Trzy złote i jeden srebrny medal wywalczył Miłosz Redzimski podczas Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów w Gliwicach. Zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki zwyciężył w grze pojedynczej, grze mieszanej oraz wspólnie ze swoimi klubowymi kolega w turnieju drużynowym. Mistrzynią Polski juniorek w grze pojedynczej została Martyna Lis, która także reprezentuje Bogorię Grodzisk Mazowiecki.

Urodzony w 2006 roku Redzimski był zdecydowanie największą gwiazdą gliwickiej imprezy. W finałowym meczu gry pojedynczej bez straty seta pokonał Łukasza Sokołowskiego (Ostródzianka Ostróda), który w ćwierćfinale wyeliminował rozstawionego z „jedynką” Szymona Kolasę (Politechnika Rzeszów). Brązowe medale w zmaganiach singlistów zdobyli Michał Małachowski (Energa KTS Toruń) i Maksymilian Miastowski (Ostródzianka Ostróda).

Mistrzynią Polski juniorek w grze pojedynczej została rozstawiona z numerem piątym Martyna Lis. Zawodniczka Bogorii Grodzisk Mazowiecki w spotkaniu o złoty medal ograła turniejową „trójkę” Natalię Szymczyk (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) 4:3. Na najniższym stopniu podium stanęły Zuzanna Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ) i Anna Kubiak (JKTS Jastrzębie Zdrój), które w Gliwicach były rozstawione odpowiednio z dziewiątym i dziesiątym numerem startowym.

W grze podwójnej złoty medal w rywalizacji juniorek wywalczyły Julia Tomecka i Klaudia Franaszczuk, a wśród juniorów na najwyższym stopniu podium stanęli Szymon Kolasa i Maksymilian Miastowski, którzy w finałowej grze przegrywali już 0:2 w setach z Miłoszem Redzimskim i Patrykiem Pyśkiem, by ostatecznie zwyciężyć 3:2. Mistrzami Polski juniorów w grze mieszanej zostali triumfatorzy zmagań singlowych – Miłosz Redzimski i Martyna Lis.

W Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski juniorów i juniorek nie zagrali dwaj czołowi zawodnicy świata do lat 18 – Samuel Kulczycki i Maciej Kubik, którzy w tym samym czasie byli nominowani do udziału w zawodach Europe Youth Top 10. Ostatecznie, przez pozytywny wynik testu na koronawirusa u jednego z zawodników, który znajduje się w grupie treningowej Polaków, zarówno Kulczycki jak i Kubik musieli zrezygnować z udziału w turnieju w Berlinie.

Wyniki finałów:

gra pojedyncza juniorek:
Martyna Lis – Natalia Szymczyk 4:3 (5:11, 10:12, 11:7, 12:14, 11:4, 12:10, 11:9)

brązowe medale: Zuzanna Kowalczyk, Anna Kubiak

gra pojedyncza juniorów:
Łukasz Sokołowski – Miłosz Redzimski 0:4 (8:11, 10:12, 3:11, 7:11)

brązowe medale: Michał Małachowski, Maksymilian Miastowski

gra podwójna juniorek:
Dominika Gilewska/Ilona Sztwiertnia – Julia Tomecka/Klaudia Franaszczuk 0:3 (8:11, 2:11, 6:11)

brązowe medale: Julia Filipowicz/Julia Łącka, Martyna Lis/Julia Więckowska

gra podwójna juniorów:
Miłosz Redzimski/Patryk Pyśk – Szymon Kolasa/Maksymilian Miastowski 2:3 (11:7, 11:6, 10:12, 6:11, 10:12)

brązowe medale: Kuba Kwapis/Damian Korczak, Patryk Bielecki/Patryk Lewandowski

gra mieszana:
Jakub Stecyszyn/Natalia Szymczyk – Miłosz Redzimski/Martyna Lis 0:3 (8:11, 2:11, 6:11)

brązowe medale: Kuba Kwapis/Anna Kubiak, Michał Małachowski/Aleksandra Jarkowska