Kalendarz wydarzeń

  • Sezon

  • Kategoria

Wrzesień 2019 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
03.09 - 08.09 Drużynowe Mistrzostwa Europy Nantes (FRA) Mistrzostwa Europy
07.09 II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Luboń Dzieci
07.09 I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka) (kluby) I Liga
07.09 - 08.09 1. Grand Prix Polski Weteranów Bilcza GPP Szczegóły
08.09 II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Bydgoszcz Dzieci
08.09 - 17.09 1. Grand Prix Polski Seniorów – Zgłoszenia Wałbrzych GPP Szczegóły
12.09 - 14.09 II Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur Ostróda Inter open
12.09 Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka) (kluby) Superliga
14.09 I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka) (kluby) I Liga
14.09 Ekstraklasa kobiet (1. kolejka) (kluby) Ekstraklasa
15.09 III edycja wydarzenia Pingpongowy PGE Narodowy Warszawa Open
15.09 Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka) (kluby) Superliga
16.09 - 21.09 Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych Helsingborg (SWE) Niepełnosprawni
18.09 - 22.09 Croatian Junior & Cadet Open Varaždin (CRO) WJC
20.09 - 22.09 1. Grand Prix Polski Seniorów Wałbrzych GPP Szczegóły
22.09 Od Skrzata do Mistrza Świata Jarosław Dzieci
24.09 - 28.09 Serbia Junior & Cadet Open Belgrad (SRB) WJC
25.09 Ekstraklasa kobiet (2. kolejka) (kluby) Ekstraklasa
26.09 Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka) (kluby) Superliga
27.09 - 29.09 1. Grand Prix Polski Kadetów Kraków GPP Szczegóły
28.09 Ekstraklasa kobiet (3. kolejka) (kluby) Ekstraklasa
28.09 I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka) (kluby) I Liga
29.09 Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka) (kluby) Superliga

Październik 2019 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.10 - 06.10 ITTF World Tour Swedish Open Sztokholm (SWE) WT
02.10 - 06.10 Slovenia Junior & Cadet Open Otočec (SLO) WJC
04.10 - 06.10 1. Grand Prix Polski Młodzików Wałbrzych GPP
05.10 - 06.10 Ekstraklasa kobiet (4. kolejka) (kluby) Ekstraklasa
05.10 I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka) (kluby) I Liga
05.10 - 06.10 1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk Niepełnosprawni
08.10 - 13.10 ITTF World Tour Platinum German Open Brema (GER) WT
11.10 - 13.10 1. Grand Prix Polski Juniorów Gorzów Wlkp. GPP
11.10 - 13.10 1. Grand Prix Polski Żaków Łaziska Górne GPP
12.10 - 13.10 2. Grand Prix Polski Weteranów Zielona Góra GPP
16.10 - 20.10 Polish Open Władysławowo Challenge
18.10 - 20.10 ITTF Women’s World Cup Chengdu (CHN) ITTF
19.10 II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Kraśnik Dzieci
23.10 - 31.10 World Cadet Challenge Władysławowo Mistrzostwa Świata
23.10 Ekstraklasa kobiet (5. kolejka) (kluby) Ekstraklasa
24.10 Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka) (kluby) Superliga
26.10 Ekstraklasa kobiet (6. kolejka) (kluby) Ekstraklasa
26.10 I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka) (kluby) I Liga
27.10 Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka) (kluby) Superliga
30.10 - 03.11 Belarus Open Mińsk (BLR) Challenge
30.10 - 03.11 Slovak Junior & Cadet Open Bratysława (SVK) WJC

