Tsuboi Gustavo FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów

ur. 1985 (34 l.)
Brazylia

Pojedynki indywidualne

37
Pojedynki
25
Zwycięstwa
12
Porażki
68%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Wang Yang (25 l.)
Słowacja
1 W 3:1 11:7, 8:11, 11:7, 11:8
1
Matsudaira Kenta (28 l.)
Japonia
1 P 0:2 7:11, 8:11
2
Paikov Mikhail (30 l.)
Rosja
1 W 0:2 7:11, 10:12
2
Badowski Marek (22 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11, 5:11, 11:8, 6:11
3
Górak Daniel (36 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3, 11:6, 11:5
3
Han Chuanxi (24 l.)
Chiny
1 W 2:1 11:8, 7:11, 11:9
4
Bąk Daniel (31 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 7:11, 3:11
4
Lam Siu Hang (23 l.)
Hongkong
1 W 0:2 6:11, 8:11
5
Stępień Krzysztof (49 l.)
Polska
1 W 2:0 11:1, 11:7
5
Chojnowski Patryk (29 l.)
Polska
1 P 1:3 9:11, 5:11, 11:7, 5:11
6
Floras Robert (27 l.)
Polska
1 W 3:1 11:4, 6:11, 11:7, 11;7
6
Konecny Tomas (34 l.)
Czechy
1 P 1:2 9:11, 11:6, 6:11
7
Nalepa Kamil (20 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 5:11, 5:11
7
Błaszczyk Lucjan (45 l.)
Polska
1 W 0:2 1:11, 9:11
8
Ho Yingchao (39 l.)
Chiny
1 P 1:2 11:8, 10:12, 7:11
8
Drinkhall Paul (29 l.)
Anglia
1 W 3:1 8:11, 11:7, 11:8, 12:10
9
Such Bartosz (36 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 7:11, 11:4, 8:11
10
Li Yongyin (20 l.)
Chiny
1 W 2:1 11:4, 8:11, 11:7
10
Zeng Yi Wang (36 l.)
Polska
1 P 0:3 11:13, 10:12, 7:11
11
Aguirre Marcelo (26 l.)
Włochy
1 W 0:3 9:11, 5:11, 11:13
11
Burov Viacheslav (34 l.)
Rosja
1 W 0:2 6:11, 5:11
12
Vrablik Jiri (36 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9; 11:6; 7:11; 7:11; 6:11
12
Wang Yang (25 l.)
Słowacja
1 P 2:1 6:11; 11:7; 11:7
13
Paikov Mikhail (30 l.)
Rosja
1 P 0:3 12:14, 5:11, 12:14
14
Górak Daniel (36 l.)
Polska
1 P 3:2 11:7, 7:11, 11:4, 8:11, 11:8
14
Sirucek Pavel (27 l.)
Czechy
1 P 2:1 11:6, 6:11, 13:11
15
Bąk Daniel (31 l.)
Polska
1 W 3:2 10:12 11:2 11:3 7:11 11:6
16
Chojnowski Patryk (29 l.)
Polska
1 W 1:2 8:11, 14:12, 3:11
16
Stępień Krzysztof (49 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11, 3:11, 1:11
17
Chmiel Paweł (33 l.)
Polska
1 W 1:3 11:7, 6:11, 9:11, 3:11
17
Konecny Tomas (34 l.)
Czechy
1 P 2:0 11:7, 11:7
18
Takakiwa Taku (31 l.)
Japonia
1 W 2:1 4:11, 11:7, 11:7
18
Horejsi Miroslav (45 l.)
Czechy
1 W 3:0 11:6, 11:8, 13:11
19
Zatówka Patryk (22 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:6, 10:12, 12:10
20
Prokopcov Dmitrij (39 l.)
Czechy
1 P 1:2 12:10 9:11 10:12
20
Wang Zhen (34 l.)
Kanada
1 W 3:1 9:11 11:8 11:7 11:8
21
Platonov Pavel (36 l.)
Białoru¶
1 W 0:3 5:11, 8:11, 4:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety