Chojnowski Patryk KS SPÓJNIA Warszawa

ur. 1990 (30 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

33
Pojedynki
20
Zwycięstwa
13
Porażki
61%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Sirucek Pavel (28 l.)
Czechy
1 W 3:2 12:10, 10:12, 11:9, 9:11, 11:9
1
Han Chuanxi (25 l.)
Chiny
1 W 2:1 8:11, 11:8, 13:11
2
Wang Zhen (35 l.)
Kanada
1 P 2:1 11:1, 5:11, 11:8
2
Prokopcov Dmitrij (40 l.)
Czechy
1 P 3:2 11:4, 11:7, 7:11, 7:11, 13:11
3
Lam Siu Hang (24 l.)
Hongkong
1 P 2:0 11:5, 11:7
3
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 9:11, 11:6, 3:11
4
Platonov Pavel (37 l.)
Białoru¶
1 W 3:0 11:8, 11:9, 11:5
4
Ghosh Soumyajit (27 l.)
Indie
1 P 0:2 4:11, 7:11
5
Lakeev Vasily (36 l.)
Rosja
1 W 1:2 11:8, 6:11, 7:11
5
Tsuboi Gustavo (35 l.)
Brazylia
1 W 1:3 9:11, 5:11, 11:7, 5:11
6
Burov Viacheslav (35 l.)
Rosja
1 P 1:3 11:7, 6:11, 3:11, 8:11
6
Desai Harmeet (27 l.)
Indie
1 P 0:2 10:12, 12:14
7
Floras Robert (28 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 9:11, 11:9, 3:11
8
Wang Yang (26 l.)
Słowacja
1 W 2:0 11:9, 11:7
8
Vrablik Jiri (37 l.)
Polska
1 W 3:1 10:12, 11:3, 11:9, 11:5
9
Horejsi Miroslav (46 l.)
Czechy
1 W 0:3 4:11, 2:11, 5:11
10
Zihao Geng (25 l.)
Chiny
1 W 3:1 10:12, 11:3, 11:7, 11:9
11
Zatówka Patryk (23 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 11:6, 11:9, 8:11, 6:11
11
Ho Yingchao (40 l.)
Chiny
1 P 2:1 7:11, 11:9, 11:8
12
Han Chuanxi (25 l.)
Chiny
1 P 2:0 13:11, 11:6
12
Górak Daniel (37 l.)
Polska
1 W 2:3 11:4, 12:10, 10:12, 11:13, 9:11
14
Koszyk Bogusław (33 l.)
Polska
1 W 2:1 9:11, 14:12, 11:6
14
Perek Jakub (34 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:6, 11:5
15
Zeng Yi Wang (37 l.)
Polska
1 P 2:1 9:11, 11:5, 11:6
15
Platonov Pavel (37 l.)
Białoru¶
1 P 3:1 11:9, 13:11, 4:11, 11:7
16
Tsuboi Gustavo (35 l.)
Brazylia
1 P 1:2 8:11, 14:12, 3:11
16
Lewandowski Tomasz (35 l.)
Polska
1 W 3:0 13:11, 11:2, 12:10
18
Floras Robert (28 l.)
Polska
1 W 3:1 6:11, 11:5, 11:8, 11:6,
19
Wang Yang (26 l.)
Słowacja
1 P 3:1 4:11, 11:1, 11:7, 11:5
20
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 W 2:0 11:7; 11:1
20
Horejsi Miroslav (46 l.)
Czechy
1 W 3:1 11:5; 13:11; 8:11; 11:4
21
Badowski Marek (23 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 11:13, 8:11
22
Pucar Tomislav (24 l.)
Chorwacja
1 P 1:3 7:11, 11:8, 7:11, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety