Reprezentantki Polski Zuzanna Wielgos i Paulina Krzysiek zagrają przeciwko KS Wamet Dobry Wiązar Dąbcze w turnieju Europe Trophy w Tallinnie. Obydwie zawodniczki są zgłoszone przez miejscowy TalTech TT.

W zawodach zaplanowanych na 9-10 grudnia, oprócz 1-ligowego zespołu z Polski, prowadzonego przez Mateusza Przybyła, i Mistrza Estonii, rywalizować będzie także Mistrz Łotwy Salaspils Galda TK.

Zespół z powiatu leszczyńskiego zgłosił pięć zawodniczek, a są nimi: Natalia Michorczyk, Katarzyna Trochimiuk, Sandra Kozioł, Paulina Stachecka i Kateryna Dudchenko.

Estoński klub w składzie, oprócz Zuzanny Wielgos i Paulina Krzysiek, Finkę Marię Girleę i miejscowe pingpongistki, a w kadrze ekipy łotewskiej znalazły się tylko tenisistki stołowego z tego kraju.

Natomiast w męskich rozgrywkach Europe Trophy pingpongiści Oxynetu zmierzą się w dniach 8-10 grudnia w Zagrzebiu z takimi rywalami jak: TJ Geolog Roznva (Słowacja), STTK Starr Varażdin (Chorwacja), TTC Raiffeisen Kuchl (Austria), Alazda STK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina), Kap-Off (Turcja).

W drużynie trener-menedżera Kamila Dziukiewicza są: Polacy Alan Kulczycki i Szymon Brud, Słowak Lubomir Pistej, Koreańczyk Hyeonggyu Woo, Japończyk Yuto Kizukuri i Irańczyk Mohamadali Rouintanesfahani.