Polski Związek Tenisa Stołowego, Śląski Związek Tenisa Stołowego oraz KTS Gliwice zapraszają na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 8-11 października 2020 roku w Centrum Sportowo-Kulturalnym "Łabędź".

Rozgrywki

Juniorki – gra pojedyncza
Juniorzy – gra pojedyncza
Juniorki – gra podwójna
Juniorzy – gra podwójna
Juniorki i juniorzy – gra podwójna mieszana
Juniorki – gra drużynowa
Juniorzy – gra drużynowa

Sędzia główny: Maciej MILIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Stefan KOSTUR
Obsługa komputerowa: Wojciech STACH

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

Zasady bezpieczeństwa PZTS

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 5 października 2020 o godz. 18:00.

Termin zgłoszeń do gier podwójnych i podwójnych mieszanych: piątek (09.10.2020) godz. 15:00.

Uwaga! Obowiązują licencje z sezonu 2019/2020.

Informacje o turnieju

Program minutowy
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji
Lista zgłoszeń indywidualnych poniżej ↓ (pod plakatem)
Lista zgłoszeń drużynowych juniorek i juniorów (korekta: DP w sprawie dodania drużyny KS Gwiazda Bydgoszcz do listy startowej)
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MPJ z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 3. GPP zaliczają się turnieje od MPJ 18/19 do 3. GPP 19/20).
Ranking juniorek po 3. GPP
Ranking juniorów po 3. GPP
Lista drużyn juniorek posiadających limit do startu
Lista drużyn juniorów posiadających limit do startu
W przypadku konieczności dokonania korekty składu drużyny posiadającej limit prosimy o kontakt z WR do dnia 2 października 2020.