Listopad 2019 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
06.11 - 10.11 ITTF World Team Cup Tokio (JPN) ITTF
06.11 - 10.11 Hungarian Junior & Cadet Open Szombathely (HUN) WJC
07.11 Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka) (kluby) Superliga
09.11 Ekstraklasa kobiet (7. kolejka) (kluby) Ekstraklasa
09.11 I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka) (kluby) I Liga
10.11 Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka) (kluby) Superliga
12.11 - 17.11 ITTF World Tour Platinum Austrian Open Linz (AUT) WT
13.11 - 17.11 Portugal Junior & Cadet Open Guimarães (POR) WJC
16.11 - 17.11 2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Zielona Góra Niepełnosprawni
16.11 - 17.11 3. Grand Prix Polski Weteranów Gliwice GPP
16.11 - 17.11 Ekstraklasa kobiet (8. kolejka) (kluby) Ekstraklasa
16.11 I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka) (kluby) I Liga
22.11 - 24.11 2. Grand Prix Polski Seniorów Zawiercie GPP
24.11 - 01.12 Mistrzostwa Świata Juniorów Bangkok (THA) Mistrzostwa Świata
28.11 Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka) (kluby) Superliga
29.11 - 01.12 2. Grand Prix Polski Kadetów Sępólno Kraj. GPP
29.11 - 01.12 ITTF Men’s World Cup Chengdu (CHN) ITTF
30.11 I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka) (kluby) I Liga
30.11 Ekstraklasa kobiet (9. kolejka) (kluby) Ekstraklasa

Grudzień 2019 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.12 Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka) (kluby) Superliga
06.12 - 08.12 2. Grand Prix Polski Juniorów Ostróda GPP
07.12 - 08.12 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Kraków Niepełnosprawni
08.12 Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka) (kluby) Superliga
12.12 - 15.12 ITTF World Tour Grand Finals (do ustalenia) WT
13.12 - 15.12 2. Grand Prix Polski Młodzików Brzeg Dolny GPP
14.12 I liga kobiet i mężczyzn (9. kolejka) (kluby) I Liga
14.12 - 15.12 IV Ogólnopolski Turniej Świąteczny Kraśnik Dzieci
14.12 - 15.12 4. Grand Prix Polski Weteranów Węgierska Górka GPP

Styczeń 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
10.01 - 12.01 2. Grand Prix Polski Żaków Zielona Góra GPP
11.01 - 12.01 5. Grand Prix Polski Weteranów Łomża GPP
17.01 - 19.01 3. Grand Prix Polski Seniorów Gdańsk GPP
22.01 - 26.01 Drużynowe światowe kwalifikacje olimpijskie Gondomar (POR) Kwalifikacje
28.01 - 02.02 ITTF World Tour Platinum German Open (GER) WT

Luty 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
04.02 - 08.02 ITTF Challenge Spanish Open Guadalajara (ESP) Challenge
07.02 - 09.02 3. Grand Prix Polski Juniorów Luboń GPP
08.02 - 09.02 Europe Top 16 Cup Montreux (SUI) ETTU
08.02 - 09.02 6. Grand Prix Polski Weteranów Zielona Góra GPP
12.02 - 16.02 ITTF JC Premium Czech Junior & Cadet Open Hodonín (CZE) WJC
12.02 - 16.02 ITTF Challenge Plus Portugal Open Lizbona (POR) Challenge
18.02 - 23.02 ITTF World Tour Hungarian Open Budapeszt (HUN) WT
19.02 - 23.02 ITTF JC Swedish Junior & Cadet Open Örebro (SWE) WJC
21.02 - 23.02 3. Grand Prix Polski Kadetów Jarosław GPP
28.02 - 01.03 88. Indywidualne Mistrzostwa Polski Białystok Mistrzostwa Polski

Marzec 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
04.03 - 08.03 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (U21) Varaždin (CRO) Mistrzostwa Europy
06.03 - 08.03 3. Grand Prix Polski Młodzików Sępólno Kraj. GPP
07.03 - 08.03 7. Grand Prix Polski Weteranów Wałbrzych GPP
11.03 - 15.03 ITTF JC Premium Italy Junior & Cadet Open Lignano (ITA) WJC
11.03 - 15.03 ITTF Challenge Polish Open Gliwice Challenge
22.03 - 29.03 Drużynowe Mistrzostwa Świata 2020 Busan (KOR) Mistrzostwa Świata

Kwiecień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.04 - 05.04 ITTF Challenge Italy Open Riccione (ITA) Challenge
02.04 - 05.04 32. Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Bydgoszcz Mistrzostwa Polski
03.04 - 05.04 3. Grand Prix Polski Żaków Kraków GPP
04.04 - 05.04 8. Grand Prix Polski Weteranów Radom GPP
06.04 - 12.04 Indywidualne europejskie kwalifikacje olimpijskie Moskwa (RUS) Kwalifikacje
15.04 - 19.04 ITTF JC Premium Belgium Junior & Cadet Open Spa (BEL) WJC
22.04 - 26.04 ITTF JC Premium French Junior & Cadet Open Metz (FRA) WJC
22.04 - 26.04 ITTF Challenge Slovenia Open Otočec (SLO) Challenge
23.04 - 26.04 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice Mistrzostwa Polski
28.04 - 02.05 ITTF Challenge Croatia Open Zagrzeb (CRO) Challenge
30.04 - 03.05 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów (w ramach OOM) OOM Mistrzostwa Polski

Maj 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
08.05 - 10.05 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Krosno Mistrzostwa Polski
09.05 - 10.05 9. Grand Prix Polski Weteranów Ostróda GPP
13.05 - 17.05 ITTF JC Spanish Junior & Cadet Open Platja D’Aro (ESP) WJC
27.05 - 31.05 ITTF JC Premium Polish Junior & Cadet Open Władysławowo WJC
28.05 - 31.05 Indywidualne światowe kwalifikacje olimpijskie Doha (QAT) Kwalifikacje
29.05 - 31.05 Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Bilcza Mistrzostwa Polski

Czerwiec 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
03.06 - 07.06 ITTF Challenge Plus Belarus Open Mińsk (BLR) Challenge
06.06 - 07.06 Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków PZTS Mistrzostwa Polski
08.06 - 14.06 20. Mistrzostwa Świata Weteranów Bordeaux (FRA) Mistrzostwa Świata

Lipiec 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
10.07 - 19.07 Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów 2020 Zagrzeb (CRO) Mistrzostwa Europy
12.07 - 25.07 5. Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie Belgrad (SRB) Uczelnie
25.07 - 07.08 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio (JPN) Igrzyska Olimpijskie

Sierpień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
25.08 - 30.08 ITTF World Tour Czech Open Ołomuniec (CZE) WT
26.08 - 04.09 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020 Tokio (JPN) Igrzyska Olimpijskie

Wrzesień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.09 - 06.09 ITTF JC Golden Croatia Junior & Cadet Open Varaždin (CRO) WJC
01.09 - 06.09 ITTF World Tour Bulgaria Open Panagyurishte (BUL) WT
09.09 - 13.09 ITTF JC Slovenia Junior & Cadet Open Otočec (SLO) WJC
15.09 - 20.09 Indywidualne Mistrzostwa Europy 2020 Warszawa Mistrzostwa Europy
16.09 - 20.09 ITTF JC Serbia Junior & Cadet Open Zemun (SRB) WJC

Październik 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
02.10 - 04.10 Europe Youth Top-10 Berlin (GER) ETTU
16.10 - 18.10 ITTF Men’s World Cup Düsseldorf (GER) ITTF
23.10 - 25.10 ITTF Women’s World Cup Bangkok (THA) ITTF
27.10 - 31.10 ITTF Challenge Plus Belgium Open De Haan (BEL) Challenge

Listopad 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
03.11 - 08.11 ITTF World Tour Swedish Open Sztokholm (SWE) WT
04.11 - 08.11 ITTF JC Premium Hungarian Junior & Cadet Open Szombathely (HUN) WJC
10.11 - 15.11 ITTF World Tour Platinum Austrian Open Linz (AUT) WT
11.11 - 15.11 ITTF JC Slovak Junior & Cadet Open Nitra (SVK) WJC
18.11 - 22.11 ITTF JC Portugal Junior & Cadet Open Guimarães (POR) WJC
29.11 - 06.12 Mistrzostwa Świata Juniorów Guimarães (POR) Mistrzostwa Świata

Grudzień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
10.12 - 13.12 ITTF World Tour Grand Finals (termin wstępny) (do ustalenia) WT