W czeskiej Ostrawie trwają turnieje: singla, miksta oraz debla. Sprawdźcie plan gier Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów na sobotę.

1/64 finału gry pojedynczej kadetów

  • Sam Khosravi (FIN) – Miłosz Redzimski 1:4 [10:12, 9:11, 6:11, 11:5, 9:11]
  • Batuhan Gurses (TUR) – Mateusz Zalewski 1:4 [11:7, 7:11, 7:11, 6:11, 8:11]
  • Felix Kohler (GER) – Dawid Jadam 4:1 [6:11, 11:9, 11:4, 11:9, 11:5]
  • Dawid Kosmal – Luis Maciel (POR) 4:0 [12:10, 11:9, 11:8, 11:2]

1/64 finału gry pojedynczej juniorów

  • Daniel Simonsen (DEN) – Szymon Kolasa 3:4 [4:11, 7:11, 11:9, 8:11, 11:9, 11:9, 5:11]
  • Jan Zandecki – Christos Sawa (CYP) 4:0 [11:3, 11:5, 11:6, 11:3]
  • Patrik Juhasz (HUN) – Jakub Witkowski 4:3 [8:11, 12:10, 11:8, 7:11, 4:11, 11:9, 11:9]
  • Akos Benko (SRB) – Maciej Kubik 0:4 [9:11, 7:11, 5:11, 5:11]

1/64 finału gry pojedynczej juniorek

  • Maja Miklaszewska – Romy Reiter (AUT) 4:2 [11:6, 4:11, 11:5, 7:11, 11:7, 11:6]
  • Matilda Hansson (SWE) – Aleksandra Michalak 2:4 [11:7, 11:13, 9:11, 6:11, 11:5, 12:14]
  • Zuzanna Błażejewicz – Denise Payet (ENG) 4:2 [11:8, 13:11, 10:12, 0:11, 11:4, 11:5]

1/64 finału gry pojedynczej kadetek

  • Wiktoria Wróbel – Harriet Cardew (ISL) 4:0 [11:1, 11:1, 11:4, 11:2]
  • Anna Kubiak – Nusa Kadis (SLO) 4:1 [11:5, 11:7, 11:5, 13:15, 11:8]
  • Laura Abaraviciute (LTU) – Ilona Sztwiertnia 4:2 [11:6, 6:11, 12:10, 11:9, 7:11, 11:7]

1/32 finału gry podwójnej juniorów

  • Andrea Puppo (ITA)/Marco Cappuccio (ITA) – Patrik Juhasz (HUN)/Jakub Witkowski 2:3 [8:11, 11:5, 11:6, 8:11, 5:11]
  • Jovan Jockov (SRB)/Akos Benko (SRB) – Samuel Kulczycki/Maciej Kubik 0:3 [9:11, 8:11, 3:11]
  • Jan Zandecki/Szymon Kolasa – Teodor Istrate (ROU)/Matei Dumitrescu (ROU) 3:2 [11:9, 11:7, 7:11, 7:11,

1/32 finału gry podwójnej juniorek

  • Zdena Blakova (CZE)/Franziska Schreiner (GER) – Aleksandra Michalak/Maja Miklaszewska 3:2 [9:11, 11:5, 5:11, 13:11, 11:4]
  • Kristina Kazantseva (RUS)/Mariia Tailakova (RUS) – Zuzanna Błażejewicz/Anna Klemperova (CZE) 3:0 [12:10, 11:9, 11:5]
  • Harisa Mesetovic (BIH)/Marija Gnjatic (BIH) – Anna Węgrzyn/Katarzyna Węgrzyn 0:3 [4:11, 6:11, 1:11]

1/32 finału gry mieszanej kadetów

  • Hakan Isik (TUR)/Zeynep Karaca (TUR) – Mateusz Zalewski/Anna Brzyska 1:3 [9:11, 6:11, 11:5, 5:11]
  • Miłosz Redzimski/Ilona Sztwiertnia – Stepan Mul (UKR)/Ulina Dronova (UKR) 1:3 [11:6, 3:11, 8:11, 3:11]
  • Dawid Kosmal/Wiktoria Wróbel – Iulian Chirita (ROU)/Bianca Mei Rosu (ROU) 3:0 [11:3, 13:11, 11:6]

1/32 finału gry mieszanej juniorów

  • Samuel Kulczycki/Katarzyna Węgrzyn – Fredrik Buringrud-Langen (NOR)/Martine Toftaker (NOR) 3:1 [2:11, 11:7, 11:2, 11:5]
  • Yucel Ocak (TUR)/Gamze Cotra (TUR) – Maciej Kubik/Anna Węgrzyn 2:3 [11:6, 1:11, 12:10, 3:11, 7:11]
  • Jan Zandecki/Aleksandra Michalak – Jakov Jakelic (CRO)/Klara Bardac (CRO) 3:0 [12:10, 11:5, 11:9]

1/32 finału gry podwójnej kadetów

  • Ondrej Kveton (CZE)/Vit Kadlec (CZE) – Mateusz Zalewski/Dawid Jadam 0:3 [9:11, 2:11, 9:11]
  • Miłosz Redzimski/Dawid Kosmal – Batuhan Gurses (TUR)/Hakan Isik (TUR) 3:1 [11:5, 7:11, 11:7, 11:8]

1/32 finału gry podwójnej kadetek

  • Nicole Arlia (ITA)/Caterina Angeli (ITA) – Anna Brzyska/Anna Kubiak 2:3 [12:14, 12:14, 11:8, 11:5, 7:11]
  • Dominika Wiltschkova (SVK)/Adriana Illasova (SVK) – Ilona Sztwiertnia/Wiktoria Wróbel 1:3 [13:11, 9:11, 5:11, 7:11]