Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz KU AZS Politechniki Rzeszowskiej Rzeszów zapraszają na 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Juniorki
Juniorzy
Juniorki – kwalifikacje dodatkowe
Juniorzy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Jakub Kordyś
Zastępca sędziego głównego: Mieczysław Niemiec
Obsługa komputerowa: Michał Majcher

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 28 lutego 2023 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek po 2. GPP
Ranking juniorów po 2. GPP

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Juniorki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (6.)
BRZYSKA Anna2005201740106PKS Kolping JarosławPKR690
2. (2.)
WIELGOS Zuzanna2005110238307Politechnika RzeszówPKR670
3. (10.)
HOŁDA Karolina200778145377UKS Dojlidy BiałystokPDL630
4. (1.)
WRÓBEL Wiktoria200680135280MRKS GdańskPOM460
5. (3.)
SZTWIERTNIA Ilona200436938419SKTS SochaczewMAZ358
6. (4.)
KRYSIŃSKA Paula200566744601KS AZS WrocławDŚL331
7. (5.)
ŚLIWKA Zofia200723542107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ330
8. (7.)
KUBIAK Anna200460236958ZKS Zielona GóraLBU287
9. (8.)
GUZIK Aleksandra2006108843209Politechnika RzeszówPKR272
10. (9.)
KRAKOWIAK Ewa200513136512GKTS GdańskPOM272
11. (11.)
JARECKA Malwina200666638777KS AZS WrocławDŚL260
12. (12.)
GAWORSKA Natalia200766541986KS AZS WrocławDŚL260
13. (13.)
SKUBA Emilia200523142326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ260
14. (14.)
DRĄG Marta2005149139581LUKS ChełmnoKPM252
15. (15.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007149944204LUKS ChełmnoKPM252
16. (16.)
WĄTOR Oliwia2006110143233Politechnika RzeszówPKR249
17. (17.)
PAWELEC Zuzanna2006668242929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ249
18. (18.)
FURMAN Julia200566441985KS AZS WrocławDŚL249
19. (19.)
TRACZYK-KĘPA Beata200480044868MRKS GdańskPOM240
20. (20.)
KILISZEK Kamila20057240075KS Bronowianka KrakówMŁP237
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (29.)
PRZYBYŁ Liliana200666943311KS AZS WrocławDŚL208
2. (62.)
PIŁAT Agnieszka2004149839584LUKS ChełmnoKPM137
3. (77.)
LIPSKA Agata2005580940966MKS Lewart LubartówLLS128
4. (67.)
SOKOŁOWSKA Maja200860844907ZKS Zielona GóraLBU132
5. (50.)
HOLAK Marta2004211137165MKS Jedynka ŁódźŁDZ147
6. (31.)
PERZ Izabela2008215247441UKS Gryf GdówMŁP200
7. (30.)
MIRECKA Milena200822643500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ200
8. (65.)
LASMAN Karolina2005662450311UKS Sokolik NiemodlinOPO134woj.
9. (45.)
HAWRO Kinga2008272645671PKS Kolping JarosławPKR153
10. (23.)
SKWAREK Julia200678840098UKS Dojlidy BiałystokPDL237
11. (121.)
CZAJKOWSKA Weronika2008511044777MTS KwidzynPOM105
12. (21.)
KAŁUŻNY Laura200487338970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS237
13. (81.)
BAJER Emilia2005373246034Orlicz 1924 SuchedniówŚWI124
14. (213.)
BOGDANOWICZ Natalia200723944850Warmia Lidzbark Warm.WMZ620
15. (42.)
GŁADYSZ Julia200585941918LKTS LubońWLP160
16. (61.)
HAŁABATY Wiktoria2005456861077Chrobry MiędzyzdrojeZPM140woj.
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (22.)
LICBARSKA Adrianna200479843081MRKS GdańskPOM237
2. (24.)
INDEKA Weronika200793343375MKS Czechowice-DziedziceŚLS229
3. (25.)
RAJKOWSKA Sylwia2006116543514Olimpijczyk JeżewoMAZ228
4. (26.)
DURALAK Daria2004136942432MUKS Start NadarzynMAZ216
5. (27.)
BOREK Zuzanna200677841023UKS Dojlidy BiałystokPDL216
6. (28.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009116445208Olimpijczyk JeżewoMAZ216
7. (32.)
ZYNA Julia200867151171KS AZS WrocławDŚL190
8. (34.)
TOBOREK Maria200887946686JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS181
9. (35.)
HADRYŚ Matylda20087145028KS Bronowianka KrakówMŁP175
10. (36.)
WRZOSEK Wiktoria2004564834104KS AZS UWM OlsztynWMZ174
11. (39.)
ZGIERSKA Aleksandra2007581946500MKS Lewart LubartówLLS166
12. (43.)
SASS Dorota2006137139168MUKS Start NadarzynMAZ159
13. (44.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007163345637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS156
14. (47.)
ŁAKOMA Maja200922546234Bogoria Grodzisk Maz.MAZ152
15. (49.)
GAJ Milena2008214343608UKS Gryf GdówMŁP149
16. (53.)
SYRDA Zuzanna20067544288KS Bronowianka KrakówMŁP146
17. (54.)
SKIBA Emilia2007172843477KSTS KrosnoPKR146
18. (55.)
TWARDAWA Emilia200994446676MKS Czechowice-DziedziceŚLS146
19. (56.)
ULATOWSKA Anna2009451141481KS AZS WrocławDŚL143
20. (57.)
RAKOWSKA Magdalena2005163539226Skarbek Tarnowskie GóryŚLS143
21. (58.)
KOWALSKA Wiktoria2007421049780Dekorglass DziałdowoWMZ143
22. (63.)
LUBIENIECKA Gabriela2008500247463Orzeł Wysocko WielkieWLP137
23. (70.)
KUSIŃSKA Blanka2009137047809MUKS Start NadarzynMAZ131
24. (75.)
WÓJTOWICZ Karolina2005581840967MKS Lewart LubartówLLS128
25. (80.)
PACELT Anna200778547620UKS Dojlidy BiałystokPDL126
26. (83.)
BARTKIEWICZ Julia200777743875UKS Dojlidy BiałystokPDL121
27. (84.)
LECH Maja200993747457MKS Czechowice-DziedziceŚLS121
28. (88.)
BRZEZIŃSKA Natalia200829245707Dekorglass DziałdowoWMZ119
29. (89.)
SOCZKO Wiktoria200578949024UKS Dojlidy BiałystokPDL118
30. (92.)
HOŁODNIUK Paulina2006196443310MKS Wolavia WołówDŚL117
31. (93.)
MACIAŁEK Natalia2008272845673PKS Kolping JarosławPKR116
32. (96.)
SERAFIN Antonina2009686448730UKS Żaczek FajsławiceLLS115
33. (97.)
SALECKA Wiktoria200840748391Politechnika LublinLLS115
34. (101.)
KOPACKA Anna20067344915KS Bronowianka KrakówMŁP113
35. (102.)
KOWALSKA Julia2009420949781Dekorglass DziałdowoWMZ112
36. (105.)
MURAWSKA Sandra200766854451KS AZS WrocławDŚL112
37. (127.)
ZAJĄC Hanna200667043484KS AZS WrocławDŚL103
38. (130.)
KRUKAR Maja2005172138846KSTS KrosnoPKR102
39. (133.)
ZEMBOWICZ Antonina200723642108Bogoria Grodzisk Maz.MAZ101
40. (134.)
BOROWSKA Patrycja2008136846460MUKS Start NadarzynMAZ101
41. (138.)
TKOCZ Julia2005163638760Skarbek Tarnowskie GóryŚLS99
42. (153.)
KACZMARCZYK Julia200765145902KTS GliwiceŚLS94
43. (160.)
KUZIO Aleksandra200793645927MKS Czechowice-DziedziceŚLS90
44. (161.)
BOJANOWSKA Magdalena2006196342893MKS Wolavia WołówDŚL88
45. (163.)
GRABAS Julia2005108640388Politechnika RzeszówPKR87
46. (166.)
BRACHACZEK Nadine200787244029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS86
47. (169.)
KOLASA Iwona2007361742293KS Gorce Nowy TargMŁP86
48. (170.)
GUTKOWSKA Zuzanna200822348505Bogoria Grodzisk Maz.MAZ86
49. (174.)
DOŁŻYCKA Lena2009288751274Krzemień Ustrzyki DolnePKR86
50. (176.)
MYŚLIWIEC Marta200765248836KTS GliwiceŚLS86
51. (178.)
BYRTEK Emilia200992649535MKS Czechowice-DziedziceŚLS86
52. (180.)
ZATYKA Magdalena2008715645937IKRTS JózefówMAZ86
53. (198.)
SZCZEPANIK Weronika2004109841954Politechnika RzeszówPKR77
54. (203.)
KACZAN Alicja2006196641482MKS Wolavia WołówDŚL75
55. (208.)
KONSTANTYN Kaja2009138249837KS Bronowianka KrakówMŁP72
56. (211.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007667849419KTS Nowy Dwór Maz.MAZ71
57. (212.)
SARAD Anna2007409157164LUKS SkrzyszówMŁP71
58. (220.)
OSIŃSKA Oliwia200760543876ZKS Zielona GóraLBU70
59. (242.)
BOBEK Weronika200623843527Warmia Lidzbark Warm.WMZ62
60. (255.)
IDZIK Magdalena2008138049397KS Bronowianka KrakówMŁP57
61. (257.)
DUDEK Anna2007137951196KS Bronowianka KrakówMŁP57
62. (275.)
WIKTOR Julia2008138447491KS Bronowianka KrakówMŁP53
63. (308.)
KUKLA Amelia2008916149811UKS KorzeniówPKR45
64. (311.)
STADNICKA Łucja2008314752399Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ43
65. (321.)
BOROWSKA Julia2008589747379KS Polonia ŚmigielWLP41
66. (329.)
MURAFA Anastasiia2008666562740KTS Nowy Dwór Maz.MAZ39
67. (332.)
CHYŁA Nikola2005108140387Politechnika RzeszówPKR38
68. (343.)
STUDNICKA Anna200665745850KTS GliwiceŚLS32
69. (387.)
KUŚNIEREK Nadia2005900763204GUKS Lider GaszowiceŚLS16
70. ( - .)
CHMIEL Gabriela20071229347599niestowarz. PKRPKR0
Juniorzy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200561135399ZKS Zielona GóraLBU700
2. (4.)
ZALEWSKI Mateusz200561040234ZKS Zielona GóraLBU700
3. (3.)
KULCZYCKI Alan200678433602UKS Dojlidy BiałystokPDL600
4. (2.)
GAWLAS Michał200522038954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ420
5. (5.)
MICHNA Dawid200534937746Energa KTS ToruńKPM331
6. (6.)
GŁAZOWSKI Kacper200522237294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ304
7. (7.)
BIELECKI Patryk200459740979ZKS Zielona GóraLBU287
8. (8.)
MAJCHRZAK Aleksander200484235586Ostródzianka OstródaWMZ281
9. (9.)
KOŁODZIEJ Krystian2004109239675Politechnika RzeszówPKR281
10. (10.)
BŁASZCZYK Marcel2007168040511KS Polonia KielceŚWI272
11. (11.)
WANDACHOWICZ Michał200679137267UKS Dojlidy BiałystokPDL272
12. (12.)
MICHNA Samuel2009141142168UKS Lis SierakowicePOM260
13. (13.)
SAWCZAK Miłosz2005109736165Politechnika RzeszówPKR258
14. (14.)
FORMELA Rafał2007308044598MRKS GdańskPOM240
15. (15.)
DOMIN Maciej2005108241092Politechnika RzeszówPKR237
16. (16.)
STASZCZYK Konrad200435242948Energa KTS ToruńKPM237
17. (17.)
SKÓRKO Bartłomiej200587836960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS237
18. (18.)
OLBRYCHT Michał2004109439312Politechnika RzeszówPKR229
19. (19.)
SPOREK Szymon2004172940063KSTS KrosnoPKR228
20. (20.)
BRUD Szymon2006108044209Politechnika RzeszówPKR228
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (71.)
KLIMEK Piotr2004798337499LKTS Zenit MiędzybórzDŚL128
2. (30.)
SZURLEJ Kacper200735341406Energa KTS ToruńKPM191
3. (51.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006606637893SMS WłodawaLLS143
4. (22.)
ŻYWORONEK Patryk200961253923ZKS Zielona GóraLBU220
5. (57.)
ADAMIAK Bartosz2007399644160ULKS MoszczenicaŁDZ137
6. (45.)
KLAG Wiktor2007361640794KS Gorce Nowy TargMŁP152
7. (55.)
ADAMIAK Jan2004132637815KS Spójnia WarszawaMAZ139
8. (40.)
LINEK Adam2004159841866LZS ŻywociceOPO167
9. (37.)
JADAM Dawid2007272742849PKS Kolping JarosławPKR175
10. (44.)
CHILICKI Dawid200677944313UKS Dojlidy BiałystokPDL156
11. (47.)
FRANC Igor200574436385KS AZS AWFiS GdańskPOM150
12. (167.)
PTAK Wiktor200844143548KS Mysław MysłowiceŚLS94
13. (64.)
GBIORCZYK Adam200947552917Orlicz 1924 SuchedniówŚWI136
14. (23.)
GROMEK Artur200724040924Warmia Lidzbark Warm.WMZ220
15. (43.)
KAŹMIERCZAK Michał2008589843380KS Polonia ŚmigielWLP161
16. (67.)
LISEK Konrad2006171049127Visonex Top WierzbięcinZPM132
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (21.)
MITAS Jacek200522742830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ228
2. (24.)
WNĘK Stanisław2004451336532KS AZS WrocławDŚL208
3. (25.)
ALOT Maksymilian200474237765KS AZS AWFiS GdańskPOM208
4. (26.)
SŁOMKA Artur200527343207Heksa Niedrzwica DużaLLS208
5. (27.)
SUŁKOWSKI Karol2005234542142UKS Płomień LimanowaMŁP208
6. (28.)
PIECOWSKI Miłosz200665341497KTS GliwiceŚLS200
7. (29.)
RUTKOWSKI Mateusz200429538442Dekorglass DziałdowoWMZ192
8. (31.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006287342048KS Gwiazda BydgoszczKPM190
9. (32.)
PERKOWSKI Kacper2009547246363UKS TS Ósemka BiałystokPDL190
10. (33.)
MICHNO Krzysztof200760345147ZKS Zielona GóraLBU184
11. (34.)
PAKUŁA Aleks200922847314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ183
12. (35.)
HUBKA Karol2006108945364Politechnika RzeszówPKR181
13. (36.)
SOLIŁO Dominik2007113145996ZKS Zielona GóraLBU181
14. (38.)
SAKOWICZ Mateusz200829644508Dekorglass DziałdowoWMZ174
15. (39.)
SMOTER Adam200823247911Bogoria Grodzisk Maz.MAZ174
16. (41.)
TOTON Kacper2008110043660Politechnika RzeszówPKR167
17. (42.)
MATYJEK Karol2004134040042KS Spójnia WarszawaMAZ166
18. (46.)
JANIK Maciej2007133348634KS Spójnia WarszawaMAZ150
19. (48.)
JURCZUK Michał2007545844430UKS TS Ósemka BiałystokPDL150
20. (52.)
GAWLAS Mateusz200993045186MKS Czechowice-DziedziceŚLS140
21. (56.)
TURECKI Kacper2006215639784UKS Gryf GdówMŁP137
22. (58.)
GRYK Konrad200678045089UKS Dojlidy BiałystokPDL137
23. (61.)
BIELECKI Maciej200826945701Heksa Niedrzwica DużaLLS136
24. (62.)
KOŁEK Maciej2004172035303KSTS KrosnoPKR136
25. (63.)
WODNIAK Michał2005160441871LZS ŻywociceOPO136
26. (69.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005362746723KS Gorce Nowy TargMŁP131
27. (70.)
SZYMCZAK Wojciech200923443269Bogoria Grodzisk Maz.MAZ129
28. (72.)
RĘKAS Miłosz2008268545718KS Nowa Era ToruńKPM128
29. (75.)
KĘSIK Gracjan2006267147144KS Nowa Era ToruńKPM125
30. (76.)
WNĘK Krzysztof2009451244388KS AZS WrocławDŚL123
31. (77.)
LINSKYI Bohdan2007800462971UKS Dojlidy BiałystokPDL121
32. (84.)
ADAMUS Kacper2005364448564KTS MOKSiR ZawadzkieOPO119
33. (86.)
SAWINA Maksymilian200835146568Energa KTS ToruńKPM119
34. (87.)
PATEJCZUK Szymon200678646498UKS Dojlidy BiałystokPDL118
35. (88.)
FLAUMENHAFT Szymon2009108348346Politechnika RzeszówPKR117
36. (91.)
JUREK Mikołaj200568343149Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ116
37. (92.)
ŻYGADŁO Franciszek2008298243097KS AZS WrocławDŚL116
38. (93.)
SZCZUKA Kamil2005547944134UKS TS Ósemka BiałystokPDL115
39. (98.)
KOWALCZYK Antoni200827246776Heksa Niedrzwica DużaLLS114
40. (100.)
PILCH Aleksander2008179749073UKS OlesnoMŁP114
41. (101.)
LIPOWSKI Michał200829345717Dekorglass DziałdowoWMZ113
42. (103.)
MASSALSKI Borys2006643744050UKS Return PiasecznoMAZ113
43. (105.)
ULATOWSKI Wiktor2007197741480MKS Wolavia WołówDŚL112
44. (108.)
SKWIERZ Jakub2005528541436ATS Bingo RopczycePKR112
45. (109.)
STOLARCZYK Kryspin200829745716Dekorglass DziałdowoWMZ112
46. (110.)
ZGLIŃSKI Antoni200435538850Energa KTS ToruńKPM110
47. (112.)
PIOTROWSKI Adam200829448984Dekorglass DziałdowoWMZ110
48. (114.)
STĄPOREK Krzysztof200623343493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ109
49. (117.)
MAŃKOWSKI Kamil2004289241652MLKS Piast KruszwicaKPM107
50. (121.)
NOSIADEK Jakub2007238843413AKS MikołówŚLS105
51. (126.)
MĘTEL Karol2005171147125Visonex Top WierzbięcinZPM104
52. (130.)
RĘKAS Maciej2008268445719KS Nowa Era ToruńKPM103
53. (140.)
BROSZKIEWICZ Karol2007650240830KTS KozieniceMAZ101
54. (144.)
SZCZEPANEK Jan2008160145325LZS ŻywociceOPO100
55. (146.)
NADOLNY Jakub200860451482ZKS Zielona GóraLBU100
56. (154.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007735246710UKS Energia SiewierzŚLS99
57. (159.)
GRABAS Robert2008108743389Politechnika RzeszówPKR98
58. (163.)
GERKE Mikołaj2005108450240Politechnika RzeszówPKR98
59. (164.)
NAGEL Kacper2006362947976KS Gorce Nowy TargMŁP98
60. (170.)
WEIKUM Kacper200669039068Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ94
61. (172.)
GNIADEK Piotr2008361347452KS Gorce Nowy TargMŁP94
62. (187.)
KOPACKI Paweł20047440280KS Bronowianka KrakówMŁP90
63. (188.)
