LOSiR Sp. z o.o., Luboński Klub Tenisa Stołowego „Luvena” w Luboniu, Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu zapraszają na 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w hali LOSiR.

Rozgrywki

Juniorki
Juniorzy
Juniorki – kwalifikacje dodatkowe
Juniorzy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Program minutowy
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Zbigniew Gliniany
Zastępca sędziego głównego: Jacek Kaźmierczak
Obsługa komputerowa: Jacek Drygas

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 1 marca 2022 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek po 2. GPP
Ranking juniorów po 2. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Juniorki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WRÓBEL Wiktoria2006527335280MRKS GdańskPOM440
2. (2.)
WIELGOS Zuzanna2005617938307Politechnika RzeszówPKR440
3. (3.)
KUBIAK Anna200450836958ZKS Zielona GóraLBU358
4. (4.)
SZTWIERTNIA Ilona200453938419SKTS SochaczewMAZ331
5. (5.)
BRZYSKA Anna2005487340106PKS Kolping JarosławPKR331
6. (6.)
DURALAK Daria2004450142432MUKS Start NadarzynMAZ281
7. (7.)
SZYMCZYK Natalia2003232636373Skarbek Tarnowskie GóryŚLS281
8. (8.)
JARKOWSKA Aleksandra200321139201Energa KTS ToruńKPM272
9. (9.)
KRAKOWIAK Ewa200515936512GKTS GdańskPOM260
10. (10.)
KRYSIŃSKA Paula2005100444601KU AZS UE WrocławDŚL252
11. (11.)
ŚLIWKA Zofia200724842107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ249
12. (12.)
FURMAN Julia200599741985KU AZS UE WrocławDŚL237
13. (13.)
STACHNIAK Martyna2003617534879Politechnika RzeszówPKR237
14. (14.)
GÓRSKA Michalina2003297238302UKS Dojlidy BiałystokPDL236
15. (15.)
PAWELEC Zuzanna2006743142929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ229
16. (16.)
MIRECKA Milena200823743500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ229
17. (17.)
PIŁAT Agnieszka2004290139584LUKS ChełmnoKPM228
18. (18.)
HOŁDA Karolina2007297745377UKS Dojlidy BiałystokPDL228
19. (19.)
KAŁUŻNY Laura2004768738970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS220
20. (20.)
GAJEWSKA Natalia200327238984KS Bronowianka KrakówMŁP210
21. (21.)
KILISZEK Kamila200527440075KS Bronowianka KrakówMŁP208
22. (22.)
GAWORSKA Natalia200799941986KU AZS UE WrocławDŚL204
23. (23.)
BOGDANOWICZ Natalia2007420644850Warmia Lidzbark Warm.WMZ199
24. (24.)
DRĄG Marta2005289239581LUKS ChełmnoKPM198
25. (25.)
WĄTOR Oliwia2006617843233Politechnika RzeszówPKR198
26. (26.)
LICBARSKA Adrianna2004526043081MRKS GdańskPOM198
27. (27.)
CHWOJKO Jagoda2004727139391PKS Kolping JarosławPKR198
28. (28.)
SYRDA Zuzanna200627944288KS Bronowianka KrakówMŁP198
29. (29.)
GUZIK Aleksandra200663043209UKS Gryf GdówMŁP192
30. (30.)
GAWORSKA Zuzanna2003100036872KU AZS UE WrocławDŚL192
31. (31.)
CIEŚLIK Faustyna200540940806KS Mysław MysłowiceŚLS192
32. (32.)
BOREK Zuzanna2006296341023UKS Dojlidy BiałystokPDL190
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (48.)
PRZYBYŁ Liliana2006679543311KU AZS UE WrocławDŚL157
2. (283.)
DĄBRZAŁ Zuzanna2006514442042IKTS Noteć InowrocławKPM51
3. (86.)
ZGIERSKA Aleksandra2007248746500Lewart AGS LubartówLLS120
4. (55.)
OSIŃSKA Oliwia200750543876ZKS Zielona GóraLBU143
5. (42.)
WRZOSEK Wiktoria2004345134104MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ175
6. (40.)
KOWALCZYK Zuzanna2003242535865KS Gorce Nowy TargMŁP180
7. (39.)
CZUBAKOWSKA Julia2004770640516MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ183
8. (152.)
ZAJĄC Katarzyna2007838344945MGOK Gorzów ŚląskiOPO99
9. (33.)
SKUBA Emilia2005617442326Politechnika RzeszówPKR190
10. (67.)
SKWAREK Julia2006302840098UKS Dojlidy BiałystokPDL132
11. (87.)
PRĘDA Paulina2004526643157MRKS GdańskPOM119
12. (193.)
KUZIO Aleksandra200734845927MKS Czechowice-DziedziceŚLS86
ŚWI
13. (46.)
BOBEK Weronika2006420443527Warmia Lidzbark Warm.WMZ170
14. (98.)
PIECHOTA Natalia2003310841919LKTS LubońWLP115
15. (100.)
NOWAK Katarzyna2007631945499KS Polonia ŚmigielWLP115org.
16. (60.)
BĘDZIK Oliwia2005604952148Griffins Spin SzczecinZPM140
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
HADRYŚ Matylda200827345028KS Bronowianka KrakówMŁP186
2. (35.)
WIĄCEK Amelia2003232834852Skarbek Tarnowskie GóryŚLS184
3. (36.)
MAŁYSIAK Kamila2004242938392KS Gorce Nowy TargMŁP184
4. (37.)
JARECKA Malwina2006100338777KU AZS UE WrocławDŚL184
5. (41.)
TRACZYK-KĘPA Beata2004527244868MRKS GdańskPOM180
6. (43.)
SUŁEK Zuzanna2003311338019LKTS LubońWLP175
7. (44.)
BRODA Klaudia2003615144687Politechnika RzeszówPKR175
8. (47.)
HAJDUK Martyna2004727735297PKS Kolping JarosławPKR166
9. (49.)
GĄSIOR Natalia2004748933134KTS GliwiceŚLS156
10. (50.)
GŁADYSZ Julia2005310441918LKTS LubońWLP154
11. (51.)
NOWAK Aleksandra2003310737993LKTS LubońWLP154
12. (52.)
LIPSKA Agata2005247840966Lewart AGS LubartówLLS150
13. (53.)
SERAFIN Wiktoria2005311143148LKTS LubońWLP146
14. (56.)
ŁĄCKA Julia200321339331Energa KTS ToruńKPM143
15. (58.)
GAJ Milena200862843608UKS Gryf GdówMŁP141
16. (59.)
SOCHA Jaśmina2004876542397UKS Orlik GdyniaPOM141
17. (62.)
RAJKOWSKA Sylwia2006413643514Olimpijczyk JeżewoMAZ138
18. (63.)
SOKOŁOWSKA Maja200848744907ZKS Zielona GóraLBU136
19. (64.)
HOLAK Marta2004177037165MKS Jedynka ŁódźŁDZ136
20. (65.)
OLSZOWA Dominika2005838144045MGOK Gorzów ŚląskiOPO136
21. (66.)
PERZ Izabela200863747441UKS Gryf GdówMŁP134
22. (70.)
FRONTCZAK Magda2004176741029MKS Jedynka ŁódźŁDZ132
23. (71.)
KOWALSKA Wiktoria2007443749780Dekorglass DziałdowoWMZ132
24. (72.)
WÓJTOWICZ Karolina2005248640967Lewart AGS LubartówLLS129
25. (73.)
HOŁODNIUK Paulina2006437043310MKS Wolavia WołówDŚL128
26. (75.)
MATROS Izabela2007519945144LZS Victoria ChróściceOPO128
27. (82.)
LEMAŃSKA Klara2006538539380Krajna Sępólno Kraj.KPM121
28. (83.)
SMYKOWSKA Julia2005586344704LUKS Kusy LaskowiceKPM121
29. (84.)
MIKULSKA Kinga2008168448446ULKS MoszczenicaŁDZ121
30. (89.)
GĄSIOR Oliwia2007749039131KTS GliwiceŚLS118
31. (94.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007290244204LUKS ChełmnoKPM117
32. (103.)
MURAWSKA Sandra2007679454451KU AZS UE WrocławDŚL114
33. (108.)
KURZAWSKA Maja200621243455Energa KTS ToruńKPM112
34. (111.)
LASMAN Karolina2005159750311UKS Sokolik NiemodlinOPO111
35. (117.)
KOPACKA Anna200627744915KS Bronowianka KrakówMŁP109
36. (119.)
RAKOWSKA Magdalena2005232239226Skarbek Tarnowskie GóryŚLS108
37. (121.)
WŁODARCZYK Zofia2006547847474STS Rebel ŁaskarzewMAZ108
38. (122.)
ZEMBOWICZ Antonina200724942108Bogoria Grodzisk Maz.MAZ108
39. (124.)
BARTKIEWICZ Julia2007329143875UKS Dojlidy BiałystokPDL108
40. (125.)
MAKOS Nikola2007837944948MGOK Gorzów ŚląskiOPO108
41. (132.)
TRYBUŁA Weronika2007632445500KS Polonia ŚmigielWLP106
42. (134.)
LEWANDOWSKA Zuzanna2004196137802KS Stella GnieznoWLP104
43. (138.)
GARGOL Amelia2006658845576MLUKS Wakmet BodzanówOPO103
44. (139.)
ŁAWNICZAK Agata2005678342156MKS TS Warta ObornikiWLP103
45. (141.)
SZULC Wiktoria2005755239065Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ102
46. (142.)
WNUK Natalia2006488642925GLKS Orlęta KrosnowiceDŚL102
47. (143.)
SOCZKO Wiktoria2005302949024UKS Dojlidy BiałystokPDL101
48. (150.)
SZCZEPANIK Weronika2004617641954Politechnika RzeszówPKR99
49. (153.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007230245637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS98
50. (154.)
WIECZOREK Zuzanna2006169145468ULKS MoszczenicaŁDZ98
51. (161.)
SKAWIŃSKA Nikola2007437541485MKS Wolavia WołówDŚL96
52. (168.)
LUBIENIECKA Gabriela2008119647463Orzeł Wysocko WielkieWLP94
53. (171.)
TEODORCZUK Kinga2005450442797MUKS Start NadarzynMAZ93
54. (173.)
ZAJĄC Hanna2006101043484KU AZS UE WrocławDŚL91
55. (174.)
SŁUPSKA Malwina2008454548246LUKS ChełmnoKPM90
56. (175.)
WILLE Laura2008345046146MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ90
57. (180.)
KACZAN Alicja2006437141482MKS Wolavia WołówDŚL88
58. (182.)
RUJNER Lilianna2006586043636LUKS Kusy LaskowiceKPM87
59. (186.)
KOSTYK Klaudia2003545447566CKS Helios CzempińWLP86
60. (192.)
FIRSZT Alicja2004337140518MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ86
61. (204.)
KURZELA Natalia2004488141468GLKS Orlęta KrosnowiceDŚL80
62. (209.)
SASS Dorota2006450339168MUKS Start NadarzynMAZ79
63. (214.)
OSIŃSKA Małgorzata2006649343902MKS Emdek BydgoszczKPM78
64. (219.)
TKOCZ Julia2005471738760Skarbek Tarnowskie GóryŚLS75
65. (223.)
CHYŁA Nikola2005615340387Politechnika RzeszówPKR73
66. (224.)
WOJDAL Olga2005120345257Orzeł Wysocko WielkieWLP71
67. (241.)
BOROWSKA Julia2008631047379KS Polonia ŚmigielWLP64
68. (242.)
STUDNICKA Anna2006355245850Victoria SpytkowiceMŁP64
69. (252.)
IDZIK Magdalena2008577649397Chrobry MiędzyzdrojeZPM59
70. (254.)
ŁUKOWSKA Maja2007578049393Chrobry MiędzyzdrojeZPM57
71. (266.)
WIKTOR Julia200828047491KS Bronowianka KrakówMŁP55
72. (287.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007360749419KS Spójnia WarszawaMAZ50
73. (313.)
PIOTROWICZ Zofia2006545744073CKS Helios CzempińWLP43
74. (334.)
MAŁECKA Natalia2008252347217LUKS KołaczkowoKPM34
75. (338.)
PAWŁOWSKA Maja2004723941848UKS Alfa GostyninMAZ34
76. (345.)
DZIAKOWSKA Emilia2005678045963MKS TS Warta ObornikiWLP32
77. (362.)
TOMERA Lena2009488551474GLKS Orlęta KrosnowiceDŚL27
78. ( - .)
HAŁABATY Wiktoria20051187361077Chrobry MiędzyzdrojeZPM0
Juniorzy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KWAPIŚ Kuba2003150831519Ostródzianka OstródaWMZ362
2. (2.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200549435399ZKS Zielona GóraLBU359
3. (3.)