Kategorie turnieju

Juniorki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
GILEWSKA Dominika20021085635868KS NadarzynMAZ582
2. (3.)
SZTWIERTNIA Ilona2004655838419KS BRONOWIANKA KrakówMŁP520
3. (5.)
SZYMCZYK Natalia200385336373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS506
4. (6.)
FRANASZCZUK Klaudia200285533137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS483
5. (7.)
LIS Martyna2002500633288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ479
6. (8.)
TOMECKA Julia200285429896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS478
7. (9.)
SUŁEK Zuzanna2003417238019LKTS LubońWLP462
8. (10.)
GRYKO Kamila2002718235799UKS DOJLIDY BiałystokPDL462
9. (11.)
KOWALCZYK Zuzanna2003402335865KS GORCE Nowy TargMŁP461
10. (12.)
KUBIAK Anna2004145536958JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS451
11. (13.)
GAWORSKA Zuzanna200349536872KU AZS UE WrocławDŚL428
12. (14.)
JARKOWSKA Aleksandra2003260139201KU AZS PWSIP ŁomżaPDL415
13. (15.)
KWIATKOWSKA Elżbieta2003196832344MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL411
14. (16.)
RAZAKOWSKA Estera200285639103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS383
15. (17.)
CHRABĄSZCZ Milena2002196531247MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL382
16. (18.)
TROCHIMIUK Katarzyna2002501438866BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ379
17. (19.)
STACHNIAK Martyna2003120834879POLITECHNIKA RzeszówPKR358
18. (20.)
WIĘCKOWSKA Julia20021123935147niestow. woj. MAZMAZ349
19. (21.)
ZAJĄC Anna2002656041129KS BRONOWIANKA KrakówMŁP347
20. (22.)
GIRULSKA Julia200249638778KU AZS UE WrocławDŚL347
21. (23.)
OSUCH Aleksandra2002231235631AUKS TREFL ZamośćLLS346
22. (25.)
RAKOWSKA Karolina200285935457SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS340
23. (27.)
KLUSZEWSKA Milena200285835679SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS328
24. (28.)
WRZOSEK Wiktoria2004386934104DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ316
25. (29.)
CZUBAKOWSKA Julia20041083540516MUKS START NadarzynMAZ310
26. (31.)
GAJEWSKA Natalia2003654438984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP303
27. (32.)
GÓRSKA Michalina2003718038302UKS DOJLIDY BiałystokPDL300
28. (33.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200272338813ZKS Zielona GóraLBU300
29. (34.)
DURALAK Daria2004410842432IKTS BROŃ RadomMAZ298
30. (38.)
HAJDUK Martyna2004119735297POLITECHNIKA RzeszówPKR280
31. (39.)
PIŁAT Agnieszka200423539584LUKS ChełmnoKPM274
32. (40.)
LICBARSKA Adrianna200439843081MRKS GdańskPOM271rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (79.)
JARECKA Marcelina2002788833519VICTORIA Jelcz-LaskowiceDŚL197
2. (205.)
GAŁKA Zuzanna2004113138561GOKIS Kąty WrocławskieDŚL116
3. (198.)
OSTROWSKA Weronika2003651745693GKS ORZEŁ ZbicznoKPM119
KPM
4. (49.)
LIPSKA Anna2002586241926LEWART AGS LubartówLLS254
5. (107.)
PUZIO Wiktoria2002231439188AUKS TREFL ZamośćLLS178
LBU
LBU
6. (56.)
FRONTCZAK Magda2004242841029MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ237
7. (72.)
CHMIELEWSKA Magdalena2002243042214MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ204rank.
8. (75.)
HOLAK Marta2004243137165MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ198
9. (57.)
GĄSIOR Natalia2004654533134KS BRONOWIANKA KrakówMŁP237
10. (93.)
MAŁYSIAK Kamila2004402538392KS GORCE Nowy TargMŁP187
11. (193.)
DOMITER Julia2004713937603UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP122rank.
12. (50.)
WIĄCEK Amelia20031085734852KS NadarzynMAZ253rank.
13. (104.)
PAWŁOWSKA Maja20041083641848MUKS START NadarzynMAZ179
14. (140.)
FIRSZT Alicja2004536840518NADWIŚLANIN PłockMAZ160
15. (62.)
PAWELEC Natalia2002238637671VICTORIA ChróściceOPO222
16. (66.)
MIKOŚ Zuzanna2003392044940STS ŁOK BrynicaOPO212
17. (101.)
NIEDŹWIECKA Dominika2004547841448GMINA Strzelce Opol.OPO181rank.
18. (42.)
BRODA Klaudia2003119044687POLITECHNIKA RzeszówPKR268
19. (108.)
ENGLOT Michelle2002282837452LKS STRAŻAK BratkówkaPKR177ramk.
20. (114.)
WILK Wiktoria2002542537581KSTS KrosnoPKR174
21. (44.)
ŁĄCKA Julia2003718839331UKS DOJLIDY BiałystokPDL265
22. (64.)
FILIPOWICZ Julia2002717944431UKS DOJLIDY BiałystokPDL218
23. (97.)
TRACZYK-KĘPA Beata200440344868MRKS GdańskPOM186woj.
24. (99.)
ZDROJEWSKA Emilia2002635434640UKS SKOCZEK SopotPOM184
25. (46.)
KAŁUŻNY Laura2004145038970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS258
26. (73.)
TOMCZAK Weronika2004146136961JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS202
ŚWI
ŚWI
27. (48.)
KAWIAK Marta2003306337358OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ254
28. (96.)
MADEJ Zuzanna2004189745708DEKORGLASS DziałdowoWMZ186
29. (55.)
NOWAK Aleksandra2003206237993MKS TS WARTA ObornikiWLP240
30. (58.)
PIECHOTA Natalia2003416841919LKTS LubońWLP231
31. (71.)
MERTA Wanessa2003852645911UKS ZALEW StepnicaZPM206