NOWAK Jakub2007283946032TKKF DobczyceMŁP87
64. (191.)
KOPEĆ Jakub2005109350239Politechnika RzeszówPKR86
65. (197.)
CZEKAŃSKI Paweł2005494044837KTS Krościenko WyżnePKR86
66. (199.)
ŻABIŃSKI Piotr2005110445597Politechnika RzeszówPKR86
67. (209.)
BUDZICH Dawid2007369837363Bogoria Grodzisk Maz.MAZ82
68. (213.)
SADOWSKI Kamil200723043501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ82
69. (225.)
GOLONKA Filip2006233042140UKS Płomień LimanowaMŁP78
70. (226.)
ZIELIŃSKI Alan2008272945674PKS Kolping JarosławPKR78
71. (235.)
PIEPRZAK Maciej2005528154007ATS Bingo RopczycePKR75
72. (237.)
BAJER Grzegorz2007283846033TKKF DobczyceMŁP75
73. (249.)
BOREK Arkadiusz2004508046054UKS Radunia TąpadłaDŚL71
74. (262.)
ĆMOCH Wojciech2006715052708IKRTS JózefówMAZ67
75. (268.)
GALA Dawid200565044824KTS GliwiceŚLS67
76. (269.)
BURAKOWSKI Mateusz2005642646049UKS Return PiasecznoMAZ67
77. (270.)
SZCZYPEK Jakub2006134748221KS Spójnia WarszawaMAZ67
78. (272.)
KARWASIŃSKI Szymon2006214754139UKS Gryf GdówMŁP67
79. (277.)
CZAPUTA Piotr2008342651215Skarbek Tarnowskie GóryŚLS67
80. (278.)
PARUCH Oskar2007439046817KTS GliwiceŚLS67
81. (290.)
WSZOŁEK Filip2007529054006ATS Bingo RopczycePKR63
82. (327.)
DEREŃ Filip2005777643158Orły Temidy DomaradzPKR53
83. (352.)
GRYCUK Szymon2009545650361UKS TS Ósemka BiałystokPDL47
84. (362.)
MOŁAS Kacper2007643852077UKS Return PiasecznoMAZ44
85. (366.)
CIOSMAK Maciej2009782850966UKS Huragan SosnowiecŚLS44
86. (367.)
PANASIUK Oliwier2007134148678KS Spójnia WarszawaMAZ44
87. (386.)
KALISZ Karol2007196741486MKS Wolavia WołówDŚL39
88. (391.)
ŚWINIUCH Jakub2008109950238Politechnika RzeszówPKR39
89. (399.)
WANIELISTA Miłosz2009921455683SKT SanokPKR38
90. (416.)
ENGLOT Mateusz2008745347556LKS Strażak BratkówkaPKR35
91. (421.)
DUPLAGA Kamil2004777850155Orły Temidy DomaradzPKR33
92. (430.)
KĄDZIOŁKA Bartłomiej2007408649069LUKS SkrzyszówMŁP32
93. (487.)
SZEWCZYK Hubert2005353644864MKS Centrum KrakówMŁP27
94. (488.)
DĄBEK Michał2004353152426MKS Centrum KrakówMŁP27
95. (490.)
WĄS Bartłomiej2004293052019KS Podwawelski KrakówMŁP27
96. (498.)
SAWECKI Michał2007134447082KS Spójnia WarszawaMAZ26
97. (499.)
KOT Szymon2008783342986UKS Huragan SosnowiecŚLS26
98. (555.)
BUŁA Maksymilian2007734145249UKS Energia SiewierzŚLS20
99. (579.)
STACHURSKI Jan2005715349888IKRTS JózefówMAZ18
100. (580.)
ZGÓRKA Jan200669454596Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ18
101. (588.)
KARWASIŃSKI Dominik2009214654140UKS Gryf GdówMŁP18
102. (608.)
PANCEWICZ Szymon2007314646020Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ16
103. (715.)
GONTARZ Antoni2005314259946Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ8