Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz KSTS MOSiR Krosno zapraszają na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 2-4 października 2020 roku w hali sportowo-widowiskowej MOSiR.

Rozgrywki

Młodziczki – gra pojedyncza
Młodzicy – gra pojedyncza
Młodziczki – gra podwójna
Młodzicy – gra podwójna
Młodziczki – gra drużynowa
Młodzicy – gra drużynowa

Sędzia główny: Jakub KORDYŚ
Zastępca sędziego głównego: Gracjan NOWAK
Obsługa komputerowa: Tomasz PASTERNAK

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

Zasady bezpieczeństwa PZTS

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 28 września 2020 o godz. 18:00.

Uwaga! Obowiązują licencje z sezonu 2019/2020.

Informacje o turnieju

Program minutowy
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji
Lista zgłoszeń indywidualnych poniżej ↓ (pod plakatem)
Lista zgłoszeń drużynowych młodziczek i młodzików
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MPM z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 3. GPP zaliczają się turnieje od MPM 18/19 do 3. GPP 19/20).
Ranking młodziczek po 3. GPP
Ranking młodzików po 3. GPP
Lista drużyn młodziczek posiadających limit do startu
Lista drużyn młodzików posiadających limit do startu
W przypadku konieczności dokonania korekty składu drużyny posiadającej limit prosimy o kontakt z WR do dnia 24 września 2020.

Kategorie turnieju

Młodziczki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
GAWORSKA Natalia200767341986KU AZS UE WrocławDŚL412
2. (2.)
BOGDANOWICZ Natalia2007138744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ381
3. (3.)
HOŁDA Karolina2007202145377MKS EMDEK BydgoszczKPM340
4. (4.)
ŚLIWKA Zofia2007501342107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ340
5. (5.)
BARTKIEWICZ Julia2007129543875CHROBRY MiędzyzdrojeZPM301
6. (6.)
WYCICHOWSKA Amelia2007241739487KS GOTYK ToruńKPM287
7. (7.)
MIRECKA Milena2008500743500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ267
8. (8.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200723744204LUKS ChełmnoKPM267
9. (9.)
SKIBA Emilia2007120743477POLITECHNIKA RzeszówPKR263
10. (10.)
ZEMBOWICZ Antonina2007501542108BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ263
11. (11.)
HAWRO Kinga2008119845671POLITECHNIKA RzeszówPKR258
12. (12.)
HADRYŚ Matylda2008654645028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP240
13. (13.)
KRAUSE Agata2009202445375MKS EMDEK BydgoszczKPM230
14. (14.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007350545637TTS POLONIA BytomŚLS226
15. (15.)
FRELICH Patrycja2007416244873LKTS LubońWLP225
16. (16.)
KUZIO Aleksandra2007248145927UKS ZARABIE MyśleniceMŁP222
17. (17.)
WIKTOR Julia200859947491ATS BINGO RopczycePKR215
18. (18.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008189645707DEKORGLASS DziałdowoWMZ215
19. (19.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009355645208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ214
20. (20.)
GĄSIOR Oliwia2007278939131UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS214
21. (21.)
ULATOWSKA Anna2009534041481MKS WOLAVIA WołówDŚL209
22. (22.)
OSIŃSKA Oliwia2007130143876CHROBRY MiędzyzdrojeZPM207
23. (23.)
OSKIERA Aleksandra2008500943499BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ205
24. (24.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010655445181KS BRONOWIANKA KrakówMŁP205
25. (25.)
BEZAK Zuzanna200879343566CKIS SkawinaMŁP204
26. (26.)
KOLASA Iwona2007955042293UKS TORNADO WaksmundMŁP202
27. (27.)
ZGIERSKA Aleksandra2007586846500LEWART AGS LubartówLLS201
28. (28.)
ZIMNICKA Marta200741442964MRKS GdańskPOM199
29. (29.)
BOCHENEK Kamila2007164248192PUKS ARKA ŁętowniaPKR199
30. (30.)
MADEJ Zofia2007189845709DEKORGLASS DziałdowoWMZ197
31. (31.)
NOWAK Katarzyna2007519945499KS POLONIA ŚmigielWLP196
32. (32.)
GAJ Milena2008159943608UKS GRYF GdówMŁP195
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (45.)
SKAWIŃSKA Nikola2007533841485MKS WOLAVIA WołówDŚL167
DŚL
2. (49.)
ŁĘGOWSKA Maja2008568047219LUKS KołaczkowoKPM163
3. (65.)
KOWALSKA Wiktoria2007396349780MLUKS ORLIK KcyniaKPM150
4. (61.)
ŁAKOMA Maja2009632046234HEKSA Niedrzwica DużaLLS153
5. (165.)
SALECKA Wiktoria2008827048391UKS ŻACZEK FajsławiceLLS101
6. (47.)
KULCZYCKA Wanessa2010175145740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU165
7. (48.)
SOKOŁOWSKA Maja200872444907ZKS Zielona GóraLBU163
8. (35.)
MIKULSKA Kinga2008456548446WŁÓKNIARZ PabianiceŁDZ194
9. (41.)
ZAWADA Oliwia2007309741983GUKS GorzkowiceŁDZ177
10. (40.)
PERZ Izabela2008161047441UKS GRYF GdówMŁP177
11. (76.)
FILIPEK Angelika200713543609UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP144
12. (46.)
BOROWSKA Patrycja2008444646460UKS RETURN PiasecznoMAZ166
13. (57.)
ZATYKA Magdalena2008280145937STS REBEL ŁaskarzewMAZ157
14. (38.)
MATROS Izabela2007238445144VICTORIA ChróściceOPO191
15. (51.)
ZAJĄC Katarzyna2007529544945UKS DalachówOPO162
16. (71.)
KOZAK Maja2007512744604MLKS NURT PrzemyślPKR147
17. (91.)
MAKAR Aleksandra2010512850586MLKS NURT PrzemyślPKR133org.
18. (103.)
SZUBA Magdalena2007164747264PUKS ARKA ŁętowniaPKR125
19. (69.)
ZUBRYCKI Olga2009151049850TS ÓSEMKA BiałystokPDL147
20. (87.)
GODLEWSKA Karolina2009770648856UKS ATS BiałystokPDL133
21. (37.)
CZAJKOWSKA Weronika2008742644777MTS KwidzynPOM191
22. (73.)
CZAJA Julia201039545401MRKS GdańskPOM144
23. (34.)
TOBOREK Maria2008278346686UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS195
24. (62.)
ZYNA Julia2008261851171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS152
25. (78.)
CICHOCKA Nikola2009816952637LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI142
26. (293.)
ZARYCHTA Maria2007816146105LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI56
27. (74.)
RUCIŃSKA Lena2010143249530WEL Lidzbark WelskiWMZ144
28. (196.)
PIECKOWSKA Maria2007189548356DEKORGLASS DziałdowoWMZ88
29. (42.)
BOROWSKA Julia2008519047379KS POLONIA ŚmigielWLP172
30. (55.)
TRYBUŁA Weronika2007520745500KS POLONIA ŚmigielWLP160
31. (92.)
IDZIK Magda2008129649397CHROBRY MiędzyzdrojeZPM133
32. (239.)
ŁUKOWSKA Maja2007129849393CHROBRY MiędzyzdrojeZPM73
Młodzicy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
JADAM Dawid2007646642849PKS KOLPING JarosławPKR417
2. (2.)
BŁASZCZYK Marcel2007386040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ381
3. (3.)
GROMEK Artur2007138940924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ356
4. (4.)
FORMELA Rafał200739944598MRKS GdańskPOM301
5. (5.)
SAKOWICZ Mateusz2008187244508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ301
6. (6.)
ŻURAWSKI Krzysztof200767744794KU AZS UE WrocławDŚL287
7. (7.)
KLAG Wiktor2007402040794KS GORCE Nowy TargMŁP275
8. (8.)
PAKUŁA Aleks2009677147314KTS SieradzŁDZ273
9. (9.)
ŻYGADŁO Franciszek200867943097KU AZS UE WrocławDŚL272
10. (10.)
TOTON Kacper200859843660ATS BINGO RopczycePKR267
11. (11.)
LIPA Oskar2008379943858ULKS MoszczenicaŁDZ243
12. (12.)
SZURLEJ Kacper2007677041406KS GORCE Nowy TargMŁP243
13. (13.)
SPRZĄCZAK Fabian20091084245757MUKS START NadarzynMAZ242
14. (14.)
GWIZDON Maksymilian20072838087KS MYSŁAW MysłowiceŚLS237
15. (15.)
BROSZKIEWICZ Karol20072340830KS MYSŁAW MysłowiceŚLS230
16. (16.)
KACIUBA Mikołaj2007599843870KS GÓRNIK PolkowiceDŚL225
17. (17.)
MICHNA Samuel2009443342168UKS LIS SierakowicePOM222
18. (18.)
PTAK Wiktor20083943548KS MYSŁAW MysłowiceŚLS220
19. (19.)
NOWAK Jakub2007727346032TKKF DobczyceMŁP220
20. (20.)
KUFEL Karol2008337944511MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS214
21. (21.)
ULATOWSKI Wiktor2007534141480MKS WOLAVIA WołówDŚL208
22. (22.)
FLAUMENHAFT Szymon2009646348346PKS KOLPING JarosławPKR208
23. (23.)
PYRA Konrad200844645156VISONEX WierzbięcinZPM205
24. (24.)
LIPOWSKI Michał2008189945717DEKORGLASS DziałdowoWMZ205
25. (25.)
WILLE Juliusz2008677246145KTS SieradzŁDZ204
26. (26.)
KOWALCZYK Michał2007402243977KS GORCE Nowy TargMŁP201
27. (27.)
SMOTER Adam2008180547911WARMIA Lidzbark Warm.WMZ201
28. (28.)
MICHNO Krzysztof2007238545147VICTORIA ChróściceOPO195
29. (29.)
SOLIŁO Dominik2007142345996UKS ENERGIA SiewierzŚLS193
30. (30.)
BAJER Grzegorz2007727246033TKKF DobczyceMŁP192
31. (32.)
SADOWSKI Kamil2007501043501BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ191
32. (33.)
KAŹMIERCZAK Michał2008694443380SKF MKTS OpalenicaWLP190rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (43.)
MALARZ Dawid200868148966KU AZS UE WrocławDŚL170
2. (51.)
WNĘK Krzysztof2009276044388TKS GRANIT StrzelinDŚL160
3. (34.)
SZYMCZAK Wojciech200991943269MLKS PIAST KruszwicaKPM189
4. (65.)
SAWINA Maksymilian2008560846568ENERGA KTS ToruńKPM147
5. (37.)
KOZIOŁ Wiktor2007585845420LEWART AGS LubartówLLS185
6. (48.)
BIELECKI Maciej2008631645701HEKSA Niedrzwica DużaLLS163
7. (39.)
DYBKA Bartosz2008373543907BOCIAN Słońsk-KołczynLBU182
8. ( - .)
ŻYWORONEK Patryk20091095053923ZKS Zielona GóraLBU0
9. (36.)
LATOCHA Kacper2008379844063ULKS MoszczenicaŁDZ186
10. (42.)
ADAMIAK Bartosz2007379344160ULKS MoszczenicaŁDZ173
11. (45.)
MRUGAŁA Jan2010402947455KS GORCE Nowy TargMŁP166
12. (62.)
GNIADEK Piotr2008401747452KS GORCE Nowy TargMŁP147
13. (56.)
DOBOSZ Jakub2010499945752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ157
14. (70.)
BUDZICH Dawid20071084137363MUKS START NadarzynMAZ143
15. (69.)
ŚLOSARCZYK Paweł200759049301KTS LEW GłubczyceOPO144
16. (87.)
SZCZEPANEK Jan200884745325LZS ŻywociceOPO133
17. (61.)
NYKIEL Piotr2008640647593UKS KĘPA DębicaPKR150
18. (107.)
SIEŃKO Łukasz2007164647263PUKS ARKA ŁętowniaPKR122
19. (35.)
PERKOWSKI Kacper2009772446363UKS ATS BiałystokPDL188
20. (38.)
JURCZUK Michał2007771844430UKS ATS BiałystokPDL183
21. (49.)
SĘKOWSKI Piotr2008195443437KS AZS AWFIS GdańskPOM163
22. (180.)
CYPERSKI Dawid2007443448657UKS LIS SierakowicePOM102
23. (52.)
NOSIADEK Jakub2007347443413TS KUŹNIA RybnikŚLS160
24. (129.)
GAWLAS Mateusz200920245186Czechowice-DziedziceŚLS114
25. (53.)
SZANIAWSKI Bartosz2007905044832MKS CZARNI PołaniecŚWI160
26. (64.)
GUMUŁA Adam2007816246104LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI147
27. (58.)
STOLARCZYK Kryspin2008190045716DEKORGLASS DziałdowoWMZ154
28. (270.)
SMURZYŃSKI Mateusz2008306647669OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ75
29. (125.)
NADOLNY Jakub200857351482UKS SMECZ KoninWLP116
30. (212.)
WIECZOREK Piotr2009521047380KS POLONIA ŚmigielWLP92woj.
31. (59.)
CZARNOF Nikodem2008852045908UKS ZALEW StepnicaZPM154
32. (88.)
MARCZAK Cyprian2009729345795KOSZALINIANIN KoszalinZPM131