ZKS Zielona Góra (Mateusz Zalewski, Mateusz Żelengowski, Patryk Bielecki, Krzysztof Michno) w gronie juniorów oraz MRKS Gdańsk (Wiktoria Wróbel, Adrianna Licbarska, Beata Traczyk-Kępa) wśród juniorek zostali w Zielonej Górze drużynowymi mistrzami Polski do lat 19!

Zielonogórzanie, którzy byli faworytami zmagań, w wielkim finale pokonali Dojlidy Białystok 3:1. Z kolei wśród juniorek na najwyższym stopniu podium zmagania ukończyła drużyna rozstawiona z numerem pięć – MRKS Gdańsk. Zespół z Pomorza w finałowym spotkaniu wygrał z Dojlidami Białystok 3:0.

Z brązowymi medalami rywalizację w Winnym Grodzie zakończyły zespoły Politechniki Rzeszów i KU AZS UE Wrocław wśród juniorek oraz Energi KTS Toruń i Bogorii Grodzisk Mazowiecki w gronie juniorów.

Teraz przed uczestnikami Mistrzostw Polski Juniorów walka o medale w zmaganiach indywidualnych.