Polski Związek Tenisa Stołowego, Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Zielonogórski Klub Sportowy oraz Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego zapraszają na Mistrzostwa Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Juniorki – gra pojedyncza
Juniorzy – gra pojedyncza
Juniorki – gra podwójna
Juniorzy – gra podwójna
Gra podwójna mieszana
Juniorki – gra drużynowa
Juniorzy – gra drużynowa

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Lista zgłoszeń drużynowych juniorek i juniorów
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MP z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny Kamil Skrzypczak
Zastępca sędziego głównego Bartosz Bartkowicz
Obsługa komputerowa Wojciech Stach

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 24 kwietnia 2023 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek po 3. GPP
Ranking juniorów po 3. GPP
Lista drużyn juniorek posiadających limit do startu
Lista drużyn juniorów posiadających limit do startu

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Juniorki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (6.)
BRZYSKA Anna2005201740106PKS Kolping JarosławPKR710
2. (1.)
WIELGOS Zuzanna2005110238307Politechnika RzeszówPKR680
3. (38.)
BOGDANOWICZ Natalia200723944850Warmia Lidzbark Warm.WMZ650
4. (2.)
SZTWIERTNIA Ilona200436938419SKTS SochaczewMAZ588
5. (3.)
KRYSIŃSKA Paula200566744601KU AZS UE WrocławDŚL460
6. (4.)
WRÓBEL Wiktoria200680135280MRKS GdańskPOM460
7. (5.)
ŚLIWKA Zofia200723542107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ450
8. (7.)
KRAKOWIAK Ewa200513136512GKTS GdańskPOM424
9. (8.)
HOŁDA Karolina200778145377UKS Dojlidy BiałystokPDL421
10. (9.)
KUBIAK Anna200460236958ZKS Zielona GóraLBU416
11. (10.)
GAWORSKA Natalia200766541986KU AZS UE WrocławDŚL412
12. (11.)
GUZIK Aleksandra2006108843209Politechnika RzeszówPKR401
13. (13.)
WĄTOR Oliwia2006110143233Politechnika RzeszówPKR369
14. (14.)
JARECKA Malwina200666638777KU AZS UE WrocławDŚL368
15. (15.)
SKUBA Emilia200523142326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ368
16. (16.)
DRĄG Marta2005149139581LUKS ChełmnoKPM360
17. (17.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007149944204LUKS ChełmnoKPM360
18. (18.)
LICBARSKA Adrianna200479843081MRKS GdańskPOM357
19. (19.)
PAWELEC Zuzanna2006668242929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ357
20. (20.)
FURMAN Julia200566441985KU AZS UE WrocławDŚL357
21. (21.)
BOREK Zuzanna200677841023UKS Dojlidy BiałystokPDL345
22. (22.)
TRACZYK-KĘPA Beata200480044868MRKS GdańskPOM340
23. (23.)
KILISZEK Kamila20057240075KS Bronowianka KrakówMŁP337
24. (24.)
KAŁUŻNY Laura200487338970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS337
25. (25.)
SKWAREK Julia200678840098UKS Dojlidy BiałystokPDL337
26. (26.)
INDEKA Weronika200793343375MKS Czechowice-DziedziceŚLS329
27. (27.)
RAJKOWSKA Sylwia2006116543514Olimpijczyk JeżewoMAZ328
28. (28.)
DURALAK Daria2004136942432MUKS Start NadarzynMAZ316
29. (30.)
PRZYBYŁ Liliana200666943311KU AZS UE WrocławDŚL308
30. (32.)
SASS Dorota2006137139168MUKS Start NadarzynMAZ267
31. (36.)
GŁADYSZ Julia200585941918LKTS LubońWLP251
32. (37.)
WRZOSEK Wiktoria2004564834104KS AZS UWM OlsztynWMZ251
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (120.)
MURAWSKA Sandra200766854451KU AZS UE WrocławDŚL156
2. (152.)
BOJANOWSKA Magdalena2006196342893MKS Wolavia WołówDŚL138
3. (45.)
LEMAŃSKA Klara2006522739380Krajna Sępólno Kraj.KPM228
4. (49.)
PIŁAT Agnieszka2004149839584LUKS ChełmnoKPM221
5. (42.)
ZGIERSKA Aleksandra2007581946500Lewart AGS LubartówLLS232
6. (56.)
LIPSKA Agata2005580940966Lewart AGS LubartówLLS205
7. (291.)
OSIŃSKA Oliwia200760543876ZKS Zielona GóraLBU70
8. (317.)
MATROS Izabela2007756245144ZKS Zielona GóraLBU52
9. (43.)
HOLAK Marta2004211137165MKS Jedynka ŁódźŁDZ231
10. (100.)
KOWALCZYK Maja2004201646504MKS Jedynka ŁódźŁDZ169
11. (54.)
SYRDA Zuzanna20067544288KS Bronowianka KrakówMŁP208
12. (102.)
KOPACKA Anna20067344915KS Bronowianka KrakówMŁP168
13. (47.)
CZUBAKOWSKA Julia2004651540516MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ224
14. (121.)
ZEMBOWICZ Antonina200723642108Bogoria Grodzisk Maz.MAZ155
15. (55.)
ZAJĄC Katarzyna2007793444945MGOK Gorzów ŚląskiOPO206
16. (58.)
LASMAN Karolina2005662450311UKS Sokolik NiemodlinOPO204
17. (118.)
KRUKAR Maja2005172138846KSTS KrosnoPKR157
18. (171.)
SZCZEPANIK Weronika2004109841954Politechnika RzeszówPKR125
19. (75.)
PACELT Anna200778547620UKS Dojlidy BiałystokPDL188
20. (86.)
BARTKIEWICZ Julia200777743875UKS Dojlidy BiałystokPDL177
21. (41.)
CZAJA Zuzanna200574341119KS AZS AWFiS GdańskPOM235
22. (79.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200613543750GKTS GdańskPOM185
23. (50.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007163345637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS215
24. (119.)
KUZIO Aleksandra200793645927MKS Czechowice-DziedziceŚLS156
25. (64.)
ZNOJEK Klaudia2005285044694KS Campeones WąchockŚWI198
26. (67.)
BAJER Emilia2005373246034Orlicz 1924 SuchedniówŚWI194
27. (61.)
KOWALSKA Wiktoria2007421049780Dekorglass DziałdowoWMZ202
28. (82.)
BOBEK Weronika200623843527Warmia Lidzbark Warm.WMZ182
29. (51.)
SERAFIN Wiktoria200586643148LKTS LubońWLP214
30. (103.)
NOWAK Katarzyna2007590045499KS Polonia ŚmigielWLP168
31. (52.)
HAŁABATY Wiktoria2005456861077Chrobry MiędzyzdrojeZPM210
32. (60.)
ZORNIG Julia200757849188STS DębnoZPM202
Juniorzy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (3.)
ZALEWSKI Mateusz200561040234ZKS Zielona GóraLBU750
2. (2.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200561135399ZKS Zielona GóraLBU700
3. (5.)
KULCZYCKI Alan200678433602UKS Dojlidy BiałystokPDL650
4. (1.)
GAWLAS Michał200522038954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ599
5. (4.)
BIELECKI Patryk200459740979ZKS Zielona GóraLBU517
6. (6.)
MICHNA Dawid200534937746Energa KTS ToruńKPM460
7. (7.)
GŁAZOWSKI Kacper200522237294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ456
8. (8.)
KOŁODZIEJ Krystian2004109239675Politechnika RzeszówPKR433
9. (9.)
BŁASZCZYK Marcel2007168040511KS Polonia KielceŚWI424
10. (10.)
WANDACHOWICZ Michał200679137267UKS Dojlidy BiałystokPDL401
11. (11.)
GROMEK Artur200724040924Warmia Lidzbark Warm.WMZ399
12. (12.)
MAJCHRZAK Aleksander200484235586Ostródzianka OstródaWMZ389
13. (13.)
OLBRYCHT Michał2004109439312Politechnika RzeszówPKR381
14. (14.)
FORMELA Rafał2007308044598MRKS GdańskPOM369
15. (15.)
SAWCZAK Miłosz2005109736165Politechnika RzeszówPKR366
16. (17.)
SPOREK Szymon2004172940063KSTS KrosnoPKR348
17. (18.)
DOMIN Maciej2005108241092Politechnika RzeszówPKR345
18. (19.)
STASZCZYK Konrad200435242948Energa KTS ToruńKPM345
19. (20.)
SKÓRKO Bartłomiej200587836960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS345
20. (21.)
