Po zdobyciu srebrnego medalu w turnieju WTT Youth Star Contender w Doha, Miłosz Redzimski z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki awansował z 32 na 8 miejsce w światowym rankingu juniorów w grze pojedynczej.

W katarskich zawodach 17-letni Miłosz Redzimski wygrał 6 spotkań, m.in. z Kazachem Alanem Kurmangaliyevem, Francuzem Flavienem Cotton, Chińczykiem Sun Yangiem i Rumunem Andreiem Istrate. Przegrał dopiero w finale z innym Chińczykiem Wen Ruibo.

Na światowej liście juniorskiej U-19 ITTF, przed Miłoszem Redzimskim są dwaj Europejczycy (2 – Francuz Felix Lebrun, 3 – Rumun Eduard Ionescu) oraz Azjaci: Chińczycy 1 Lin Shidong i 4 Wen Ruibo, Tajwańczyk Kao Cheng-Jui z Polskiego Cukru Gwiazda Bydgoszcz – 5 lokata, a także Japończycy Sora Matsushima – 6 i Kazuki Yoshiyama – 7.

W WTT Youth Star Contender w Doha złoty medal wywalczyli w deblu Miłosz Redzimski i Mateusz Zalewski z Palmiarni Zielona Góra.

Po tym sukcesie reprezentanci Polski awansowali na 8 miejscu w rankingu U-19. Co ciekawe, na 7 pozycji są… Miłosz Redzimski i Japończyk Keishi Hagihara, zwycięzcy wrześniowego WTT Youth Star Contender w Skopje.

W singlu w kategorii U-17 (nie ma jej oddzielnie w MŚ i ME) Miłosz Redzimski jest 5, a prowadzi Felix Lebrun.