 9:11, 11:6
12 1 W 1:3 9:11, 11:8, 6:11, 5:11
13 1 W 2:3 7:11, 8:11, 11:8, 11:9, 6:11
14 1 W 0:3 5:11 9:11 11:13
15 1 W 3:2 10:12, 11:6, 9:11, 11:9, 11:8
16 1 W 3:0 11:4, 11:3, 11:9
17 1 W 2:3 10:12, 11:9, 12:14, 11:8, 8:11
18 1 W 1:3 11:8, 4:11, 4:11, 7:11