Polski Związek Tenisa Stołowego, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, MLKS Krajna w Sępólnie Krajeńskim, Gmina Sępólno Krajeńskie, Powiat Sępoleński, Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim zapraszają do udziału w 2. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 29 listopada-1 grudnia 2019 roku w hali „Krajna Arena” (ul. Chojnicka 19, 89-400 Sępólno Krajeńskie).

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 26 listopada 2019 o godz. 18:00.

Sędzia główny: Tomasz DRZYCIMSKI
Zastępca sędziego głównego: Andrzej JESIOŁOWSKI
Obsługa komputerowa: Tomasz ADERJAHN

Transmisja

niedziela
sobota
piątek

Rozgrywki

Kadetki
Kadeci
Kadetki – eliminacje
Kadeci – eliminacje

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Ranking kadetek po 1. GPP
Ranking kadetów po 1. GPP

Kategorie turnieju

Kadetki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WRÓBEL Wiktoria200641335280MRKS GdańskPOM555
2. (2.)
BRZYSKA Anna2005646940106PKS KOLPING JarosławPKR475
3. (3.)
KRYSIŃSKA Paula2005457444601ŚNIEŻNIK Stronie Śl.DŚL414
4. (4.)
WIELGOS Zuzanna2005121338307POLITECHNIKA RzeszówPKR407
5. (5.)
PRZYBYŁ Liliana2006197143311MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL346
6. (6.)
BOGDANOWICZ Natalia2007138744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ336
7. (7.)
CIEŚLIK Faustyna2005654340806KS BRONOWIANKA KrakówMŁP327
8. (8.)
SKUBA Emilia2005655642326KS BRONOWIANKA KrakówMŁP325
9. (9.)
KRAKOWIAK Ewa200516036512GKTS GdańskPOM310
10. (10.)
HOŁDA Karolina2007202145377MKS EMDEK BydgoszczKPM304
11. (11.)
WĄTOR Oliwia2006655943233KS BRONOWIANKA KrakówMŁP292
12. (12.)
DĄBRZAŁ Zuzanna2006357942042IKTS NOTEĆ InowrocławKPM292
13. (13.)
FURMAN Julia200549741985KU AZS UE WrocławDŚL292
14. (14.)
PAWELEC Zuzanna2006722342929KS SYGNAŁ LublinLLS289
15. (15.)
CYRWUS Anna2005401440705KS GORCE Nowy TargMŁP285
16. (16.)
DRĄG Marta200523639581LUKS ChełmnoKPM279
17. (17.)
CZAJA Zuzanna200539641119MRKS GdańskPOM262
18. (18.)
SERAFIN Wiktoria2005411043148IKTS BROŃ RadomMAZ261
19. (19.)
PODYMA Karolina2005457543129ŚNIEŻNIK Stronie Śl.DŚL260
20. (20.)
GUZIK Aleksandra2006160043209UKS GRYF GdówMŁP257
21. (21.)
GŁADYSZ Julia2005416441918LKTS LubońWLP256
22. (22.)
KRAMEK Adrianna2005345040392GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR256
23. (23.)
KILISZEK Kamila2005654740075KS BRONOWIANKA KrakówMŁP249
24. (24.)
LEMAŃSKA Klara2006467039380KRAJNA Sępólno Kraj.KPM238
25. (25.)
WÓJTOWICZ Karolina2005586740967LEWART AGS LubartówLLS238
26. (26.)
KAŹMIERCZAK Weronika2005694341941SKF MKTS OpalenicaWLP232
27. (28.)
JARECKA Malwina200649838777KU AZS UE WrocławDŚL230
28. (29.)
GOŁĄB Martyna2005119440107POLITECHNIKA RzeszówPKR229
29. (30.)
RAKOWSKA Magdalena200586039226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS223
30. (31.)
TEODORCZUK Kinga2005672042797GLKS NadarzynMAZ222
31. (32.)
SYRDA Zuzanna2006655744288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP216
32. (33.)
BOREK Zuzanna2006721941023KS SYGNAŁ LublinLLS216rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (40.)
GAWORSKA Natalia200767341986KU AZS UE WrocławDŚL204
2. (84.)
MARUSZAK Emilia2006241139462KS GOTYK ToruńKPM148org.
3. (118.)
KURZAWSKA Maja2006558743455ENERGA KTS ToruńKPM120
4. (37.)
LIPSKA Agata2005586140966LEWART AGS LubartówLLS209woj.
5. (51.)
KORYZNA Roksana2005374443906BOCIAN Słońsk-KołczynLBU185
6. (36.)
SKWAREK Julia2006106940098GUKS PROSNA WieruszówŁDZ209
7. (63.)
BRUZDA Julia2005654244860KS BRONOWIANKA KrakówMŁP164
8. (45.)
ŚLIWKA Zofia2007501342107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ189
9. (47.)
MATROS Izabela2007238445144VICTORIA ChróściceOPO187
10. (55.)
TKOCZ Julia2005121138760POLITECHNIKA RzeszówPKR175
11. (254.)
SOCZKO Wiktoria2005719549024UKS DOJLIDY BiałystokPDL50woj.
12. (93.)
ZIMNICKA Marta200741442964MRKS GdańskPOM137
13. (147.)
TOBOREK Maria2008278346686UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS105
ŚWI
14. (61.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008189645707DEKORGLASS DziałdowoWMZ167
15. (54.)
ŁAWNICZAK Agata2005206042156MKS TS WARTA ObornikiWLP175
16. (50.)
BARTKIEWICZ Julia2007129543875CHROBRY MiędzyzdrojeZPM185
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
SKIBA Emilia2007120743477POLITECHNIKA RzeszówPKR215
2. (39.)
TOŁSTYKO Kinga2006853445913UKS ZALEW StepnicaZPM207
3. (41.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200723744204LUKS ChełmnoKPM202
4. (44.)
WYCICHOWSKA Amelia2007241739487KS GOTYK ToruńKPM190
5. (46.)
SMYKOWSKA Julia2005681144704LUKS KUSY LaskowiceKPM189
6. (48.)
KOPACKA Anna2006655044915KS BRONOWIANKA KrakówMŁP187
7. (53.)
BOBEK Weronika2006472243527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ176
8. (56.)
DRACZYŃSKA Martyna2006196743468MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL174
9. (57.)
MADEJ Zofia2007189845709DEKORGLASS DziałdowoWMZ174
10. (58.)
HADRYŚ Matylda2008654645028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP173
11. (59.)
GĄSIOR Oliwia2007278939131UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS169
12. (62.)
KORCZAK Natasza2006402143978KS GORCE Nowy TargMŁP167
13. (64.)
SZULC Wiktoria2005758839065SKS 40 WarszawaMAZ164
14. (70.)
SASS Dorota2006672139168GLKS NadarzynMAZ160
15. (71.)
GODLEWSKA Paulina2006743243088MTS KwidzynPOM160
16. (72.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007350545637TTS POLONIA BytomŚLS157
17. (74.)
RIWOŃ Wiktoria2006197342728MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL155
18. (77.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200616743750GKTS GdańskPOM153
19. (81.)
LASMAN Karolina2005253650311UKS SOKOLIK NiemodlinOPO151
20. (85.)
CZYRNIA Justyna2005279039171UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS144
21. (89.)
HOŁODNIUK Paulina2006533443310MKS WOLAVIA WołówDŚL140
22. (95.)
KACZMARCZYK Julia20073245902KS MysławŚLS135
23. (96.)
BOJANOWSKA Magdalena2006196442893MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL134
24. (97.)
RAJKOWSKA Sylwia2006355743514OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ134
25. (98.)
CZAJKOWSKA Weronika2008742644777MTS KwidzynPOM134
26. (99.)
SKOWRONEK Anna200514649178UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP134
27. (100.)
SZURGOT Agata2005709542439BENIAM. Starogard Gd.POM133
28. (101.)
PIECKOWSKA Maria2007189548356DEKORGLASS DziałdowoWMZ133
29. (102.)
SOWA Anżelika2007197543467MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL132
30. (103.)
SZURGOT Anna2005709442440BENIAM. Starogard Gd.POM130
31. (104.)
KACZMAREK Kamila2005344840389GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR129
32. (105.)
NOWAK Katarzyna2007519945499KS POLONIA ŚmigielWLP128
33. (114.)
CHYŁA Nikola2005344140387GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR124
34. (115.)
KASPRZAK Lena2007810943137PIONIER KleszczewoWLP123
35. (120.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009355645208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ120
36. (122.)
FILIPEK Angelika200713543609UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP120
37. (129.)
OZGA Klaudia2005345443392GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR116
38. (151.)
WACHOWIAK Klaudia2006604440369SPÓŁDZIELCA KobylinWLP104
39. (154.)
FRELICH Patrycja2007416244873LKTS LubońWLP100
40. (168.)
OSKIERA Aleksandra2008500943499BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ94
41. (173.)
OSIŃSKA Małgorzata2006202643902MKS EMDEK BydgoszczKPM92
42. (174.)
MIRECKA Milena2008500743500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ92
43. (185.)
WITKOWSKA Wiktoria2005594143294UKS SŁOWIAN MrowinoWLP87
44. (195.)
RUJNER Lilianna2006680743636LUKS KUSY LaskowiceKPM80
45. (197.)
KACZAN Alicja2006533541482MKS WOLAVIA WołówDŚL78
46. (204.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007186549419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ75
47. (205.)
PILARSKA Weronika2009680647994LUKS KUSY LaskowiceKPM74
48. (207.)
WILLE Laura2008677346146KTS SieradzŁDZ73
49. (219.)
OSIŃSKA Oliwia2007130143876CHROBRY MiędzyzdrojeZPM64
50. (220.)
ZGIERSKA Aleksandra2007586846500LEWART AGS LubartówLLS64
51. (223.)
KRAJEWSKA Aleksandra2006758539067SKS 40 WarszawaMAZ61
52. (244.)
DZIAKOWSKA Emilia2005205645963MKS TS WARTA ObornikiWLP53
53. (245.)
KRAUSE Agata2009202445375MKS EMDEK BydgoszczKPM52
54. (286.)
GRABAS Julia20051046340388GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR42
55. (288.)
MAŁECKA Natalia2008568147217LUKS KołaczkowoKPM41
56. (303.)
RADZIEJ Magdalena2006236746753KTS MOKSIR ZawadzkieOPO36
57. (313.)
KNAPIK Marta2009466947252KRAJNA Sępólno Kraj.KPM33
58. (331.)
FIDALA Vanessa2010134448456BOSIR ULKS BarcinKPM27
59. ( - .)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010134548455BOSIR ULKS BarcinKPM0
60. ( - .)
ŁĘGOWSKA Maja2008568047219LUKS KołaczkowoKPM0
61. ( - .)
SZEWCZYK Maria2008687549838MKS KSOS KrakówMŁP0
62. ( - .)
KOWALSKA Julia2009396249781MLUKS ORLIK KcyniaKPM0
63. ( - .)
KOWALSKA Wiktoria2007396349780MLUKS ORLIK KcyniaKPM0
Kadeci
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ZALEWSKI Mateusz200572540234ZKS Zielona GóraLBU505
2. (2.)
SAWCZAK Miłosz2005655536165KS BRONOWIANKA KrakówMŁP434
3. (3.)
KULCZYCKI Alan2006718733602UKS DOJLIDY BiałystokPDL418
4. (4.)
GAWLAS Michał200576238954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ392
5. (5.)
SKÓRKO Bartłomiej2005145836960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS350
6. (6.)
MICHNA Dawid2005443237746UKS LIS SierakowicePOM331
7. (7.)
ŻELENGOWSKI Mateusz2005261035399KU AZS UZ Zielona GóraLBU330
8. (8.)
JADAM Dawid2007646642849PKS KOLPING JarosławPKR327
9. (9.)
SUŁKOWSKI Karol2005714542142UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP306
10. (10.)
GŁAZOWSKI Kacper2005275537294TKS GRANIT StrzelinDŚL296
11. (11.)
MITAS Jacek2005500842830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ289
12. (12.)
WANDACHOWICZ Michał2006130337267CHROBRY MiędzyzdrojeZPM282
13. (13.)
FRĄCZEK Bartosz2005119241353POLITECHNIKA RzeszówPKR266
14. (14.)
GULBA Juliusz200588943104SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS265
15. (15.)
WIŚNIEWSKI Szymon200576637362BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ260
16. (16.)
DOMIN Maciej2005144941092JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS260
17. (17.)
FRANC Igor2005327836385KS GWIAZDA BydgoszczKPM259
18. (18.)
KOŚKIEWICZ Hubert2005486441435UKS Niedźwiada DolnaPKR255
19. (19.)
CYMERMAN Mateusz2005185340241KS SPÓJNIA WarszawaMAZ254
20. (20.)
DEREŃ Filip2005352543158KTS Krościenko WyżnePKR244
21. (21.)
ZAWIŚLAK Maksymilian2005227740211LKS OMEGA KleszczówŁDZ240
22. (22.)
SŁOMKA Artur2005631343207HEKSA Niedrzwica DużaLLS239
23. (23.)
BRUD Szymon2006646744209PKS KOLPING JarosławPKR236
24. (24.)
NIEWIADOMSKI Kamil2005195143145KS AZS AWFIS GdańskPOM228
25. (25.)
KUCHARSKI Mateusz2005160139783UKS GRYF GdówMŁP223
26. (26.)
SERAFIŃSKI Franciszek200556441462UKS SMECZ KoninWLP220
27. (27.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006240942048KS GOTYK ToruńKPM217
28. (28.)
KAPTUR Mateusz2005499649346STS ZGODA JanikŚWI216
29. (29.)
FORMELA Rafał200739944598MRKS GdańskPOM214
30. (30.)
TURECKI Kacper2006161439784UKS GRYF GdówMŁP214
31. (31.)
ROGOZIŃSKI Szymon2005340541109AZS PWSZ NysaOPO212
32. (32.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006804537893SMS WłodawaLLS210
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (107.)
ŻURAWSKI Krzysztof200767744794KU AZS UE WrocławDŚL137
2. (49.)
ZAWACKI Jacek2005644142001LKS PIAST ŁasinKPM186org.
3. (51.)
BIELUNKIEWICZ Filip2005201843362MKS EMDEK BydgoszczKPM184
4. (349.)
GOSZCZYŃSKI Piotr2006855544586HEKSA Niedrzwica DużaLLS42
5. (63.)
DYBKA Bartosz2008373543907BOCIAN Słońsk-KołczynLBU164
6. (120.)
BŁASZCZYK Marcel2007386040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ130
7. (73.)
SZURLEJ Kacper2007677041406KS GORCE Nowy TargMŁP158
8. (100.)
JUREK Mikołaj2005758343149SKS 40 WarszawaMAZ140
9. (80.)
KUROWSKI Jakub2006340642425AZS PWSZ NysaOPO153
10. (34.)
SKWIERZ Jakub200559741436ATS BINGO RopczycePKR208
11. (89.)
JURCZUK Michał2007771844430UKS ATS BiałystokPDL146
12. (68.)
PEIKOWSKI Fabian2005709337764BENIAM. Starogard Gd.POM161
13. (39.)
ADAMCZYK Mikołaj2005383442782KTS GliwiceŚLS196
ŚWI
14. (33.)
GROMEK Artur2007138940924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ208
15. (38.)
PYŚK Damian2006416939458LKTS LubońWLP196
16. (57.)
PYRA Konrad200844645156VISONEX WierzbięcinZPM171
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
ŻURAWSKI Piotr200667844795KU AZS UE WrocławDŚL202
2. (40.)
GIEREŁO Mikołaj200576339207BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ196
3. (41.)
MICHNA Samuel2009443342168UKS LIS SierakowicePOM193
4. (42.)
CHILICKI Dawid2006138844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ191
5. (43.)
WODNIAK Michał200584941871LZS ŻywociceOPO191
6. (44.)
GALA Dawid2005406844824KS PODWAWELSKI KrakówMŁP190
7. (47.)
POLOK Paweł200620843376Czechowice-DziedziceŚLS188
8. (48.)
STĄPOREK Krzysztof2006501243493BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ186
9. (50.)
WRZEŚNIAK Tomasz2005321342183KS SPIN CzęstochowaŚLS185
10. (52.)
RUSIN Kacper2006384241415KTS GliwiceŚLS179
11. (53.)
SOBIESZEK Bogumił200568042675KU AZS UE WrocławDŚL176
12. (54.)
FILICZAK Maciej20052540276KS MysławŚLS174
13. (55.)
SZCZUKA Kamil2005150644134TS ÓSEMKA BiałystokPDL173
14. (56.)
MĄDRY Michał2005575641577UKS PIAST OstrzeszówWLP172
15. (59.)
LIPA Oskar2008379943858ULKS MoszczenicaŁDZ170
16. (60.)
PIECOWSKI Miłosz2006347741497KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS165
17. (61.)
KUREK Jakub2005129746515CHROBRY MiędzyzdrojeZPM165
18. (67.)
GRYK Konrad2006718145089UKS DOJLIDY BiałystokPDL161
19. (69.)
CHABOWSKI Kamil2006201943901MKS EMDEK BydgoszczKPM161
20. (71.)
ŻYGADŁO Franciszek200867943097KU AZS UE WrocławDŚL160
21. (72.)
LISEK Konrad200619349127ZSR START Zielona GóraLBU158
22. (74.)
GŁUSZKIEWICZ Jakub2005743040149MTS KwidzynPOM157
23. (75.)
GOŚCINIAK Krzysztof2005593840181UKS SŁOWIAN MrowinoWLP156
24. (77.)
KLAG Wiktor2007402040794KS GORCE Nowy TargMŁP154
25. (78.)
KACIUBA Mikołaj2007599843870KS GÓRNIK PolkowiceDŚL153
26. (85.)
ANZEL Jakub2005189243760DEKORGLASS DziałdowoWMZ149
27. (86.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005402846723KS GORCE Nowy TargMŁP148
28. (87.)
JAGODZIŃSKI Mateusz200623239582LUKS ChełmnoKPM148
29. (88.)
BOROWIAK Filip2006416145704LKTS LubońWLP148
30. (90.)
BOHN Krzysztof2005620343021MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM145
31. (95.)
PATEJCZUK Szymon2006719146498UKS DOJLIDY BiałystokPDL143
32. (97.)
ADAMIAK Bartosz2007379344160ULKS MoszczenicaŁDZ142
33. (98.)
BURAKOWSKI Mateusz2005445046049UKS RETURN PiasecznoMAZ141
34. (101.)
CZEKAŃSKI Paweł2005352944837KTS Krościenko WyżnePKR140
35. (105.)
WERNICKI Maciej2005170844580UKS OPTIMUM LubaszWLP138
36. (106.)
MASSALSKI Borys2006445544050UKS RETURN PiasecznoMAZ137
37. (110.)
KOSTYK Kamil2006300245705CKS HELIOS CzempińWLP135
38. (113.)
RUCIŃSKI Mikołaj2005433846746UKS JUNIOR MiastkoPOM133
39. (115.)
LATOCHA Kacper2008379844063ULKS MoszczenicaŁDZ132
40. (118.)
SMELA Borys2005206342158MKS TS WARTA ObornikiWLP130
41. (122.)
MAŁECKI Patryk2006606942343MKS EMDEK BydgoszczKPM129
42. (127.)
AFRYKAŃSKI Bartosz2006239842320KS GOTYK ToruńKPM126
43. (129.)
ADERJAHN Nikodem2008466643508KRAJNA Sępólno Kraj.KPM124
44. (134.)
ANDRZEJAK Kacper2005654045833KS BRONOWIANKA KrakówMŁP122
45. (137.)
SĘKOWSKI Jan2006195341045KS AZS AWFIS GdańskPOM120
46. (141.)
WILLE Juliusz2008677246145KTS SieradzŁDZ119
47. (143.)
ADASZYŃSKI Mateusz2006253345624UKS SOKOLIK NiemodlinOPO118
48. (151.)
KAŹMIERCZAK Michał2008694443380SKF MKTS OpalenicaWLP114
49. (152.)
MĘTEL Karol2005129947125CHROBRY MiędzyzdrojeZPM113
50. (155.)
PRZEWŁOCKI Piotr2006278237129UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS112
51. (156.)
DZWONEK Krystian2006227040674LKS OMEGA KleszczówŁDZ112
52. (160.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007152946710KS VIRET CMC ZawiercieŚLS109
53. (167.)
PAKUŁA Aleks2009677147314KTS SieradzŁDZ107
54. (168.)
SZYMCZAK Wojciech200991943269MLKS PIAST KruszwicaKPM107
55. (169.)
PAŃCZYK Adrian2005152845254KS VIRET CMC ZawiercieŚLS107
56. (171.)
PETRYNOWSKI Wiktor2005735944373OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM106
57. (178.)
LIPOWSKI Michał2008189945717DEKORGLASS DziałdowoWMZ103
58. (184.)
ROMANOWSKI Paweł2006253445625UKS SOKOLIK NiemodlinOPO100
59. (185.)
SĘKOWSKI Piotr2008195443437KS AZS AWFIS GdańskPOM99
60. (191.)
STOCHEL Adam2006688145917MKS KSOS KrakówMŁP97
61. (192.)
GWIZDON Maksymilian20072838087KS MysławŚLS97
62. (193.)
ZIELIŃSKI Marcin20057143496BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ96
63. (198.)
SMOTER Adam2008180547911WARMIA Lidzbark Warm.WMZ93
64. (200.)
PERKOWSKI Maciej2006719343247UKS DOJLIDY BiałystokPDL93
65. (201.)
WEIKUM Kacper2006758939068SKS 40 WarszawaMAZ93
66. (202.)
WYPIJ Radosław2005562846570ENERGA KTS ToruńKPM91
67. (203.)
CESARZ Oskar200588848066SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS91
68. (205.)
GOLDA Marcin2006347241427KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS91
69. (207.)
BIAŁKA Marcin2006447944781TG SOKÓŁ GniewkowoKPM90
70. (208.)
BROSZKIEWICZ Karol20072340830KS MysławŚLS89
71. (209.)
ULATOWSKI Wiktor2007534141480MKS WOLAVIA WołówDŚL89
72. (220.)
SZCZYPEK Jakub2006187548221KS SPÓJNIA WarszawaMAZ85
73. (223.)
BIERNACKI Piotr2006433242595UKS JUNIOR MiastkoPOM84
74. (225.)
KASZUBA Patryk200692642047MLKS PIAST KruszwicaKPM84
75. (228.)
BIAŁY Marcin2005141945246UKS ENERGIA SiewierzŚLS83
76. (235.)
JESSE Mateusz2008466843510KRAJNA Sępólno Kraj.KPM81
77. (252.)
MAJDAK Rafał2006687344710MKS KSOS KrakówMŁP75
78. (259.)
GOLONKA Filip2006714142140UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP73
79. (262.)
BIAŁKA Krzysztof2007447844782TG SOKÓŁ GniewkowoKPM72
80. (266.)
KALISZ Karol2007533641486MKS WOLAVIA WołówDŚL71
81. (270.)
PTAK Wiktor20083943548KS MysławŚLS69
82. (271.)
SOLIŁO Dominik2007142345996UKS ENERGIA SiewierzŚLS68
83. (273.)
KROKOS Bartłomiej2005893747883MKS KSOS KrakówMŁP68
84. (296.)
SADOWSKI Kamil2007501043501BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ60
85. (303.)
CHARZYŃSKI Jakub2005734146240OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM57
86. (304.)
SZEWCZYK Hubert2005687444864MKS KSOS KrakówMŁP57
87. (305.)
CYPS ALBO ZYPS Alan2007180448666WARMIA Lidzbark Warm.WMZ56
88. (336.)
MACIASZCZYK Aleksy2007186449417KS SPÓJNIA WarszawaMAZ46
89. (345.)
BIELECKI Maciej2008631645701HEKSA Niedrzwica DużaLLS45
90. (346.)
RĘKAS Maciej2008560345719ENERGA KTS ToruńKPM44
91. (349.)
RĘKAS Miłosz2008560445718ENERGA KTS ToruńKPM42
92. (368.)
SZOSTAK Michał200514849177UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP39
93. (372.)
REDMER Stanisław2007706346472niestow. woj. POMPOM38
94. (386.)
GARDOŃ Jakub2006687247884MKS KSOS KrakówMŁP36
95. (390.)
REMBALSKI Kajetan2008635246664UKS SKOCZEK SopotPOM35
96. (402.)
DOMEK Kacper2006466741716KRAJNA Sępólno Kraj.KPM33
97. (404.)
RADZIKOWSKI Karol2006706446471niestow. woj. POMPOM33
98. (429.)
OBUCHOWSKI Jakub2006706546470niestow. woj. POMPOM30
99. (439.)
NOSIADEK Jakub2007347443413KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS29
100. (450.)
SAWECKI Michał2007187347082KS SPÓJNIA WarszawaMAZ27
101. (471.)
KAMIŃSKI Jacek2006635851033UKS SKOCZEK SopotPOM25
102. (475.)
WERNICKI Michał2006170949317UKS OPTIMUM LubaszWLP25
103. (481.)
SAWINA Maksymilian2008560846568ENERGA KTS ToruńKPM24
104. (481.)
CZEKAŁA Mateusz2008734449929OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM24
105. (547.)
NIEWIADOMSKI Kacper2006433450692UKS JUNIOR MiastkoPOM20
106. (592.)
STILLER Łukasz2006635952323UKS SKOCZEK SopotPOM14
107. (642.)
KOWALSKI Piotr2006558449554ENERGA KTS ToruńKPM9
108. ( - .)
KORZUS Julian2010558245726ENERGA KTS ToruńKPM0
109. ( - .)
PUSTELNIK Krzysztof2006433344574UKS JUNIOR MiastkoPOM0