Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

30. MMP w Ustrzykach Dolnych: Decydująca faza

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski wkraczają w kluczową fazę. Poznaliśmy już półfinalistów gry pojedynczej i podwójnej oraz finalistów miksta. Jutro decydujące o medalach pojedynki.
fot. PZTS
17.02.2018
PZTS
Źródło:
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski wkraczają w kluczową fazę. Poznaliśmy już półfinalistów gry pojedynczej i podwójnej oraz finalistów miksta. Jutro decydujące o medalach pojedynki.


Natalia Bajor i Katarzyna Galus oraz Julia Ślązak i Karolina Pęk. Ta czwórka powalczy o mistrzostwo kraju w grze pojedynczej. Największą niespodzianką jest postawa Pęk, która po siedmiosetowym boju pokonała Paulinę Knyszewską. Akademiczka z Wrocławia będzie miała okazję do rewanżu już jutro, bo w grze podwójnej, razem z Natalią Bajor zagra o finał właśnie z Pęk oraz jej partnerką – Alicją Śliwą. W drugim deblowym półfinale para Dominika Wołowiec – Katarzyna Galus podejmować będzie duet: Julia Ślązak – Karolina Lalak.

 

Wśród Panów nadal grają faworyci. Obrońca tytułu – Tomasz Kotowski zmierzy się z Kamilem Nalepą, a Marek Badowski z Patrykiem Zatówką.  Z kolei w grze podwójnej udział w półfinale zapewnili sobie Tomasz Tomaszuk i Marek Badowski, którzy zagrają z parą: Sławomir Dosz – Jan Szymczyk. Druga para półfinalistów tworzą: Kamil Nalepa – Marco Golla oraz reprezentanci toruńskiej Energi: Tomasz Kotowski – Damian Węderlich.

 

Na końcu poznaliśmy finalistów gry mieszanej. O złoto zmierzy się Natalia Bajor i Tomasz Kotowski oraz Marek Badowski i Patrycja Knyszewska.

 

 

 

PROGRAM NA NIEDZIELĘ

 

09:30 kobiety i mężczyźni gra podwójna - półfinały

10:10 kobiety i mężczyźni gra pojedyncza - półfinały

10:55 gra mieszana - finał

11:30 kobiety gra podwójna - finał

12:00 mężczyźni gra podwójna - finał

12:30 kobiety gra pojedyncza - finał

13:05 mężczyźni gra pojedyncza - finał

13:45 ceremonia dekoracji

 

 

Transmisję z zawodów realizuje Telewizja Internetowa POD24 na www.pod24.info.