Polski Związek Tenisa Stołowego, Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS Orlęta Bilcza zapraszają na 2. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – kwalifikacje dodatkowe
Mężczyźni – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny Rafał Zlezarczyk
Zastępca sędziego głównego Marek Kibała
Obsługa komputerowa Karolina Osińska

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 21 listopada 2023 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet po 1. GPP
Ranking kroczący mężczyzn po 1. GPP

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
WRÓBEL Wiktoria200658935280MRKS GdańskPOM900
2. (8.)
SIKORSKA Magdalena19867934875SKTS SochaczewMAZ583
3. (9.)
BRZYSKA Anna2005109940106PKS Kolping JarosławPKR551
4. (12.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna199333917071KS AZS UWM OlsztynWMZ539
5. (13.)
ZAKRZEWSKA Agata2000131334678KTS TarnobrzegPKR521
6. (14.)
WOŁOWIEC Dominika1997105820144Politechnika RzeszówPKR509
7. (15.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna20017826433Energa KTS ToruńKPM503
8. (17.)
GALUS Katarzyna199813325367KS Bronowianka KrakówMŁP480rank.
9. (18.)
FURMAN Julia2005111641985KS AZS WrocławDŚL473rank.
10. (19.)
WĄTOR Oliwia2006108543233Politechnika RzeszówPKR463rank.
11. (20.)
KRYSIŃSKA Paula2005111944601KS AZS WrocławDŚL457rank.
12. (21.)
LIS Martyna2002150533288Maximus Broker ToruńKPM457rank.
13. (22.)
HOŁDA Karolina2007128945377UKS Dojlidy BiałystokPDL445rank.
14. (23.)
BARTOSZEK Julia200183933835Skarbek Tarnowskie GóryŚLS435rank.
15. (24.)
TOMECKA Julia200284529896Skarbek Tarnowskie GóryŚLS429rank.
16. (26.)
BOBEK Weronika2006841943527Warmia Lidzbark Warm.WMZ397rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (169.)
HOŁODNIUK Paulina2006378943310MKS Wolavia WołówDŚL197woj.
2. (61.)
PIŁAT Agnieszka200416439584LUKS ChełmnoKPM276
3. (44.)
ZGIERSKA Aleksandra2007771046500MKS Lewart LubartówLLS301
4. (29.)
KUBIAK Anna200483736958ZKS Zielona GóraLBU381
5. (40.)
HOLAK Marta200438837165MKS Jedynka ŁódźŁDZ325
6. (28.)
GAJEWSKA Natalia200313238984KS Bronowianka KrakówMŁP387
7. (35.)
ŚLIWKA Zofia200777542107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ352
8. (298.)
GARGOL Wiktoria2008284545577GK-Logistics BodzanówOPO72woj.
9. (31.)
GUZIK Aleksandra2006107043209Politechnika RzeszówPKR358woj.
10. (45.)
GÓRSKA Michalina2003127838302UKS Dojlidy BiałystokPDL300
11. (39.)
LICBARSKA Adrianna200458143081MRKS GdańskPOM333
12. (30.)
ŁEBEK Alicja1999144130666AZS UJD CzęstochowaŚLS380woj.
13. (150.)
OSUCH Ewa1981155154793KS Polonia KielceŚWI210
14. (36.)
WRZOSEK Wiktoria200434134104KS AZS UWM OlsztynWMZ344woj.
15. (43.)
TROCHIMIUK Katarzyna20021438866KS DąbczeWLP305woj.
16. (229.)
KORZENIOWSKA Patrycja1998324631277Bez Spiny WołczkowoZPM142woj.
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (27.)
RAJKOWSKA Katarzyna200964445208Olimpijczyk JeżewoMAZ392
2. (33.)
KRAKOWIAK Ewa200561136512GKTS GdańskPOM355
3. (38.)
GRYKO Kamila2002127935799UKS Dojlidy BiałystokPDL336
4. (53.)
BRODA Klaudia2003760744687LZS KąkolówkaPKR282
5. (65.)
WASZCZUK Patrycja199767031813Politechnika LublinLLS273
6. (66.)
FRANASZCZUK Klaudia200284233137Skarbek Tarnowskie GóryŚLS272
7. (69.)
SALECKA Wiktoria200866148391Politechnika LublinLLS269
8. (71.)
WIERZBICKA Dagmara199767125545Politechnika LublinLLS268
9. (76.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008140745707Dekorglass DziałdowoWMZ259
10. (85.)
TRACZYK-KĘPA Beata200458244868MRKS GdańskPOM254
11. (86.)
OSUCH Aleksandra200266735631Politechnika LublinLLS252
12. (90.)
MIRECKA Milena200876243500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ250
13. (91.)
KOWALSKA Wiktoria2007560049780MLUKS Orlik KcyniaKPM250
14. (102.)
PAWELEC Zuzanna2006122742929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ240
15. (104.)
GAWLICZEK Marta200279849676JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS238
16. (110.)
SKUBA Emilia200576842326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ236
17. (121.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra200784645637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS230
18. (130.)
RAJKOWSKA Sylwia200658843514MRKS GdańskPOM224
19. (132.)
KLUSZEWSKA Milena200280035679JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS223
20. (136.)
PERZ Izabela200853647441KS Bronowianka KrakówMŁP220
21. (137.)
WYSTYRK Marcelina200280549675JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS219
22. (139.)
HADRYŚ Matylda200813445028KS Bronowianka KrakówMŁP218
23. (140.)
FILICZAK Ewa200184137551Skarbek Tarnowskie GóryŚLS217
24. (147.)
KILISZEK Kamila200513540075KS Bronowianka KrakówMŁP212
25. (152.)
SYRDA Zuzanna200613644288KS Bronowianka KrakówMŁP208
26. (166.)
RAZAKOWSKA Estera200280439103JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS200
27. (193.)
TKOCZ Julia200584838760Skarbek Tarnowskie GóryŚLS171
28. (293.)
GARGOL Amelia2006284445576GK-Logistics BodzanówOPO74
29. (297.)
OSIŃSKA Oliwia200719343876KS Bronowianka KrakówMŁP72
30. (306.)
GAJ Milena200853543608KS Bronowianka KrakówMŁP68
31. (340.)
SIDŁOWSKA Urszula1999876431656KS Sygnał LublinLLS57
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
KOTOWSKI Tomasz19988021000Energa KTS ToruńKPM723
2. (3.)
KULPA Konrad19948122944Energa KTS ToruńKPM701
3. (4.)
KULCZYCKI Alan2006129333602UKS Dojlidy BiałystokPDL664
4. (5.)
ZALEWSKI Mateusz200530640234ZKS Zielona GóraLBU612
5. (6.)
MAŁACHOWSKI Michał200267834137Ostródzianka OstródaWMZ567
6. (7.)
FELKEL Grzegorz1998113927829KTS GliwiceŚLS551
7. (8.)
STECYSZYN Jakub2003892734803UKS OlesnoMŁP551
8. (9.)
DOSZ Adam199688223068LKS Pogoń LęborkPOM550
9. (10.)
WACHOWIAK Łukasz200027629774ZKS Zielona GóraLBU538
10. (11.)
KWAPIŚ Kuba200367631519Ostródzianka OstródaWMZ515
11. (12.)
DZIUBA Patryk2003104337169Politechnika RzeszówPKR515
12. (13.)
KOLASA Szymon2003122838394BKS Stal Bielsko-BiałaŚLS503
13. (14.)
ZANDECKI Jan200188630683LKS Pogoń LęborkPOM503
14. (15.)
TOMICKI Jarosław19801160286KTS GliwiceŚLS497
15. (16.)
BAŃKOSZ Michał1995305018932KS AZS WrocławDŚL487
16. (20.)
DOSZ Sławomir199888326701LKS Pogoń LęborkPOM481rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (503.)
WASYLKOWSKI Nestor1992115889733KS AZS AWF WrocławDŚL85
2. (438.)
GRELA Artur200085332881KS Gwiazda BydgoszczKPM107
3. (40.)
CHRZEŚCIAN Radosław2002123238501ATS Akanza LublinLLS308
4. (27.)
BIELECKI Patryk200426540979ZKS Zielona GóraLBU406
5. (63.)
POLAŃSKI Jakub1998395427152MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ270
6. (71.)
KLAG Wiktor2007670440794KS Gorce Nowy TargMŁP261woj.
7. (41.)
MITAS Jacek200576342830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ303
8. (229.)
DURDA Michał200847850152LZS ŻywociceOPO182woj.
9. (48.)
WALASZEK Przemysław2000105630084Politechnika RzeszówPKR295
10. ( - .)
WŁÓCZKO Krzysztof1996567923510UKS TS Ósemka BiałystokPDL0
11. (31.)
TOMASZUK Tomasz1997101421229KS AZS AWFiS GdańskPOM387woj.
12. (50.)
KWODAWSKI Bartosz19801145999KTS GliwiceŚLS290
13. (62.)
MALIK Mateusz1992480321899niestowarz. ŚWIŚWI277
14. (214.)
MATYJEK Karol200457040042Dekorglass DziałdowoWMZ187
15. (32.)
SPYCHAŁA Adrian19967224941UKS Piast OstrzeszówWLP386
16. (49.)
KOSIŃSKI Dawid200186935317Griffin's-Spin SzczecinZPM293woj.
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (21.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003144636104Darz Bór KarnieszewiceZPM476
2. (22.)
LEWANDOWSKI Patryk200356944643Dekorglass DziałdowoWMZ474
3. (23.)
WĘDERLICH Damian1998128521076UKS Dojlidy BiałystokPDL462
4. (24.)
MALICKI Szymon198810074216KS AZS AWFiS GdańskPOM433
5. (29.)
ZDZIENICKI Kamil198756804664UKS TS Ósemka BiałystokPDL390
6. (35.)
SPOREK Szymon200454840063KSTS KrosnoPKR324
7. (36.)
DOMIN Maciej2005106341092Politechnika RzeszówPKR323
8. (37.)
CHŁODNICKI Piotr200289636314GMKS Strzelec FrysztakPKR320
9. (46.)
MISZKURKA Jakub200157131321Dekorglass DziałdowoWMZ297
10. (47.)
BRODZKI Maciej1991888816994UKS GOK ZdunyŁDZ296
11. (67.)
PAKUŁA Aleks200976447314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ265
12. (68.)
GAWLAS Michał200575538954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ264
13. (69.)
MICHALSKI Piotr2003128336881UKS Dojlidy BiałystokPDL263
14. (78.)
WANDACHOWICZ Michał2006130437267UKS Dojlidy BiałystokPDL256
15. (79.)
MICHNO Krzysztof200729145147ZKS Zielona GóraLBU256
16. (83.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003114243410KTS GliwiceŚLS255
17. (86.)
GŁAZOWSKI Kacper200575637294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ253
18. (98.)
SOLIŁO Dominik200730045996ZKS Zielona GóraLBU246
19. (99.)
LILIEN Aleksander2002571936955LKS Odra GłoskaDŚL246
20. (102.)
CHILICKI Dawid2006128744313UKS Dojlidy BiałystokPDL245
21. (107.)
KOSTYK Kamil2006101845705KS AZS AWFiS GdańskPOM244
22. (111.)
OLBRYCHT Michał2004105039312Politechnika RzeszówPKR241
23. (115.)
FERENC Piotr199699727596KS AZS AWFiS GdańskPOM240
24. (117.)
KUŹMICZ Jakub2000154636419KS Polonia KielceŚWI239
25. (118.)
BŁASZCZYK Marcel2007153340511KS Polonia KielceŚWI238
26. (122.)
CHMIELOWSKI Jakub200353940406KSTS KrosnoPKR238
27. (126.)
MIKUŁA Dawid1999454035290Wicher Lisiec WielkiWLP236
28. (127.)
SZURLEJ Kacper20079841406Energa KTS ToruńKPM235
29. (134.)
PIECOWSKI Miłosz200680941497JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS231
30. (139.)
BRUD Szymon200632244209ŁNS JarosławPKR228
31. (141.)
FLAUMENHAFT Szymon2009106548346Politechnika RzeszówPKR226
32. (143.)
STEFANOWICZ Oleg2009842749831Warmia Lidzbark Warm.WMZ226
33. (147.)
FORMELA Rafał200758644598MRKS GdańskPOM224
34. (154.)
ALOT Maksymilian200499437765KS AZS AWFiS GdańskPOM219
35. (161.)
KOWOL Marek2000246928424MUKS Jedynka PszówŚLS217
36. (171.)
HUBKA Karol2006107245364Politechnika RzeszówPKR212
37. (178.)
REPKE Mateusz2001734536553IKRTS JózefówMAZ209
38. (180.)
RĘKAS Miłosz2008278945718KS Nowa Era ToruńKPM208
39. (183.)
KĘSIK Gracjan2006276847144KS Nowa Era ToruńKPM206
40. (204.)
STĄPOREK Krzysztof200677343493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ193
41. (208.)
OLEJNIK Mikołaj2003101139270KS AZS AWFiS GdańskPOM191
42. (230.)
PIECH Paweł1995165728843Skarbek Tarnowskie GóryŚLS181
43. (234.)
MAJCHRZAK Aleksander200467735586Ostródzianka OstródaWMZ178
44. (259.)
SKRZYPEK Bartosz2003489442291UKS Orlęta BilczaŚWI171
45. (270.)
CZAPUTA Piotr2008166151215Skarbek Tarnowskie GóryŚLS168
46. (303.)
BIELECKI Maciej2008356545701Heksa Niedrzwica DużaLLS155
47. (324.)
RĘKAS Maciej2008278845719KS Nowa Era ToruńKPM147
48. (343.)
KUBIC Marcin1996657429497MKS Centrum KrakówMŁP139
49. (358.)
PILCH Aleksander2008531449073KS Bronowianka KrakówMŁP131
50. (394.)
GBIORCZYK Adam2009594852917UKS Orlęta BilczaŚWI121
51. (410.)
MURAWSKI Michał1995102523836Dąbrowiak Dąbrowa Górn.ŚLS116
52. (421.)
BUDZICH Dawid2007263037363Bogoria Grodzisk Maz.MAZ113
53. (465.)
JÓZEFIAK Michał1997291824164KS Podwawelski KrakówMŁP98
54. (485.)
FOLWARSKI Jakub1996125024073UKS OlesnoMŁP90
55. (489.)
SADOWSKI Kamil200776643501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ88
56. (498.)
PAWELEC Filip1999121338505KTS Nowy Dwór Maz.MAZ86
57. (504.)
WIERZBICKI Marek1994865942050UKS Wola OsowińskaLLS84
58. (517.)
PODSIADŁO Maciej198912309705BKS Stal Bielsko-BiałaŚLS81
59. (539.)
JADAM Dawid2007153442849KS Polonia KielceŚWI77
60. (547.)
JABŁOŃSKI Karol2006344446804AZS UJD CzęstochowaŚLS75
61. (556.)
MISZTAL Igor199783827154ZKS Zielona GóraLBU74
62. (559.)
WOŁOWIECKI Robert1998292330465KS Podwawelski KrakówMŁP72
63. (569.)
GAJDA Rafał2000423346959LKS Victoria NidekMŁP71
64. (602.)
MICHTA Mateusz2006236249591KS Campeones WąchockŚWI62
65. (653.)
KOWALCZYK Antoni2008356946776Heksa Niedrzwica DużaLLS53
66. (654.)
KOMOROWICZ Jakub2007153551027KS Polonia KielceŚWI53
67. (781.)
PISZCZATOWSKI Paweł1999734330482IKRTS JózefówMAZ36
68. ( - .)
NAWARSKI Maksymilian2004382940912KS NadarzynMAZ0
69. ( - .)
ROGOWSKI Kamil198338311343KS NadarzynMAZ0
70. ( - .)
MASTERNAK Jan1996154738366KS Polonia KielceŚWI0
71. ( - .)
SELERSKI Mateusz1996504934260Tęcza Budki PiaseckieMAZ0
72. ( - .)
SISANOVAS Ignas200729859283ZKS Zielona GóraLBU0