Polski Związek Tenisa Stołowego, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Powiat Grodziski, Gmina Grodzisk Mazowiecki, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim oraz Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki zapraszają na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 10-11 października 2020 roku w hali sportowej OSiR.

Rozgrywki

Żaczki – gra pojedyncza
Żacy – gra pojedyncza
Żaczki – gra podwójna
Żacy – gra podwójna

Sędzia główny: Grzegorz BOR
Zastępca sędziego głównego: Krystian KILAR
Obsługa komputerowa: Rafał WERESZCZAKA

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

Zasady bezpieczeństwa PZTS

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 7 października 2020 o godz. 18:00.

Uwaga! Obowiązują licencje z sezonu 2019/2020.

Informacje o turnieju

Komunikat organizacyjny
Program minutowy
Lista zgłoszeń indywidualnych poniżej ↓ (pod plakatem)
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MPŻ z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 2. GPP zaliczają się turnieje od 2. GPP 18/19 do 3. GPP 19/20).
Ranking żaczek po 2. GPP
Ranking żaków po 2. GPP

Kategorie turnieju

Żaczki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ULATOWSKA Anna2009534041481MKS WOLAVIA WołówDŚL289
2. (2.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009355645208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ279
3. (3.)
KRAUSE Agata2009202445375MKS EMDEK BydgoszczKPM249
4. (4.)
TWARDAWA Emilia200921146676Czechowice-DziedziceŚLS224
5. (5.)
ŁAKOMA Maja2009632046234HEKSA Niedrzwica DużaLLS202
6. (6.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010655445181KS BRONOWIANKA KrakówMŁP197
7. (7.)
LASKOWSKA Emilka200960245931CIA ŁaskarzewMAZ193
8. (8.)
LECH Maja2009402447457KS GORCE Nowy TargMŁP193
9. (9.)
RUCIŃSKA Lena2010143249530WEL Lidzbark WelskiWMZ183
10. (10.)
KOWALSKA Julia2009396249781MLUKS ORLIK KcyniaKPM183
11. (11.)
KULCZYCKA Wanessa2010175145740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU180
12. (12.)
KARCZMARZ Maria2009585549463LEWART AGS LubartówLLS174
13. (13.)
CZAJA Julia201039545401MRKS GdańskPOM167
14. (14.)
PRZYBYLSKA Aleksandra2009520147382KS POLONIA ŚmigielWLP164
15. (15.)
CHROMIK Anna200919846528Czechowice-DziedziceŚLS162
16. (16.)
JAKUBCZYK Weronika200913948741UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP161
17. (17.)
KUSIŃSKA Blanka20091084047809MUKS START NadarzynMAZ160
18. (18.)
RATAJCZYK Nikola2009251447056RKS CUKROWNIK ChybieŚLS159
19. (19.)
PILARSKA Weronika2009680647994LUKS KUSY LaskowiceKPM156
20. (20.)
MAKAR Aleksandra2010512850586MLKS NURT PrzemyślPKR155
21. (21.)
STEFANIAK Amelia2009744344988MTS KwidzynPOM152
22. (22.)
BIAŁK Karolina2009626046177MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM150
23. (23.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010196346796MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL150
24. (24.)
KOSTUCH Gabriela200914146677UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP150
25. (25.)
ZUBRYCKI Olga2009151049850TS ÓSEMKA BiałystokPDL148
26. (26.)
MALINOWSKA Anastazja20093445196KS MYSŁAW MysłowiceŚLS146
27. (27.)
KNAPIK Marta2009466947252KRAJNA Sępólno Kraj.KPM146
28. (28.)
ŻACZEK Kalina2009171047542UKS OPTIMUM LubaszWLP145
29. (29.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010134548455BOSIR ULKS BarcinKPM141
30. (30.)
