Dawid Jadam (PKS Kolping Jarosław) i Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) zostali w Krośnie mistrzami Polski młodzików i młodziczek w grze pojedynczej. Jadam w pojedynku finałowym ograł Artura Gromka 3:0, a Bogdanowicz pokonała najwyżej rozstawioną zawodniczkę w imprezie – Natalię Gaworską 3:1. Turniej w Krośnie był bardzo udany dla Dawida Jadama, który w całych zawodach wywalczył trzy medale. Oprócz triumfu w grze pojedynczej, tenisista stołowy Kolpingu Jarosław zwyciężył także w grze podwójnej. Do dwóch złotych krążków gracz z Podkarpacia dorzucił jeszcze srebrny medal w rywalizacji drużynowej wywalczony wspólnie z kolegami z jarosławskiego Kolpingu. Oprócz Jadama na podium turnieju gry pojedynczej stanęli jeszcze Artur Gromek (srebrny medal) oraz Kacper Szurlej i Marcel Błaszczyk (obydwaj wywalczyli brązowe krążki). Wśród młodziczek zmagania w grze pojedynczej zdominowała Natalia Bogdanowicz. Zawodniczka Warmii Lidzbark Warmiński, która ma za sobą występy w żeńskiej Ekstraklasie, w finałowym meczu okazała się lepsza od Natalii Gaworskiej. Na najniższym stopniu podium turnieju singlowego młodziczek stanęły Zofia Śliwka i Karolina Hołda. Mistrzami Polski do lat 13 w grze podwójnej w Krośnie zostali Dawid Jadam i Marcel Błaszczyk wśród młodzików oraz Zofia Śliwka i Antonina Zembowicz w gronie młodziczek. Wyniki finałów: gra pojedyncza młodziczek: Natalia Gaworska – Natalia Bogdanowicz 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 9:11) brązowe medale: Zofia Śliwka, Karolina Hołda gra pojedyncza młodzików: Dawid Jadam – Artur Gromek 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) brązowe medale: Kacper Szurlej, Marcel Błaszczyk gra podwójna młodziczek: Natalia Gaworska/Karolina Hołda – Zofia Śliwka/Antonina Zembowicz 1:3 (9:11, 14:12, 9:11, 10:12) brązowe medale: Julia Bartkiewicz/Wiktoria Przybytkowska, Natalia Bogdanowicz/Emilia Skiba gra podwójna młodzików: Dawid Jadam/Marcel Błaszczyk – Artur Gromek/Adam Smoter 3:1 (11:5, 6:11, 11:2, 11:6) brązowe medale: Wiktor Klag/Kacper Szurlej, Franciszek Żygadło/Kacper Toton Szczegółowe wynikihttps://www.pzts.pl/wydarzenia/indywidualne-i-druzynowe-mistrzostwa-polski-mlodzikow-19-20/