Polski Związek Tenisa Stołowego, Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, MKS „Rokita” w Brzegu Dolnym, Kompleks Hotelowo-Sportowy „Rokita” w Brzegu Dolnym oraz Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 13-15 grudnia 2019 roku w hali „Rokita” w Brzegu Dolnym.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 10 grudnia 2019 o godz. 18:00.

Sędzia główny: Andrzej MOCZKO
Zastępca sędziego głównego: Marek PLEWA
Obsługa komputerowa: Wojciech STACH

Rozgrywki

Młodziczki
Młodzicy
Młodziczki – eliminacje
Młodzicy – eliminacje

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 1. GPP zaliczają się turnieje od 2. GPP 18/19 do 1. GPP 19/20).
Ranking młodziczek po 1. GPP
Ranking młodzików po 1. GPP

Kategorie turnieju

Młodziczki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
GAWORSKA Natalia200767341986KU AZS UE WrocławDŚL366
2. (3.)
HOŁDA Karolina2007202145377MKS EMDEK BydgoszczKPM318
3. (4.)
SKIBA Emilia2007120743477POLITECHNIKA RzeszówPKR312
4. (5.)
ŚLIWKA Zofia2007501342107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ306
5. (6.)
WYCICHOWSKA Amelia2007241739487KS GOTYK ToruńKPM283
6. (7.)
BARTKIEWICZ Julia2007129543875CHROBRY MiędzyzdrojeZPM277
7. (8.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200723744204LUKS ChełmnoKPM257
8. (9.)
MIRECKA Milena2008500743500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ251
9. (10.)
ZEMBOWICZ Antonina2007501542108BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ246
10. (11.)
HADRYŚ Matylda2008654645028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP238
11. (12.)
HAWRO Kinga2008119845671POLITECHNIKA RzeszówPKR231
12. (13.)
FRELICH Patrycja2007416244873LKTS LubońWLP226
13. (15.)
KUZIO Aleksandra2007248145927UKS ZARABIE MyśleniceMŁP205
14. (16.)
KOLASA Iwona2007955042293UKS TORNADO WaksmundMŁP200
15. (17.)
GĄSIOR Oliwia2007278939131UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS199
16. (18.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009355645208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ199
17. (19.)
BEZAK Zuzanna200879343566CKIS SkawinaMŁP193
18. (20.)
ZIMNICKA Marta200741442964MRKS GdańskPOM193
19. (21.)
KRAUSE Agata2009202445375MKS EMDEK BydgoszczKPM191
20. (22.)
TOBOREK Maria2008278346686UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS191
21. (23.)
OSIŃSKA Oliwia2007130143876CHROBRY MiędzyzdrojeZPM189
22. (24.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008189645707DEKORGLASS DziałdowoWMZ188
23. (25.)
OSKIERA Aleksandra2008500943499BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ188
24. (26.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007350545637TTS POLONIA BytomŚLS187
25. (27.)
MADEJ Zofia2007189845709DEKORGLASS DziałdowoWMZ185
26. (28.)
BOCHENEK Kamila2007164248192PUKS ARKA ŁętowniaPKR183
27. (29.)
NOWAK Katarzyna2007519945499KS POLONIA ŚmigielWLP183
28. (30.)
FELSKOWSKA Agata2007688943740UKS REMUS MiechucinoPOM182
29. (31.)
WIKTOR Julia200859947491ATS BINGO RopczycePKR179
30. (32.)
MATROS Izabela2007238445144VICTORIA ChróściceOPO178
31. (33.)
ZGIERSKA Aleksandra2007586846500LEWART AGS LubartówLLS175rank.
32. (34.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010655445181KS BRONOWIANKA KrakówMŁP174rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
ULATOWSKA Anna2009534041481MKS WOLAVIA WołówDŚL170
2. (37.)
SKAWIŃSKA Nikola2007533841485MKS WOLAVIA WołówDŚL169org.
3. (76.)
KOWALSKA Wiktoria2007396349780MLUKS ORLIK KcyniaKPM126
4. (129.)
WAROWNA Maja2008228244578UKS DYNAMO GózdLLS95woj.
5. (45.)
KULCZYCKA Wanessa2010175145740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU156
6. (35.)
CZABAŃSKA Anna2007309941980GUKS GorzkowiceŁDZ170rank.
7. (72.)
RABIEGA Natalia2008107045016GUKS PROSNA WieruszówŁDZ128
8. (77.)
FILIPEK Angelika200713543609UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP126woj.
9. (61.)
BOROWSKA Patrycja2008444646460UKS RETURN PiasecznoMAZ133
10. (94.)
ROMANOWSKA Magdalena2008254145616UKS SOKOLIK NiemodlinOPO116woj.
11. (62.)
KOZAK Maja2007512744604MLKS NURT PrzemyślPKR132
PDL
12. (58.)
CZAJKOWSKA Weronika2008742644777MTS KwidzynPOM138
13. (271.)
ZYNA Julia2008261851171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS39
ŚWI
14. (75.)
PIECKOWSKA Maria2007189548356DEKORGLASS DziałdowoWMZ127
15. (54.)
TRYBUŁA Weronika2007520745500KS POLONIA ŚmigielWLP142
16. (155.)
IDZIK Magda2008129649397CHROBRY MiędzyzdrojeZPM85
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (38.)
WILLE Laura2008677346146KTS SieradzŁDZ168
2. (39.)
MIKULSKA Kinga2008456548446WŁÓKNIARZ PabianiceŁDZ160
3. (40.)
KASPRZAK Lena2007810943137PIONIER KleszczewoWLP159
4. (41.)
GAJ Milena2008159943608UKS GRYF GdówMŁP159
5. (43.)
SOKOŁOWSKA Maja200872444907ZKS Zielona GóraLBU158
6. (44.)
BRACHACZEK Nadine2007349644029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS156
7. (46.)
ŁAKOMA Maja2009632046234HEKSA Niedrzwica DużaLLS155
8. (48.)
SOWA Anżelika2007197543467MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL146
9. (51.)
PARKOŁA Oliwia20087845422GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU144
10. (52.)
STAROŃ Kinga2007486843655UKS Niedźwiada DolnaPKR143
11. (53.)
MACIAŁEK Natalia2008646445673PKS KOLPING JarosławPKR142
12. (56.)
KACZMARCZYK Julia20073245902KS MysławŚLS139
13. (63.)
ZAWADA Oliwia2007309741983GUKS GorzkowiceŁDZ132
14. (64.)
PERZ Izabela2008161047441UKS GRYF GdówMŁP131
15. (65.)
BOROWSKA Julia2008519047379KS POLONIA ŚmigielWLP131
16. (67.)
FELSKOWSKA Jagoda2007689043739UKS REMUS MiechucinoPOM130
17. (68.)
ZATYKA Magdalena2008280145937STS REBEL ŁaskarzewMAZ129
18. (70.)
PACELT Anna2007642147620MKS POGOŃ SiedlceMAZ128
19. (71.)
GARGOL Wiktoria2008341745577AZS PWSZ NysaOPO128
20. (74.)
TWARDAWA Emilia200921146676Czechowice-DziedziceŚLS127
21. (79.)
ŁĘGOWSKA Maja2008568047219LUKS KołaczkowoKPM125
22. (80.)
NOWAK Angelika2007170745584UKS OPTIMUM LubaszWLP125
23. (91.)
ZAWADZKA Olga2007672342670GLKS NadarzynMAZ119
24. (96.)
KUKLA Amelia2008640449811UKS KĘPA DębicaPKR115
25. (98.)
SZUBA Magdalena2007164747264PUKS ARKA ŁętowniaPKR114
26. (100.)
WOJCIECHOWSKA Sara2008113644788GOKIS Kąty WrocławskieDŚL113
27. (104.)
MROCZKA Alicja2008402747453KS GORCE Nowy TargMŁP111
28. (108.)
PIETRASZKO Małgorzata2009338145767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS108
29. (110.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007186549419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ108
30. (112.)
CICHOŃSKA Małgorzata2008459345869UKS ALFA GostyninMAZ106
31. (113.)
ZDUNEK Anna2007187646021KS SPÓJNIA WarszawaMAZ106
32. (115.)
MAŁECKA Natalia2008568147217LUKS KołaczkowoKPM104
33. (118.)
SŁUPSKA Malwina2008824648246ŚKTS ŚwiecieKPM101
34. (120.)
CHMIEL Gabriela2007640147599UKS KĘPA DębicaPKR100
35. (121.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010196346796MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL99
36. (122.)
MILNIKIEL Amelia2008600145949KS GÓRNIK PolkowiceDŚL99
37. (123.)
PENCARSKA Emilia200820743721Czechowice-DziedziceŚLS99
38. (127.)
OSMOLAK Antonina2008460245870UKS ALFA GostyninMAZ96
39. (128.)
ZAWIŚLAK Lena2010227647158LKS OMEGA KleszczówŁDZ96
40. (131.)
KOWALSKA Julia2009396249781MLUKS ORLIK KcyniaKPM94
41. (133.)
KARKOSZKA Jagoda2009575545355UKS PIAST OstrzeszówWLP94
42. (147.)
ZAWADZKA Julia20087551018GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU88
43. (168.)
MALINOWSKA Anastazja20093445196KS MysławŚLS81
44. (171.)
ŻACZEK Kalina2009171047542UKS OPTIMUM LubaszWLP80
45. (184.)
SKÓRA Weronika2009486748974UKS Niedźwiada DolnaPKR76
46. (185.)
WÓJTOWICZ Natalia200821245187Czechowice-DziedziceŚLS76
47. (193.)
KNAPIK Marta2009466947252KRAJNA Sępólno Kraj.KPM73
48. (197.)
BOROWSKA Zuzanna2008579947734GOKIS Kąty WrocławskieDŚL69
49. (235.)
PAZIEWSKA Natalia2008280247472STS REBEL ŁaskarzewMAZ50
50. (263.)
MAKAR Aleksandra2010512850586MLKS NURT PrzemyślPKR40
51. (320.)
ROGOWICZ Natalia2009142246685UKS ENERGIA SiewierzŚLS31
Młodzicy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
JADAM Dawid2007646642849PKS KOLPING JarosławPKR407
2. (2.)
BŁASZCZYK Marcel2007386040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ371
3. (4.)
ŻYGADŁO Franciszek200867943097KU AZS UE WrocławDŚL281
4. (5.)
KLAG Wiktor2007402040794KS GORCE Nowy TargMŁP277
5. (6.)
FORMELA Rafał200739944598MRKS GdańskPOM267
6. (7.)
SAKOWICZ Mateusz2008187244508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ267
7. (8.)
TOTON Kacper200859843660ATS BINGO RopczycePKR249
8. (9.)
SZURLEJ Kacper2007677041406KS GORCE Nowy TargMŁP241
9. (10.)
ŻURAWSKI Krzysztof200767744794KU AZS UE WrocławDŚL240
10. (11.)
GWIZDON Maksymilian20072838087KS MysławŚLS231
11. (12.)
LIPA Oskar2008379943858ULKS MoszczenicaŁDZ226
12. (13.)
MICHNA Samuel2009443342168UKS LIS SierakowicePOM217
13. (14.)
PAKUŁA Aleks2009677147314KTS SieradzŁDZ213
14. (15.)
SPRZĄCZAK Fabian2009672845757GLKS NadarzynMAZ213
15. (16.)
BROSZKIEWICZ Karol20072340830KS MysławŚLS213
16. (17.)
NOWAK Jakub2007727346032TKKF DobczyceMŁP203
17. (18.)
KACIUBA Mikołaj2007599843870KS GÓRNIK PolkowiceDŚL202
18. (19.)
PTAK Wiktor20083943548KS MysławŚLS200
19. (20.)
ULATOWSKI Wiktor2007534141480MKS WOLAVIA WołówDŚL195
20. (21.)
FLAUMENHAFT Szymon2009646348346PKS KOLPING JarosławPKR195
21. (22.)
LIPOWSKI Michał2008189945717DEKORGLASS DziałdowoWMZ193
22. (23.)
PYRA Konrad200844645156VISONEX WierzbięcinZPM192
23. (24.)
SADOWSKI Kamil2007501043501BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ180
24. (25.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007152946710KS VIRET CMC ZawiercieŚLS176
25. (26.)
KOWALCZYK Michał2007402243977KS GORCE Nowy TargMŁP174
26. (27.)
KRUTUL Stanisław2007772145301UKS ATS BiałystokPDL173
27. (28.)
LATOCHA Kacper2008379844063ULKS MoszczenicaŁDZ172
28. (29.)
SMOTER Adam2008180547911WARMIA Lidzbark Warm.WMZ171
29. (30.)
PERKOWSKI Kacper2009772446363UKS ATS BiałystokPDL168
30. (31.)
ADAMIAK Bartosz2007379344160ULKS MoszczenicaŁDZ162
31. (32.)
DYBKA Bartosz2008373543907BOCIAN Słońsk-KołczynLBU162
32. (33.)
KOZIOŁ Wiktor2007585845420LEWART AGS LubartówLLS162rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (47.)
MALARZ Dawid200868148966KU AZS UE WrocławDŚL146
2. (38.)
SZYMCZAK Wojciech200991943269MLKS PIAST KruszwicaKPM155
3. (50.)
BIELECKI Maciej2008631645701HEKSA Niedrzwica DużaLLS142woj.
4. (40.)
KOWALSKI Mateusz2007373843908BOCIAN Słońsk-KołczynLBU152
5. (36.)
WILLE Juliusz2008677246145KTS SieradzŁDZ158
6. (66.)
MRUGAŁA Jan2010402947455KS GORCE Nowy TargMŁP132
7. (69.)
JANIK Maciej2007502748634KS SPÓJNIA WarszawaMAZ131
8. (35.)
MICHNO Krzysztof2007238545147VICTORIA ChróściceOPO159
9. (56.)
NYKIEL Piotr2008640647593UKS KĘPA DębicaPKR138
10. (44.)
JURCZUK Michał2007771844430UKS ATS BiałystokPDL147
11. (42.)
SĘKOWSKI Piotr2008195443437KS AZS AWFIS GdańskPOM149
12. (46.)
KUFEL Karol2008337944511MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS146
13. (34.)
SZANIAWSKI Bartosz2007905044832MKS CZARNI PołaniecŚWI160
14. (115.)
CYPS ALBO ZYPS Alan2007180448666WARMIA Lidzbark Warm.WMZ108
15. (39.)
KAŹMIERCZAK Michał2008694443380SKF MKTS OpalenicaWLP155
16. (51.)
CZARNOF Nikodem2008852045908UKS ZALEW StepnicaZPM140
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
BAJER Grzegorz2007727246033TKKF DobczyceMŁP158
2. (43.)
GARWOŁA Piotr2008500143495BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ149
3. (45.)
ADERJAHN Nikodem2008466643508KRAJNA Sępólno Kraj.KPM147
4. (48.)
JESSE Mateusz2008466843510KRAJNA Sępólno Kraj.KPM144
5. (49.)
KUSYK Alex2007953848284UKS SPARTAKUS OtyńLBU144
6. (53.)
STASZCZYK Jakub2008533943747MKS WOLAVIA WołówDŚL140
7. (54.)
SOLIŁO Dominik2007142345996UKS ENERGIA SiewierzŚLS139
8. (55.)
STOLARCZYK Kryspin2008190045716DEKORGLASS DziałdowoWMZ139
9. (57.)
ZROL Kacper2008417345702LKTS LubońWLP137
10. (58.)
WNĘK Krzysztof2009276044388TKS GRANIT StrzelinDŚL137
11. (60.)
MURASICKI Igor2007649348115IKRTS JózefówMAZ136
12. (61.)
WROTNIAK Karol2007233045447LKS JAR KielnarowaPKR135
13. (62.)
KRÓL Patryk2007615246489KS STELLA GnieznoWLP134
14. (64.)
PUCIŁOWSKI Wiktor2007435845483WLKS ŁOBZONKA WyrzyskWLP133
15. (65.)
SOKOŁOWSKI Oliwier2007384446452KTS GliwiceŚLS132
16. (67.)
WÓJTOWICZ Bartosz2007586645421LEWART AGS LubartówLLS132
17. (68.)
SAWINA Maksymilian2008560846568ENERGA KTS ToruńKPM132
18. (70.)
DUDEK Mikołaj200720045188Czechowice-DziedziceŚLS130
19. (71.)
PILCH Aleksander2008161149073UKS GRYF GdówMŁP130
20. (73.)
KALISZ Karol2007533641486MKS WOLAVIA WołówDŚL130
21. (74.)
NOSIADEK Jakub2007347443413KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS129
22. (75.)
SZCZEPANEK Jan200884745325LZS ŻywociceOPO129
23. (79.)
KOPER Łukasz2008846350852TRZYNASTKA SzczecinZPM127
24. (80.)
DOBOSZ Jakub2010499945752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ126
25. (81.)
SOKOŁOWSKI Oskar2007384546451KTS GliwiceŚLS126
26. (82.)
PIOTROWSKI Adam2008190148984DEKORGLASS DziałdowoWMZ125
27. (85.)
GRABAS Robert2008119543389POLITECHNIKA RzeszówPKR124
28. (87.)
GNIADEK Piotr2008401747452KS GORCE Nowy TargMŁP123
29. (90.)
MACIASZCZYK Aleksy2007186449417KS SPÓJNIA WarszawaMAZ122
30. (92.)
PISZCZATOWSKI Łukasz2007535444013KTS Wysokie Mazow.PDL121
31. (95.)
CHRZANOWSKI Patryk2008148847920TS ÓSEMKA BiałystokPDL120
32. (96.)
ŻYCZYŃSKI Bartłomiej2007345741780GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR120
33. (99.)
ZIEMBA Bartosz2009948447063GKTS GiżyckoWMZ119
34. (101.)
BURAKOWSKI Patryk2009445146631UKS RETURN PiasecznoMAZ118
35. (104.)
SIEŃKO Łukasz2007164647263PUKS ARKA ŁętowniaPKR117
36. (108.)
JAROS Błażej2007615648197KS STELLA GnieznoWLP114
37. (109.)
RĘKAS Miłosz2008560445718ENERGA KTS ToruńKPM114
38. (114.)
KOZERSKI Michał2007113247733GOKIS Kąty WrocławskieDŚL109
39. (116.)
JAGODZIŃSKI Karol2007435245482WLKS ŁOBZONKA WyrzyskWLP108
40. (119.)
FRĄCZEK Michał200859646893ATS BINGO RopczycePKR106
41. (120.)
BADOWSKI Marcin2007701249011GUKS SOKÓŁ JerzmanowaDŚL106
42. (123.)
RĘKAS Maciej2008560345719ENERGA KTS ToruńKPM106
43. (137.)
KORNECKI Arkadiusz2007650246766SL SALOS DzierżoniówDŚL99
44. (141.)
HEINKE Tymoteusz200868246824KU AZS UE WrocławDŚL98
45. (147.)
TOMASZEWSKI Kacper2009278645595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS97
46. (148.)
BURAKOWSKI Konrad2009444946630UKS RETURN PiasecznoMAZ97
47. (150.)
ZIELIŃSKI Alan2008646545674PKS KOLPING JarosławPKR96
48. (153.)
TRYBAŁA Szymon2008293342688LKS ODRA GłoskaDŚL95
49. (155.)
RÓŻYCKI Daniel20077651066GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU93
50. (156.)
SŁAWACKI Adam2007347844442KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS93
51. (157.)
KAŁUŻA Tomasz2009278446333UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS93
52. (158.)
GAWRON Wiktor2008344343388GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR92
53. (171.)
MOSKWIAK Marek20087748849GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU84
54. (175.)
PAJORSKI Mateusz2009160949071UKS GRYF GdówMŁP82
55. (182.)
MAGA Bartosz2007865842857UKS THE BEST BestwinkaŚLS79
56. (184.)
PAŹDZIORKO Igor2007962848336OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ78
57. (186.)
KRUTUL Jan2007772045302UKS ATS BiałystokPDL77
58. (191.)
SMURZYŃSKI Mateusz2008306647669OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ76
59. (193.)
BOJAR Radosław2007642048995MKS POGOŃ SiedlceMAZ75
60. (196.)
JACHYMIAK Krzysztof2007401845840KS GORCE Nowy TargMŁP73
61. (199.)
HOFFMANN Bartosz2007865942856UKS THE BEST BestwinkaŚLS72
62. (211.)
STANIOWSKI Dawid2010292849203LKS ODRA GłoskaDŚL68
63. (225.)
SAWECKI Michał2007187347082KS SPÓJNIA WarszawaMAZ65
64. (231.)
STAWICKI Szymon2007701649983GUKS SOKÓŁ JerzmanowaDŚL63
65. (238.)
MIERNIK Jan2007160649072UKS GRYF GdówMŁP61
66. (252.)
STANIOWSKI Stanisław2008292949202LKS ODRA GłoskaDŚL57
67. (270.)
GOŁASA Marcel2007227147148LKS OMEGA KleszczówŁDZ51
68. (272.)
KORZUS Julian2010558245726ENERGA KTS ToruńKPM51
69. (285.)
KOS Kamil2007344941772GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR48
70. (299.)
TURECKI Jakub2011159846010UKS GRYF GdówMŁP44
71. (309.)
PIWOWARSKI Jakub2007384144248KTS GliwiceŚLS42
72. (313.)
SOWA Sebastian2009197646795MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL40
73. (320.)
ANTONOWICZ Mikołaj2008459145867UKS ALFA GostyninMAZ39
74. (343.)
BOGUSZ Krzysztof2009113046647GOKIS Kąty WrocławskieDŚL35
75. (352.)
BUDZICH Dawid2007672737363GLKS NadarzynMAZ33
76. (353.)
SIEKIERA Dawid200984551139LZS ŻywociceOPO33
77. (372.)
DURDA Michał2008331750152POLITECHNIKA GliwiceŚLS31
78. (382.)
WOJCIAK Adam2008811648090PIONIER KleszczewoWLP29
79. (385.)
KOZŁOWSKI Jakub2008300547564CKS HELIOS CzempińWLP29
80. (388.)
DUBINIAK Patryk2009445347489UKS RETURN PiasecznoMAZ28
81. (413.)
MARCHEWKA Rafał2009160545737UKS GRYF GdówMŁP27
82. (420.)
WILIŃSKI Antoni2010227550147LKS OMEGA KleszczówŁDZ26
83. (432.)
MOŁAS Kacper2007446852077UKS RETURN PiasecznoMAZ23
84. (463.)
PIENIĘŻNY Jakub2008701952451GUKS SOKÓŁ JerzmanowaDŚL21
85. (486.)
PRZELICKI Wiktor2007292749206LKS ODRA GłoskaDŚL20
86. (517.)
BRZOZOWSKI Franciszek2008459245864UKS ALFA GostyninMAZ17
87. (525.)
PILCH Mikołaj2011159749492UKS GRYF GdówMŁP16
88. (603.)
CESARZ Franciszek2008142049623UKS ENERGIA SiewierzŚLS10
89. (633.)
BULIŃSKI Sebastian2008213351684SOLNE MIASTO WieliczkaMŁP7
90. (699.)
MALINOWSKI Tobiasz20093545197KS MysławŚLS6
91. (708.)
PŁAWIŃSKI Natan2008213551686SOLNE MIASTO WieliczkaMŁP5
92. (708.)
SALETNIK Jakub2008213651687SOLNE MIASTO WieliczkaMŁP5
93. (708.)
OLEKSA Kacper2008646052354SOLNE MIASTO WieliczkaMŁP5
94. ( - .)
KURIATA Szymon2008292351144LKS ODRA GłoskaDŚL0