Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Powołania KN osób niepełnosprawnych na Polish Open 2019 (Władysławowo-Cetniewo)

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia listę powołanych na turniej międzynarodowy Polish Open 2019 (Władysławowo-Cetniewo), w terminie 28.05-02.06.2019.

Lista powołanych:

  • Marszał Katarzyna                               
  • Nowacka Dorota                             
  • Łysiak Krystyna                
  • Czuper Rafał                                    
  • Jakimczuk Tomasz                         
  • Nalepka Maciej                               
  • Czerwiński Mariusz                        
  • Lis Rafał                                                                                                  
  • Żyłka Krzysztof                                
  • Chybiński Marek                             
  • Bucław Dorota                                 
  • Jastrzębska Dajana                        
  • Pęk Karolina                                     
  • Chudzicki Maksym                         
  • Deigsler Michał                              
  • Skrzynecki Marcin                          
  • Grudzień Piotr                                 
  • Misztal Igor                                      
  • Chojnowski Patryk                         
  • Fira Damian                                       
  • Jankowska Małgorzata              
  • Kraft Rafał                                         
  • Brak Sławomir                                
  • Cwenar Robert                               
  • Staszak Daniel                                 
  • Konstantyn Paweł                       
  • Jabłoński Paweł                              
  • Olczak Mariusz                                
  • Wlazło Wojciech                             
  • Bałuszek Kamil                                


Kadra trenerska:

Ochal Andrzej - trener

Biernat Marek - trener

Xu Kai - trener

Kordyś Feliks - trener

Grzelak Ryszard - trener

Konieczko Marek - trener

Fijałek-Żuk Małgorzata - psycholog

Kubicka Dorota - fizjoterapeuta

Ospalski Łukasz - fizjoterapeuta

Komunikat: