Powiat Sępoleński, Gmina Sępólno Krajeńskie, Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim, MLKS Krajna w Sępólnie Krajeńskim, Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na 2. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w hali „Krajna Arena”.

Rozgrywki

Żaczki
Żacy
Żaczki – kwalifikacje dodatkowe
Żacy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Tomasz DRZYCIMSKI
Zastępca sędziego głównego: Andrzej JESIOŁOWSKI
Obsługa komputerowa: Tomasz ADERJAHN

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 14 grudnia 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek po 1. GPP
Ranking żaków po 1. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Żaczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
BARTOSZKO Nicol201299449898KU AZS UE WrocławDŚL100
2. (2.)
SONNENBERG Monika2011144054022KS Nowa Era ToruńKPM94
3. (3.)
ILCEWICZ Wiktoria2011538152097Krajna Sępólno Kraj.KPM82
4. (4.)
NAWROCKA Aleksandra2011119952823Orzeł Wysocko WielkieWLP82
5. (5.)
WIENCEK Oliwia2011363849701UKS Return PiasecznoMAZ71
6. (6.)
ŚWIĄTEK Emilia2011328851948MKS Tarnovia TarnówMŁP71
7. (7.)
KOWALIK Greta2012289754086LUKS ChełmnoKPM71
8. (8.)
JASIŃSKA Barbara201147751522ZKS Zielona GóraLBU71
9. (9.)
WIECZOREK Zuzanna2011632749412KS Polonia ŚmigielWLP62
10. (10.)
KOBOSZ Łucja2011616553185Politechnika RzeszówPKR62
11. (11.)
ŁONIEWSKA-GAŁEK Anna2011360551645KS Spójnia WarszawaMAZ62
12. (12.)
SPŁAWSKA Lena2011120152821Orzeł Wysocko WielkieWLP62
13. (13.)
PORĘBA Małgorzata2012617055444Politechnika RzeszówPKR59
14. (14.)
KLAG Maja2012242049713KS Gorce Nowy TargMŁP59
15. (15.)
HONKOWICZ Zuzanna2013112855509MKS Radość GorliceMŁP59
16. (16.)
KALETA Lilianna2011168049574ULKS MoszczenicaŁDZ59
17. (17.)
KOSIŃSKA Hanna2011362850730UKS Return PiasecznoMAZ55
18. (18.)
SKOWROŃSKA Natalia2011239352180CKiS SkawinaMŁP55
19. (19.)
SZYMAŃSKA Hanna2011332549624UKS Energia SiewierzŚLS55
20. (20.)
SAPA Weronika2011109550762LZS KąkolówkaPKR55
21. (21.)
MIERZWIAK Aleksandra2011887551143Fiber Nowogród Bobrz.LBU55
22. (22.)
UTYLSKA Karolina2011347547886MKS Centrum KrakówMŁP55
23. (24.)
KAŁUSKA Zofia2012754954296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ55
24. (25.)
MARDOSZ Zuzanna201192050573UKS Rokicie SzczytnikiMŁP52
25. (26.)
KOCHANEK Zofia2011577851170Chrobry MiędzyzdrojeZPM52
26. (27.)
OBAL Nikola2011328552051MKS Tarnovia TarnówMŁP52
27. (28.)
POCZĄTEK Zuzanna2011109450761LZS KąkolówkaPKR52
28. (29.)
DUDZIŃSKA Franciszka2011119352819Orzeł Wysocko WielkieWLP52
29. (30.)
RUDOLF Natasza2011290452481LUKS ChełmnoKPM52
30. (31.)
TOMECKA Lena201142451450KS Mysław MysłowiceŚLS52
31. (32.)
STEFANOWICZ Milena2013420051589Warmia Lidzbark Warm.WMZ52
32. (33.)
WSZOŁEK Natalia2012233047161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS48rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
ZALEWSKA Julia201167353787TKS Granit StrzelinDŚL48
2. (38.)
SZCZUTKOWSKA Amela2012290654085LUKS ChełmnoKPM48org.
3. (68.)
NOWAK Wiktoria2012290054087LUKS ChełmnoKPM37
4. (79.)
PIECH Kinga2011313350608KS Ogniwo ChełmLLS35
5. (35.)
MICHALEWSKA Laura2011427751996Bocian Słońsk-KołczynLBU48
6. (50.)
JUSTYNA Alicja2011167953498ULKS MoszczenicaŁDZ42
7. (77.)
HAJDUGA Natalia2011181154643MOKSiR CzchówMŁP35
8. (39.)
ZARZYCKA Martyna2012762554957Lupus Kabaty WarszawaMAZ48
OPO
9. (51.)
SOWA Julia2011109750763LZS KąkolówkaPKR42
10. (41.)
ZIŃCZUK Olga2012342354708Słonecz. Stok BiałystokPDL46
11. (57.)
JAŻDŻEWSKA Nadia2013408555896UKS Kosynier SobowidzPOM40
12. ( - .)
BRZOZA Aleksandra2011459150904MOSM TychyŚLS0woj.
ŚWI
13. (34.)
DZIKOŃSKA Nikola2011122951796LUKS Abc Żak PisanicaWMZ48rank.
14. (47.)
SZARMACH Julia2014522053813Ostródzianka OstródaWMZ46
15. (46.)
DYK Gabriela2012677955215MKS TS Warta ObornikiWLP46
16. (54.)
WAWREŃCZUK Lena2011827156516Perła Połczyn-ZdrójZPM42
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
SPŁAWSKA Nadia2011120252822Orzeł Wysocko WielkieWLP48
2. (45.)
PUSTELNIK Lena2012155154111RKS Cukrownik ChybieŚLS46
3. (48.)
ŻWAWIAK Maja2011373954187UKS Optimum LubaszWLP46
4. (56.)
SKOWROŃSKA Izabela2011470158973KS Nowa Era ToruńKPM42
5. (61.)
NEUMANN Natalia2012789855734UKS Remus MiechucinoPOM40
6. (64.)
ZAMELSKA Julia2011495055978GLKS Orlęta CzaczWLP40
7. (85.)
KUBOSZEK Maja2012155054110RKS Cukrownik ChybieŚLS35
8. (90.)
SKOLIMOWSKA Aleksandra2011779154824MKS Pogoń SiedlceMAZ33
9. (95.)
TUTAK Dagmara2012578757380Chrobry MiędzyzdrojeZPM33
10. (95.)
PUŁAWSKA Amelia2011995656219ZKS Zielona GóraLBU33
11. (102.)
GAWĘDA Lena2011514653065IKTS Noteć InowrocławKPM32
12. (104.)
ŻWAWIAK Lena2011373854186UKS Optimum LubaszWLP32
13. (105.)
JARCZAK Jagna2011577757390Chrobry MiędzyzdrojeZPM32
14. (111.)
SZYDŁOWSKA Oliwia2012210355595MLKS Czarni OleckoWMZ31
15. (116.)
LASOTA Nadia2013384454273KS Gwiazda BydgoszczKPM31
16. (135.)
GÓRKOWSKA Marta2011197351187KS Stella GnieznoWLP29
17. (139.)
RATAJCZYK Milena2012769351729JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS29
18. (148.)
PUŁAWSKA Helena2012995760108ZKS Zielona GóraLBU28
19. (163.)
MILEWSKA Julia2011210055596MLKS Czarni OleckoWMZ26
20. (167.)
LICZNERSKA Maria2014521658762Ostródzianka OstródaWMZ26
21. (197.)
KUBOSZEK Nicola2013154756163RKS Cukrownik ChybieŚLS22
22. (216.)
MIESZAŁA Maja2012372851632UKS Optimum LubaszWLP18
23. ( - .)
NOWAK Liliana2011874156172KU AZS UJD CzęstochowaŚLS0
24. ( - .)
HAWEŁKO Marta2011289349957LUKS ChełmnoKPM0
25. ( - .)
ZBIJOWSKA Justyna2011459952872MOSM TychyŚLS0
Żacy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
TURECKI Jakub201163946010UKS Gryf GdówMŁP100
2. (2.)
STACHOWIAK Adam2011595248883KS AZS UWM OlsztynWMZ94
3. (3.)
KWIECIŃSKI Hubert2011416649233Wicher Lisiec WielkiWLP82
4. (4.)
LEPICH David2011568349398LZS ŻywociceOPO82
5. (5.)
ORSZULAK Mateusz201134149311MKS Czechowice-DziedziceŚLS71
6. (6.)
PILCH Mikołaj2011175549492Siemacha KrakówMŁP71
7. (7.)
KOPER Szymon2011918851074SL Salos SzczecinZPM71
8. (8.)
GLANERT Olaf201257555060Olimpia Unia GrudziądzKPM71
9. (9.)
MATKOWSKI Piotr2011839352635Pionier GOKiS KleszczewoWLP62
10. (10.)
HUBKA Jakub2011108649490LZS KąkolówkaPKR62
11. (11.)
KACZMARCZYK Karol2011467350855MKS Skawa WadowiceMŁP62
12. (12.)
KRAWCZYK Leon2011159651734UKS Sokolik NiemodlinOPO62
13. (13.)
GROCHOLSKI Miłosz2013101453823KU AZS UE WrocławDŚL59
14. (14.)
KOWALCZYK Bartosz2011242347456KS Gorce Nowy TargMŁP59
15. (15.)
WÓJCIK Patryk2012290952485LUKS ChełmnoKPM59
16. (16.)
PYTKO Krystian2011560154082ATS Bingo RopczycePKR59
17. (17.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012809855406KS Sokół SerockMAZ55
18. (18.)
SADOWSKI Daniel2012350149890UKS Lis SierakowicePOM55
19. (19.)
MRÓZ Szymon2011313148720KS Ogniwo ChełmLLS55
20. (20.)
TWORKOWSKI Szymon2011342250742Słonecz. Stok BiałystokPDL55
21. (21.)
RATKA Andrzej201142251167KS Mysław MysłowiceŚLS55
22. (22.)
PRZYBYSZ Przemysław2012283151618PUKS Arka ŁętowniaPKR55
23. (23.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013487550011PKS Kolping JarosławPKR55
24. (24.)
ODOLCZYK Oliwier2011823653898UATS Batimex PruszkówMAZ55
25. (25.)
SOKOŁOWSKI Adam2011185350655UKS TS Ósemka BiałystokPDL52
26. (26.)
STACHEL Artur201192547269UKS Rokicie SzczytnikiMŁP52
27. (27.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012163954463ATS LublinLLS52
28. (28.)
WALASEK Michał2012444749769Dekorglass DziałdowoWMZ52
29. (29.)
MADEJ Franciszek2011443945710Dekorglass DziałdowoWMZ52
30. (30.)
PIECOWSKI Szymon2011750847418KTS GliwiceŚLS52
31. (31.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012444649763Dekorglass DziałdowoWMZ52
32. (32.)
GRZELIŃSKI Piotr2011896655106UKS Maraton MoskurniaWLP52
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
MOLIŃSKI Jakub2011419650921MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL48
2. (39.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier201257656165Olimpia Unia GrudziądzKPM48
3. (48.)
PANKOWSKI Jakub2013291254097LUKS ChełmnoKPM46org.
4. (44.)
PIASECKI Jonatan2011313253165KS Ogniwo ChełmLLS46
5. (47.)
NOWAK Juliusz2011983752976UKS Spartakus OtyńLBU46
6. (49.)
ZAJDA Mikołaj2011169353143ULKS MoszczenicaŁDZ42
7. (34.)
TOMKOWSKI Dawid2011182252054MOKSiR CzchówMŁP48
8. (38.)
ZIOŁO Piotr2012732253016MUKS Start NadarzynMAZ48
OPO
9. (40.)
JUCHA Jakub2011616453184Politechnika RzeszówPKR48
10. (66.)
PIEKUTOWSKI Bartosz2011184859172UKS TS Ósemka BiałystokPDL40
11. (51.)
TARAKAN Michał2014713522823STS Starogard GdańskiPOM42
12. (65.)
MIREK Jan20121146051275niestow. woj. ŚLSŚLS40
13. (84.)
KUROWSKI Miłosz2011939859994KS Campeones WąchockŚWI35
14. (62.)
SOKOŁOWSKI Fabian2012123651794LUKS Abc Żak PisanicaWMZ40
15. (42.)
WOŹNIAK Maurycy2012678651667MKS TS Warta ObornikiWLP46
16. (52.)
OGORZAŁEK Cezary2011950452383STS Połczyn-ZdrójZPM42
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
FLIS Antoni201299655375KU AZS UE WrocławDŚL48
2. (37.)
MICHALSKI Tymon2011177559198MKS Jedynka ŁódźŁDZ48
3. (46.)
BARTNICKI Mikołaj2011443151649Dekorglass DziałdowoWMZ46
4. (50.)
SZYMANOWSKI Kryspin2011966357823UKS Iskra ŁaskoZPM42
5. (54.)
SOKOŁOWSKI Marcel2011120054287Orzeł Wysocko WielkieWLP42
6. (55.)
SZCZUTKOWSKI Kacper2012290754084LUKS ChełmnoKPM42
7. (56.)
SZARMACH Antoni2013521953812Ostródzianka OstródaWMZ42
8. (60.)
BOGUCKI Szymon2013166655814ULKS MoszczenicaŁDZ40
9. (63.)
FILODA Karol2012372254189UKS Optimum LubaszWLP40
10. (64.)
ŻWAWIAK Marcin2011374054188UKS Optimum LubaszWLP40
11. (67.)
FORMELA Oliwier2011789650384UKS Remus MiechucinoPOM37
12. (79.)
WOŹNIAK Oliwier2013348952074UKS Lis SierakowicePOM35
13. (82.)
TOCZYSKI Kacper2011779354825MKS Pogoń SiedlceMAZ35
14. (89.)
PRONIEWSKI Alan2012168749573ULKS MoszczenicaŁDZ33
15. (91.)
FEDORYNIEC Wojciech2012714555183STS Starogard GdańskiPOM33
16. (95.)
UTYLSKI Ignacy2013144356370KS Nowa Era ToruńKPM33
17. (96.)
KUROWSKI Bartosz2011939959995KS Campeones WąchockŚWI33
18. (102.)
NIEWIADOMSKI Kamil2012125554470UKS Junior MiastkoPOM32
19. (109.)
KRZEBIETKE Hubert2011789747774UKS Remus MiechucinoPOM31
20. (115.)
TYSZKOWSKI Kajetan2012521355490Ostródzianka OstródaWMZ31
21. (125.)
ADAMCZYK Cyprian2011125254469UKS Junior MiastkoPOM30
22. (177.)
ORŁOWSKI Michał2014521755497Ostródzianka OstródaWMZ26
23. (194.)
ZAJDA Miłosz2014167058243ULKS MoszczenicaŁDZ25
24. (253.)
SZYMON Kościółek2011373258928UKS Optimum LubaszWLP21
25. (259.)
SADOWSKI Antoni2013521858766Ostródzianka OstródaWMZ19
26. (294.)
DOMAŁA Nataniel2013985460065KS Sokół SerockMAZ13
27. ( - .)
KUROWSKI Beniamin20111167660931LUKS ChełmnoKPM0
28. ( - .)
MODRZEJEWSKI Wojciech2012322454091UKS Zalew StepnicaZPM0