Bardzo dużym sukcesem zakończył się udział Wiktorii Wróbel w prestiżowym międzynarodowym turnieju Stiga Masters Minimes 2017, będącym podsumowaniem zmagań najlepszych zawodników z Europy urodzonych w latach 2006 i młodszych. Rozstawiona z numerem trzecim reprezentantka Polski sięgnęła po złoty medal w grze pojedynczej dziewcząt. Marsz do zwycięstwa Wiktoria Wróbel, rozpoczęła od czterech zwycięstw i dwóch porażek w eliminacjach grupowych. Zmagania w turnieju głównym zawodniczka MLUKS DWóJKA Rawa Mazowiecka rozpoczęła od 1. rundy, w której po walce pokonała 3:1 Belgijkę Eloïse Duvivier. W kolejnym występie reprezentantka Polski straciła o jednego seta mniej, wygrywając z Portugalką Ines Fernandes i awansując do półfinału.

Półfinałową rywalką Wróbel okazała się Niemka Annett Kaufmann (turniejowa „dwójka”), której Polka nie dała większych szans, triumfując 3:1 (9,4,-8,10). Efekty konsekwentnej gry widać było również w finale, gdzie za przeciwniczkę Mistrzyni Polski Żaczek z ubiegłego sezonu miała reprezentantkę Białorusi, Veranika Varabyova (nr 1). Polka nie oddała Białorusince nawet jednego seta, wygrywając całą partię do 8, 7 i 5.