BRUD Szymon2006108044209Politechnika RzeszówPKR336
21. (22.)
ALOT Maksymilian200474237765KS AZS AWFiS GdańskPOM328
22. (24.)
WNĘK Stanisław2004451336532KU AZS UE WrocławDŚL316
23. (25.)
SUŁKOWSKI Karol2005234542142UKS Płomień LimanowaMŁP308
24. (26.)
PIECOWSKI Miłosz200665341497KTS GliwiceŚLS291
25. (27.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006287342048KS Gwiazda BydgoszczKPM290
26. (28.)
MITAS Jacek200522742830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ290
27. (29.)
LINEK Adam2004159841866LZS ŻywociceOPO287
28. (30.)
RUTKOWSKI Mateusz200429538442Dekorglass DziałdowoWMZ283
29. (31.)
JADAM Dawid2007272742849PKS Kolping JarosławPKR275
30. (32.)
SZURLEJ Kacper200735341406Energa KTS ToruńKPM275
31. (34.)
SŁOMKA Artur200527343207Heksa Niedrzwica DużaLLS274
32. (36.)
MATYJEK Karol2004134040042KS Spójnia WarszawaMAZ266
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (49.)
KLIMEK Piotr2004798337499LKTS Zenit MiędzybórzDŚL212
2. (99.)
ULATOWSKI Wiktor2007197741480MKS Wolavia WołówDŚL169
3. (68.)
KĘSIK Gracjan2006267147144KS Nowa Era ToruńKPM184
4. (82.)
ZGLIŃSKI Antoni200435538850Energa KTS ToruńKPM176
5. (48.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006606637893SMS WłodawaLLS213
6. (105.)
KOZIOŁ Wiktor2007580545420Lewart AGS LubartówLLS167
7. (40.)
MICHNO Krzysztof200760345147ZKS Zielona GóraLBU250
8. (43.)
SOLIŁO Dominik2007113145996ZKS Zielona GóraLBU240
9. (53.)
ADAMIAK Bartosz2007399644160ULKS MoszczenicaŁDZ207
10. (117.)
PRZYBYŁ Michał2004174937408KS Energetyk ŁódźŁDZ157
11. (45.)
KLAG Wiktor2007361640794KS Gorce Nowy TargMŁP222
12. (62.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005362746723KS Gorce Nowy TargMŁP197
13. (46.)
ADAMIAK Jan2004132637815KS Spójnia WarszawaMAZ216
14. (123.)
STĄPOREK Krzysztof200623343493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ156
15. (57.)
WODNIAK Michał2005160441871LZS ŻywociceOPO202woj.
16. (73.)
ADAMUS Kacper2005364448564KTS MOKSiR ZawadzkieOPO181
17. (42.)
HUBKA Karol2006108945364Politechnika RzeszówPKR247
18. (85.)
SKWIERZ Jakub2005528541436ATS Bingo RopczycePKR174
19. (41.)
CHILICKI Dawid200677944313UKS Dojlidy BiałystokPDL247
20. (178.)
UZIALO Ervinas2007918063245UKS Dojlidy BiałystokPDL133
21. (44.)
FRANC Igor200574436385KS AZS AWFiS GdańskPOM227
22. (96.)
SĘKOWSKI Jan2006426341045MRKS GdańskPOM170
23. (242.)
POLOK Paweł200694143376MKS Czechowice-DziedziceŚLS106
24. (370.)
GWIZDON Maksymilian200743138087KS Mysław MysłowiceŚLS62
25. (108.)
ŻMIJEWSKI Michał200748052916Orlicz 1924 SuchedniówŚWI162
26. (174.)
MICHTA Mateusz200647749591Orlicz 1924 SuchedniówŚWI136
27. (69.)
JANKOWSKI Igor200484140291Ostródzianka OstródaWMZ183
28. (430.)
PAŹDZIORKO Igor2007698348336Ostródzianka OstródaWMZ47
29. (50.)
KOSTYK Kamil200686145705LKTS LubońWLP211
30. (83.)
WERNICKI Maciej200586944580LKTS LubońWLP176woj.
31. (52.)
LISEK Konrad2006171049127Visonex Top WierzbięcinZPM209
32. (154.)
STANISŁAWCZYK Patryk2007166252980Griffins Spin SzczecinZPM141