ZALEWSKI Mateusz200549240234ZKS Zielona GóraLBU338
4. (4.)
KULCZYCKI Alan2006299633602UKS Dojlidy BiałystokPDL331
5. (5.)
MICHNA Dawid200521537746Energa KTS ToruńKPM308
6. (6.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003150936104Ostródzianka OstródaWMZ304
7. (7.)
KORCZAK Damian2003616938245Politechnika RzeszówPKR299
8. (8.)
BIELECKI Patryk200450940979ZKS Zielona GóraLBU281
9. (9.)
DZIUBA Patryk2003615637169Politechnika RzeszówPKR281
10. (10.)
KOLASA Szymon2003616638394Politechnika RzeszówPKR280
11. (11.)
GAWLAS Michał200523138954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ279
12. (12.)
SPOREK Szymon2004743040063KSTS KrosnoPKR260
13. (13.)
CHMIELOWSKI Jakub2003742840406KSTS KrosnoPKR249
14. (14.)
GŁAZOWSKI Kacper200566037294TKS Granit StrzelinDŚL249
15. (15.)
LEWANDOWSKI Patryk2003238044643Dekorglass DziałdowoWMZ242
16. (16.)
STECYSZYN Jakub200324734803Bogoria Grodzisk Maz.MAZ240
17. (17.)
SAWCZAK Miłosz2005617336165Politechnika RzeszówPKR237
18. (19.)
BŁASZCZYK Marcel2007344140511MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ228
19. (20.)
MITAS Jacek200523842830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ228
20. (21.)
FORMELA Rafał2007525444598MRKS GdańskPOM220
21. (22.)
OLBRYCHT Michał200455139312UKS MOSiR DuklaPKR216
22. (23.)
RUTKOWSKI Mateusz2004595738442Dekorglass DziałdowoWMZ216
23. (24.)
OSTACHOWSKI Piotr2003750230933KTS GliwiceŚLS216
24. (25.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003749343410KTS GliwiceŚLS208
25. (26.)
MATYJEK Karol2004761340042Lupus Kabaty WarszawaMAZ208
26. (27.)
PYŚK Patryk200324036050Bogoria Grodzisk Maz.MAZ200
27. (28.)
CZERNECKI Robert2003653337817IKTS Broń RadomMAZ200
28. (29.)
STASZCZYK Konrad200421742948Energa KTS ToruńKPM199
29. (30.)
MATKOWSKI Jakub2003300538775UKS Dojlidy BiałystokPDL190
30. (31.)
MAJCHRZAK Aleksander2004386035586KS Gwiazda BydgoszczKPM184
31. (32.)
BRUD Szymon2006726844209PKS Kolping JarosławPKR183
32. (33.)
WANDACHOWICZ Michał2006303137267UKS Dojlidy BiałystokPDL180rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (65.)
WNĘK Stanisław200467236532TKS Granit StrzelinDŚL140
2. (53.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006385942048KS Gwiazda BydgoszczKPM154
3. (74.)
SŁOMKA Artur2005852843207Heksa Niedrzwica DużaLLS130
4. (37.)
MICHNO Krzysztof200748445147ZKS Zielona GóraLBU174
5. (97.)
LATOCHA Kacper2008168144063ULKS MoszczenicaŁDZ115
6. (35.)
KOŁEK Maciej200427635303KS Bronowianka KrakówMŁP175
7. (120.)
KOSTECKI Filip2004703438622KS NadarzynMAZ108
8. (38.)
LINEK Adam2004568441866LZS ŻywociceOPO174
9. (47.)
KOŁODZIEJ Krystian2004616739675Politechnika RzeszówPKR160
10. (40.)
MICHALSKI Piotr2003300736881UKS Dojlidy BiałystokPDL168
11. (42.)
ALOT Maksymilian200432937765KS AZS AWFiS GdańskPOM167
12. (92.)
PTAK Wiktor200842143548KS Mysław MysłowiceŚLS117
ŚWI
13. (59.)
LIPOWSKI Michał2008238145717Dekorglass DziałdowoWMZ145woj.
14. (52.)
KOSTYK Kamil2006310645705LKTS LubońWLP156
15. (101.)
KUKAWKA Miłosz2004548838146PRS Fairplayce PoznańWLP113org.
16. (58.)
OLEJNIK Mikołaj2003193239270Visonex Top WierzbięcinZPM145
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
SAKOWICZ Mateusz2008361144508KS Spójnia WarszawaMAZ175
2. (36.)
SKÓRKO Bartłomiej2005769536960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS174
3. (41.)
CHILICKI Dawid2006296644313UKS Dojlidy BiałystokPDL168
4. (43.)
LEMIESZKA Artur2003305338049LZS Kuźnica ŻelichowskaWLP165
5. (44.)
WAJDA Hubert2003193540946Visonex Top WierzbięcinZPM165
6. (45.)
GWIZDON Maksymilian200741238087KS Mysław MysłowiceŚLS165
7. (46.)
DOMIN Maciej2005615541092Politechnika RzeszówPKR165
8. (49.)
ADAMIAK Jan2004359337815KS Spójnia WarszawaMAZ160
9. (50.)
SZURLEJ Kacper200721841406Energa KTS ToruńKPM159
10. (51.)
PIECOWSKI Miłosz2006750741497KTS GliwiceŚLS159
11. (55.)
GWIZDON Oliwer200341331892KS Mysław MysłowiceŚLS150
12. (57.)
FRANC Igor2005525536385MRKS GdańskPOM146
13. (60.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006477337893SMS WłodawaLLS144
14. (61.)
KRUKAR Piotr2003742936660KSTS KrosnoPKR143
15. (62.)
TURECKI Kacper200664039784UKS Gryf GdówMŁP143
16. (66.)
KLIMEK Piotr2004885837499LKTS Zenit MiędzybórzDŚL137
17. (67.)
NADOLNY Jakub200850751482ZKS Zielona GóraLBU137
18. (69.)
PYŚK Damian2006311039458LKTS LubońWLP134
19. (71.)
BUDZYŃSKI Jakub2003305137807LZS Kuźnica ŻelichowskaWLP132
20. (75.)
SZCZEPANEK Błażej2003568740987LZS ŻywociceOPO128
21. (76.)
JANKOWSKI Igor2004150740291Ostródzianka OstródaWMZ128
22. (77.)
NIEWIADOMSKI Kamil200533043145KS AZS AWFiS GdańskPOM128
23. (78.)
KLAG Wiktor2007242140794KS Gorce Nowy TargMŁP126
24. (80.)
STODOLICA Mikołaj2004142742374UKS TS KiełczówDŚL125
25. (81.)
PERKOWSKI Kacper2009184746363UKS TS Ósemka BiałystokPDL125
26. (82.)
SZYMCZAK Wojciech200921943269Energa KTS ToruńKPM124
27. (88.)
STĄPOREK Krzysztof200624643493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ120
28. (89.)
ZAWADZKI Konrad2004150540730ZKS Zielona GóraLBU119
29. (90.)
ŻYGADŁO Franciszek2008101243097KU AZS UE WrocławDŚL119
30. (94.)
BIERNACKI Piotr2006125342595UKS Junior MiastkoPOM116
31. (95.)
LISEK Konrad2006504349127Technik ŚwidwinZPM116
32. (99.)
KOPACKI Paweł200427840280KS Bronowianka KrakówMŁP114
33. (103.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005243346723KS Gorce Nowy TargMŁP113
34. (104.)
GALA Bartłomiej2003748743428KTS GliwiceŚLS112
35. (107.)
PYRA Konrad2008193345156Visonex Top WierzbięcinZPM111
36. (109.)
RÓŻYCKI Daniel2007775051066Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU110
37. (113.)
GRABSKI Łukasz2006773945738Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU110
38. (116.)
SAWINA Maksymilian200821646568Energa KTS ToruńKPM109
39. (117.)
SERAFIŃSKI Franciszek2005417941462Wicher Lisiec WielkiWLP109
40. (118.)
TOTON Kacper2008560643660ATS Bingo RopczycePKR109
41. (119.)
PATEJCZUK Szymon2006301546498UKS Dojlidy BiałystokPDL108
42. (128.)
GOŚCINIAK Krzysztof2005673840181UKS Słowian MrowinoWLP104
43. (129.)
SUŁKOWSKI Karol200589442142UKS Płomień LimanowaMŁP104
44. (131.)
ŁYSAKOWSKI Michał200415642962TTS Polonia BytomŚLS104
45. (132.)
SZCZUKA Kamil2005185544134UKS TS Ósemka BiałystokPDL104
46. (133.)
ADASZYŃSKI Mateusz2006159245624UKS Sokolik NiemodlinOPO104
47. (138.)
SKWIERZ Jakub2005560241436ATS Bingo RopczycePKR104
48. (141.)
LAMPERSKI Jakub2003305242494LZS Kuźnica ŻelichowskaWLP103
49. (142.)
KAŹMIERCZAK Michał2008631343380KS Polonia ŚmigielWLP102
50. (146.)
SADOWSKI Kamil200724243501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ101
51. (147.)
BIELECKI Maciej2008852345701Heksa Niedrzwica DużaLLS101
52. (149.)
KOPER Łukasz2008150650852ZKS Zielona GóraLBU100
53. (153.)
JURCZUK Michał2007183444430UKS TS Ósemka BiałystokPDL99
54. (155.)
MAŃKOWSKI Kamil200410141652MLKS Piast KruszwicaKPM98
55. (157.)
BARANOWSKI Robert2004153947165Tajfun Ostrów Wlkp.WLP98
56. (159.)
MANIEWSKI Adam2007774746833Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU97
57. (164.)
WODNIAK Michał2005569041871LZS ŻywociceOPO95
58. (167.)
KARCZMARZ Maksymilian2006247149462Lewart AGS LubartówLLS94
59. (173.)
SOBIESZEK Bogumił2005100842675KU AZS UE WrocławDŚL94
60. (174.)
BURAKOWSKI Mateusz2005362046049UKS Return PiasecznoMAZ93
61. (177.)
WEIKUM Kacper2006755339068Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ90
62. (178.)
WERNICKI Maciej2005373444580UKS Optimum LubaszWLP90
63. (179.)
CIESIELSKI Roch200499543459KU AZS UE WrocławDŚL89
64. (181.)
ZGLIŃSKI Antoni200422238850Energa KTS ToruńKPM88
65. (183.)
ZAJĄCZKOWSKI Rafał2005452752366Topspin DzierżoniówDŚL87
66. (184.)
GERKE Mikołaj2005615950240Politechnika RzeszówPKR87
67. (187.)
TALAR Wiktor2003543738607UKS Żaki TaczanówWLP86
68. (188.)
GALA Dawid2005748844824KTS GliwiceŚLS86
69. (190.)
JĘSIEK Jakub2003230936957Skarbek Tarnowskie GóryŚLS86
70. (192.)
BOROWIAK Filip2006545045704CKS Helios CzempińWLP86
71. (193.)
SZCZYGIEŁ Wiktor2005361448553KS Spójnia WarszawaMAZ86
72. (194.)
SOLIŁO Dominik2007332245996UKS Energia SiewierzŚLS86
73. (199.)
ŁĄCKI Piotr201021449820Energa KTS ToruńKPM83
74. (202.)
BOREK Arkadiusz2004451946054Topspin DzierżoniówDŚL82
75. (203.)
RUŁKA Filip2003751138796KTS GliwiceŚLS82
76. (205.)
KOPEĆ Jakub2005616850239Politechnika RzeszówPKR81
77. (208.)
BODNAR Michał2003748442224KTS GliwiceŚLS80
78. (211.)
STASZCZYK Jakub2008437643747MKS Wolavia WołówDŚL78
79. (217.)
JAMNICKI Jakub2004385039572KS Gwiazda BydgoszczKPM78
80. (223.)
ADAMCZYK Mikołaj2005229542782Skarbek Tarnowskie GóryŚLS75
81. (227.)
JANIK Maciej2007360148634KS Spójnia WarszawaMAZ75
82. (238.)
RĘKAS Miłosz2008143945718KS Nowa Era ToruńKPM73
83. (241.)
BROSZKIEWICZ Karol200740740830KS Mysław MysłowiceŚLS72
84. (246.)
SETECKI Jan2005154451691Tajfun Ostrów Wlkp.WLP71
85. (248.)
NIEWIADOMSKI Kacper2006125450692UKS Junior MiastkoPOM70
86. (250.)
BARGANOWSKI Stanisław2004235652340KS Gotyk ToruńKPM69
87. (251.)
PAŃCZYK Adrian2005563145254KS Viret CMC ZawiercieŚLS67
88. (265.)
PAWŁOWSKI Rafał2005248140203Lewart AGS LubartówLLS66
89. (268.)
KASZUBA Adam2005416347042Wicher Lisiec WielkiWLP64
90. (269.)
DROZDOWSKI Maksymilian2006119249289Orzeł Wysocko WielkieWLP64
91. (272.)
GAWEŁ-KARWATKA Kuba200699851169KU AZS UE WrocławDŚL63
92. (274.)
WILLE Juliusz2008344946145MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ62
93. (276.)
GRYK Konrad2006297545089UKS Dojlidy BiałystokPDL62
94. (277.)
KĘSIK Gracjan2006469947144KS Nowa Era ToruńKPM61
95. (278.)
SMOTER Adam200824347911Bogoria Grodzisk Maz.MAZ59
96. (300.)
RĘKAS Maciej2008143845719KS Nowa Era ToruńKPM56
97. (301.)
MASSALSKI Borys2006363044050UKS Return PiasecznoMAZ56
98. (307.)
PILCH Aleksander2008175449073Siemacha KrakówMŁP56
99. (340.)
MIELCAREK Franciszek2008119850860Orzeł Wysocko WielkieWLP50
100. (349.)
NOWAK Jakub2007329946032TKKF DobczyceMŁP47
101. (366.)
KUREK Jakub2005577946515Chrobry MiędzyzdrojeZPM45
102. (371.)
STĄPOREK Adam200324542105Bogoria Grodzisk Maz.MAZ44
103. (372.)
GOLONKA Filip200688242140UKS Płomień LimanowaMŁP44
104. (376.)
MOŁAS Kacper2007363452077UKS Return PiasecznoMAZ44
105. (378.)
WĄS Bartłomiej2004473852019KS Podwawelski KrakówMŁP44
106. (382.)
KANOWNIK Kajetan2008181346963MOKSiR CzchówMŁP44
107. (397.)
NAGEL Kacper2006207247976UKS Jordan ZakliczynMŁP39
108. (398.)
MAJDAK Rafał2006346844710MKS Centrum KrakówMŁP39
109. (410.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007563346710KS Viret CMC ZawiercieŚLS38
110. (448.)
JARZĄBEK Mikołaj2006692445956LKS Odra GłoskaDŚL31
111. (460.)
JUREK Mikołaj2005754843149Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ28
112. (481.)
SZEWCZYK Hubert2005347344864MKS Centrum KrakówMŁP27
113. (485.)
ZIELIŃSKI Marcin200525043496Bogoria Grodzisk Maz.MAZ26
114. (504.)
CZAPUTA Piotr2008229951215Skarbek Tarnowskie GóryŚLS24
115. (505.)
BEREJ Jakub2007548248399PRS Fairplayce PoznańWLP24
116. (508.)
ŚWIĄĆ Jan2005578656952Chrobry MiędzyzdrojeZPM23
117. (512.)
SZESZUŁA Mikołaj2005674352284UKS Słowian MrowinoWLP22
118. (530.)
GIERZYŃSKI Maciej2006144754016KS Nowa Era ToruńKPM20
119. (530.)
KUREK Paweł2007563054103KS Viret CMC ZawiercieŚLS20
120. (543.)
KROKOS Bartłomiej2005346747883MKS Centrum KrakówMŁP20
121. (552.)
RUSEK Oliwier2003154351690Tajfun Ostrów Wlkp.WLP18
122. (559.)
ZGÓRKA Jan2006755654596Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ18
123. (574.)
MATKOWSKI Krzysztof2007839252634Pionier GOKiS KleszczewoWLP18
124. (617.)
KOWALSKI Kamil2004543547413UKS Żaki TaczanówWLP13
125. (623.)
IDZIASZEK Paweł2006537859672Polonia Środa Wlkp.WLP13
126. (629.)
JAROS Błażej2007671948197TTS TrzemesznoWLP11
127. (670.)
ZASIKOWSKI Cezary2006755454595Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ10
128. (671.)
BUŁA Maksymilian2007562945249KS Viret CMC ZawiercieŚLS10
129. (683.)
DĄBEK Michał2004346552426MKS Centrum KrakówMŁP9
130. ( - .)
GIEREŁO Mikołaj200523239207Bogoria Grodzisk Maz.MAZ0
131. ( - .)
KRZEWIŃSKI Piotr2004548753899PRS Fairplayce PoznańWLP0
132. ( - .)
TRZÓPEK Adrian2005942352094STS DębnoZPM0