BUCHOWSKA Magdalena2009996646365UKS ATS BiałystokPDL141
31. (31.)
SKIBIŃSKA Dominika2009944749162SKTS DWÓJKA KraśnikLLS141
32. (33.)
PIETRASZKO Małgorzata2009338145767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS140rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (69.)
ZAJĄC Anna2009113746822GOKIS Kąty WrocławskieDŚL101
2. (116.)
PUŁECKA Gabriela2010197248882MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL82
3. (65.)
HAWEŁKO Sara200923949956LUKS ChełmnoKPM104
4. (194.)
ROGULSKA Julia2010719852477LUKS ChełmnoKPM55
5. (34.)
SERAFIN Antonina2009827148730UKS ŻACZEK FajsławiceLLS137
6. (99.)
WRÓBEL Zuzanna2010945049159SKTS DWÓJKA KraśnikLLS89
7. (154.)
JASIŃSKA Barbara201174751522ZKS Zielona GóraLBU65
LBU
8. (38.)
ZAWIŚLAK Lena2010227647158LKS OMEGA KleszczówŁDZ133
9. (52.)
KOCIK Wiktoria2009386446990DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ118
10. (48.)
KONSTANTYN Kaja2009687849837MKS CENTRUM KrakówMŁP119
11. (84.)
HABA Klaudia2010340351951MKS TARNOVIA TarnówMŁP95
12. (96.)
WIENCEK Wiktoria2009446349700UKS RETURN PiasecznoMAZ92
13. (97.)
NOWICKA Patrycja2009537047254NADWIŚLANIN PłockMAZ90org.
14. (119.)
CICHA Martyna2009537150159NADWIŚLANIN PłockMAZ81
15. (57.)
ROMANOWSKA Aleksandra2010253849740UKS SOKOLIK NiemodlinOPO113
16. (135.)
BONK Anna2010235851715KTS MOKSiR ZawadzkieOPO75
17. (39.)
ROGALA Anna2010233350715LKS JAR KielnarowaPKR131
18. (55.)
KRAMEK Amelia2010345146947GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR117
19. (37.)
GODLEWSKA Karolina2009770648856UKS ATS BiałystokPDL134
20. (41.)
KIERSNOWSKA Natalia2010149449851TS ÓSEMKA BiałystokPDL127
21. (36.)
MAJKOWSKA Andżelika2009224249223UKS JUVENIA PółcznoPOM136
22. (56.)
STOSIO Martyna201016450157GKTS GdańskPOM114
23. (45.)
ROGOWICZ Natalia2009142246685UKS ENERGIA SiewierzŚLS124rank.
24. (47.)
BĄK Klaudia2010252347058RKS CUKROWNIK ChybieŚLS120
25. (74.)
CHRUPCAŁA Hanna2009366346663MUKS JEDYNKA PszówŚLS99woj.
ŚWI
ŚWI
26. (44.)
KRYNICKA Alicja2009287344843LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ125
27. (60.)
WITKOWSKA Julia2009143449527WEL Lidzbark WelskiWMZ109
28. (40.)
KARKOSZKA Jagoda2009575545355UKS PIAST OstrzeszówWLP128rank.
29. (53.)
ADAMCZYK Natasza2010415849680LKTS LubońWLP117
30. (62.)
BARTOSZKO Natalia2010544349897UKS ŻAKI TaczanówWLP108
31. (51.)
KMIECIK Zuzanna2009207446940TOP-SPIN SzczecinZPM118
32. (158.)
FALKOWSKA Martyna2009129451577CHROBRY MiędzyzdrojeZPM64
Żacy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SPRZĄCZAK Fabian20091084245757MUKS START NadarzynMAZ273
2. (2.)
MICHNA Samuel2009443342168UKS LIS SierakowicePOM263
3. (3.)
PAKUŁA Aleks2009677147314KTS SieradzŁDZ256
4. (4.)
FLAUMENHAFT Szymon2009646348346PKS KOLPING JarosławPKR234
5. (5.)
WNĘK Krzysztof2009276044388TKS GRANIT StrzelinDŚL214
6. (6.)
SZYMCZAK Wojciech200991943269MLKS PIAST KruszwicaKPM212
7. (7.)
MRUGAŁA Jan2010402947455KS GORCE Nowy TargMŁP202
8. (8.)
PAJORSKI Mateusz2009160949071UKS GRYF GdówMŁP193
9. (9.)
PERKOWSKI Kacper2009772446363UKS ATS BiałystokPDL193
10. (10.)
GAWLAS Mateusz200920245186Czechowice-DziedziceŚLS184
11. (11.)
DOBOSZ Jakub2010499945752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ183
12. (12.)
BURAKOWSKI Patryk2009445146631UKS RETURN PiasecznoMAZ181
13. (13.)
ZIEMBA Bartosz2009948447063GKTS GiżyckoWMZ164
14. (14.)
TOMASZEWSKI Kacper2009278645595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS162
15. (15.)
KAŁUŻA Tomasz2009278446333UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS162
16. (16.)
SZARY Piotr200921046674Czechowice-DziedziceŚLS162
17. (17.)
MARCZAK Cyprian2009729345795KOSZALINIANIN KoszalinZPM161
18. (18.)
BURAKOWSKI Konrad2009444946630UKS RETURN PiasecznoMAZ160
19. (19.)
KORZUS Julian2010558245726ENERGA KTS ToruńKPM157
20. (20.)
ORSZULAK Kamil200920646823Czechowice-DziedziceŚLS155
21. (21.)
SUŁEK Bartosz2009417148390LKTS LubońWLP149
22. (22.)
TURECKI Jakub2011159846010UKS GRYF GdówMŁP146
23. (23.)
TUREK Oliwier200930547057RKS CUKROWNIK ChybieŚLS145
24. (24.)
GŁUSZKIEWICZ Jan2010743144992MTS KwidzynPOM143
25. (25.)
SUKURENKO Karol2010259250662KTS KołobrzegZPM143
26. (26.)
GOLATA Jan2009841250664PEŁCZ Górki NoteckieLBU142
27. (27.)
DUBINIAK Patryk2009445347489UKS RETURN PiasecznoMAZ141
28. (28.)
FABISIAK Tomasz2009500045760BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ141
29. (29.)
ŁĄCKI Piotr2010725849820KS START Nowy SączMŁP141
30. (30.)
KACZOROWSKI Leon2009743444990MTS KwidzynPOM139
31. (31.)
WIECZOREK Piotr2009521047380KS POLONIA ŚmigielWLP137
32. (32.)
MUSIAŁ Sebastian201018649064UMLKS RadomskoŁDZ133
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (43.)
STANIOWSKI Dawid2010292849203LKS ODRA GłoskaDŚL122
2. (78.)
BOGUSZ Krzysztof2009113046647GOKIS Kąty WrocławskieDŚL97
3. (39.)
RUDOLF Wiktor200924147310LUKS ChełmnoKPM128
4. (51.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010240748016KS GOTYK ToruńKPM116
5. (49.)
KALINOWSKI Przemysław2009989947029KS OGNIWO ChełmLLS117
6. (65.)
KRÓLICKI Tymoteusz2010763847962GROT-MICHAŁ WerbkowiceLLS104
7. (349.)
DRĄG Wiktor2009995853192UKS SPARTAKUS OtyńLBU22
8. ( - .)
ŻYWORONEK Patryk20091095053923ZKS Zielona GóraLBU0
9. (37.)
KWAPIŚ Adam2009386546989DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ130
ŁDZ
10. (87.)
MARDOSZ Maciej201014248742UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP92
11. (144.)
KLAG Franciszek2009401947454KS GORCE Nowy TargMŁP69
12. (105.)
KULIK Iwo2009949650399BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ84org.
13. (270.)
SKRZECZKOWSKI Antoni20101046053592MAZOVIA Mińsk Mazow.MAZ35
14. ( - .)
GULAN Feliks20091095653927LUPUS KABATY WarszawaMAZ0
15. (35.)
LEPICH David201185249398LZS ŻywociceOPO132
16. (40.)
MENCEL Tomasz2009409245784OKS OlesnoOPO127
17. (34.)
KUKLA Karol2009640547592UKS KĘPA DębicaPKR132
18. (167.)
KOZAK Szymon2010485152136KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR63
19. (33.)
GRYCUK Szymon2009771750361UKS ATS BiałystokPDL133
20. (128.)
KUŹMA Jakub2009772249015UKS ATS BiałystokPDL74
21. (36.)
MECH Bartosz2009711545408UKS ORLIK GdyniaPOM130
22. (80.)
GARDYNIK Oliwier2009738951039MRKS GdańskPOM97
23. (41.)
CIOSMAK Maciej2009470750966UKS HURAGAN SosnowiecŚLS125rank.
24. (47.)
ZAJĄC Mikołaj200921348424Czechowice-DziedziceŚLS118
25. (58.)
SZYMIK Jakub2009348045591TS KUŹNIA RybnikŚLS109
26. (48.)
BOBER Wiktor2010932549592ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI117
27. (145.)
GBIORCZYK Adam2009933052917ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI68
28. (55.)
KORZENIEWSKI Andrzej2009869647033KS AZS UWM OlsztynWMZ111
29. (83.)
STEFANOWICZ Oleg2009139049831WARMIA Lidzbark Warm.WMZ94
30. (52.)
JAROS Ksawier2009615749721KS STELLA GnieznoWLP115
31. (106.)
KWIECIŃSKI Hubert201155449233UKS SMECZ KoninWLP84
32. (134.)
SOLUS Wiktor2009222347031MSZS ŚwidwinZPM73
ZPM