Anna Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Samuel Kulczycki (GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 3. Grand Prix Polski Młodzików. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

Zmagania rozpoczną piątkowe eliminacje, prowadzone z podziałem na grupy. W sobotę do rywalizacji włączą się zawodniczki i zawodnicy, którzy zostali zwolnieni z udziału w eliminacjach, dzięki wysokim miejscom osiągniętym podczas poprzedniego turnieju w tej kategorii wiekowej lub zakwalifikowaniu się z eliminacji wojewódzkich.

W 2. Grand Prix Polski Młodzików, rozgrywanym w dniach 22 – 24 listopada ub.r. w Warszawie, triumfowali Anna Węgrzyn i Samuel Kulczycki. Reprezentantka UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie pokonała w finale Katarzynę Węgrzyn z UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie, a na miejscach 3 – 4 sklasyfikowane zostały Julia Bartoszek (KTS MOKSiR Zawadzkie) i Joanna Sokołowska (UKS KOKiS Kolno).

Z kolei w kategorii młodzików Samuel Kulczycki w finale okazał się lepszy od Jana Zandeckiego (Klub Olimpijczyka Mysłowice), zaś miejsca 3 – 4 zajęli Mateusz Zębala (KS Bronowianka Kraków) oraz Jakub Miszkurka (SCKiS Hals Warszawa).

Materiały do pobrania

1. Komunikat organizacyjny 3. Grand Prix Polski Młodzików
2. Program minutowy 3. Grand Prix Polski Młodzików
3. Ostateczna lista 205 zawodniczek i zawodników uprawnionych do startu
4. Gra pojedyncza młodziczek – turniej eliminacyjny
5. Gra pojedyncza młodzików – turniej eliminacyjny
5. Gra pojedyncza młodziczek – turniej grupowy, główny i pocieszenia
6. Gra pojedyncza młodzików – turniej grupowy, główny i pocieszenia

Plakat