32. (89.)
TOŁSTYKO Alicja2003853345912UKS ZALEW StepnicaZPM189woj.
Juniorzy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
KOLASA Szymon2003120038394POLITECHNIKA RzeszówPKR715
2. (3.)
REDZIMSKI Miłosz200676542104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ670
3. (5.)
JANKOWSKI Jakub200271733968ZKS Zielona GóraLBU551
4. (6.)
MAŁACHOWSKI Michał200227434137ENERGA KTS ToruńKPM492
5. (7.)
SUŁKOWSKI Bartosz2002714429061UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP479
6. (8.)
KWAPIŚ Kuba20036531519GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU462
7. (9.)
PYŚK Patryk200376436050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ461
8. (10.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002306734280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ461
9. (12.)
DZIUBA Patryk2003119137169POLITECHNIKA RzeszówPKR447
10. (13.)
LEWANDOWSKI Patryk2003189144643DEKORGLASS DziałdowoWMZ433
11. (15.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003306536104OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ398
12. (17.)
CHŁODNICKI Piotr200271636314ZKS Zielona GóraLBU391
13. (18.)
KORCZAK Damian2003120338245POLITECHNIKA RzeszówPKR388
14. (19.)
BIELECKI Patryk2004191540979DEKORGLASS DziałdowoWMZ381
15. (20.)
STECYSZYN Jakub200388134803SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS379
16. (21.)
STASZCZYK Konrad2004309442948KS GWIAZDA BydgoszczKPM369
17. (22.)
KOPECKI Andrzej200271835343ZKS Zielona GóraLBU368
18. (24.)
KRZYWNIAK Jakub200272037359ZKS Zielona GóraLBU346
19. (25.)
MATKOWSKI Jakub200344338775ULKS CiechówDŚL338
20. (27.)
CHRZEŚCIAN Radosław2002231138501AUKS TREFL ZamośćLLS318
21. (28.)
CHMIELOWSKI Jakub2003485740406KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR310
22. (29.)
LILIEN Aleksander2002383936955KTS GliwiceŚLS308
23. (30.)
KOWALCZYK Bartosz2002585733481LEWART AGS LubartówLLS300
24. (31.)
LEMIESZKA Artur200369138049Kuźnica ŻelichowskaWLP298
25. (32.)
RUTKOWSKI Mateusz2004189038442DEKORGLASS DziałdowoWMZ292
26. (33.)
OLBRYCHT Michał2004175339312UKS MOSIR DuklaPKR290
27. (34.)
SPOREK Szymon2004175240063UKS MOSIR DuklaPKR288
28. (35.)
SZULC Krzysztof2002243244818MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ286
29. (36.)
MICHALSKI Piotr2003718936881UKS DOJLIDY BiałystokPDL284
30. (39.)
GWIZDON Oliwer20032931892KS MYSŁAW MysłowiceŚLS274rank.
31. (40.)
LEWASZKIEWICZ Filip20036435401GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU271ramk.
32. (42.)
BUDZYŃSKI Jakub2003899337807KS ALMAR GłębokieWLP268rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (45.)
JADACH Oskar2002335736670LZS SKS RaszówkaDŚL259
2. (50.)
WNĘK Stanisław200467536532KU AZS UE WrocławDŚL246
3. (48.)
MAJCHRZAK Aleksander2004309035586KS GWIAZDA BydgoszczKPM249
4. (127.)
DEJA Filip2003665047776UKS OSIR BrodnicaKPM169
5. (44.)
PLEWIK Miłosz2004595638328KS CKFIS BełżyceLLS260
6. (107.)
ZGUCZYŃSKI Jakub2002804437892SMS WłodawaLLS181
7. (86.)
ZAWADZKI Konrad20046640730GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU196
LBU
8. (62.)
ZOCHNIAK Jakub2002168437932IKS START Zduńska WolaŁDZ230
9. (78.)
PRZYBYŁ Michał2004168537408IKS START Zduńska WolaŁDZ207
10. (54.)
KOSMAL Dawid2004714232729UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP240
11. (64.)
BOGACZ Wojciech2004654140584KS BRONOWIANKA KrakówMŁP227
12. (75.)
CZERNECKI Robert2003759337817LUPUS KABATY WarszawaMAZ211
13. (97.)
PRZYBYŁA Adrian2002460336490UKS ALFA GostyninMAZ190
14. (63.)
SZCZEPANEK Błażej200384640987LZS ŻywociceOPO228
15. (65.)
LINEK Adam200484341866LZS ŻywociceOPO225
16. (51.)
KRUKAR Piotr2003175436660UKS MOSIR DuklaPKR244
17. (56.)
KOŁODZIEJ Krystian2004120139675POLITECHNIKA RzeszówPKR240
18. (244.)
PERKOWSKI Filip2003719243248UKS DOJLIDY BiałystokPDL117
19. (364.)
TOCZYŁOWSKI Szymon2003966145892UKS DOJLIDY BiałystokPDL75woj.
20. (84.)
ALOT Maksymilian200439437765MRKS GdańskPOM199
21. (95.)
ŁĘCKI Maciej200439737741MRKS GdańskPOM191
22. (43.)
ŁYSAKOWSKI Michał2004350642962TTS POLONIA BytomŚLS260org.
23. (46.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003383643410KTS GliwiceŚLS253rank.
24. (66.)
MUGOWSKI Arkadiusz2002384039137KTS GliwiceŚLS223
25. (100.)
OSTACHOWSKI Piotr2003347630933TS KUŹNIA RybnikŚLS188
26. (94.)
CZOSNEK Arkadiusz2002690144416KTS SandomierzŚWI191
27. (234.)
KOCHANOWICZ Bartłomiej2004690245126KTS SandomierzŚWI121
28. (49.)
JANKOWSKI Igor2004306240291OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ246
29. (121.)
KLIMCZEWSKI Jakub2002306437522OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ171
30. (158.)
KUKAWKA Miłosz2004364238146PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP155woj.
WLP
31. (70.)
OLEJNIK Mikołaj200344439270VISONEX WierzbięcinZPM213
32. (87.)
WAJDA Hubert200344840946VISONEX WierzbięcinZPM195