Polski Związek Tenisa Stołowego, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ludowy Klub Sportowy Krajna Sępólno Krajeńskie oraz Centrum Sportu i Rekreacji Sępólno Krajeńskie zapraszają na 1. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.

Informacje o turnieju

Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Tomasz Drzycimski
Zastępca sędziego głównego: Andrzej Jesiołowski
Obsługa komputerowa: Tomasz Aderjahn

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 27 września 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek na sezon
Ranking żaków na sezon

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Żaczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
BARTOSZKO Nicol2012137849898KS Bronowianka KrakówMŁP288
2. (2.)
KOWALIK Greta2012149454086LUKS ChełmnoKPM234
3. (3.)PORĘBA Małgorzata2012109555444Politechnika RzeszówPKR222
4. (4.)WSZOŁEK Natalia2012163747161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS192
5. (5.)
KLAG Maja2012360849713KS Gorce Nowy TargMŁP180
6. (6.)
HONKOWICZ Zuzanna2013183055509MKS Radość GorliceMŁP171
7. (7.)
KAŁUSKA Zofia201268454296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ160
8. (8.)
SZCZUTKOWSKA Amela2012150454085LUKS ChełmnoKPM149
9. (9.)
NOWAK Wiktoria2012149654087LUKS ChełmnoKPM147
10. (10.)
SZARMACH Julia2014699553813Ostródzianka OstródaWMZ146
11. (11.)
STEFANOWICZ Milena201324151589Warmia Lidzbark Warm.WMZ145
12. (12.)
LASOTA Nadia2013449054273KS Gwiazda BydgoszczKPM143
13. (13.)DYK Gabriela2012730155215MKS TS Warta ObornikiWLP143
14. (14.)
ZARZYCKA Martyna201269254957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ142
15. (15.)
ZIŃCZUK Olga2012583454708Słonecz. Stok BiałystokPDL140
16. (16.)
PORĘBA Wiktoria2013652355482UKS WielopolePKR139
17. (17.)
SOCHOCKA Martyna2013706760069KS Sokół SerockMAZ133
18. (18.)CZAJKA Angelika2012660753646SL Kalina Salos LublinLLS132
19. (19.)
PUŁAWSKA Helena2012656960108ZKS Zielona GóraLBU130
20. (20.)
KUBOSZEK Maja2012156654110RKS Cukrownik ChybieŚLS128
21. (21.)
TUTAK Dagmara2012458257380Chrobry MiędzyzdrojeZPM127
22. (22.)
MICHAŚ Aleksandra2013401354402ULKS MoszczenicaŁDZ126
23. (23.)
JAŻDŻEWSKA Nadia2013229655896UKS Kosynier SobowidzPOM125
24. (24.)
ADAMIAK Magdalena2013399753500ULKS MoszczenicaŁDZ122
25. (25.)
SOCHAJ Marcelina2012356559939KS Start Nowy SączMŁP120
26. (26.)ŁOŚNIAK Oliwia2012855559453LUKS Radość PorzeczeŚWI120
27. (27.)
NEUMANN Natalia2012766255734UKS Remus MiechucinoPOM113
28. (28.)
BANIEWSKA Iga2012681055229GKTS GiżyckoWMZ112
29. (29.)
PIASECKA Wiktoria2013227853362KS Ogniwo ChełmLLS111
30. (30.)STEFANIAK Iga2013512654263MTS KwidzynPOM111
31. (31.)
KULCZYK Dominika2014357057253KS Start Nowy SączMŁP110
32. (32.)
KUBOSZEK Nicola2013156756163RKS Cukrownik ChybieŚLS110
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (33.)
PAZIEWSKA Maja2012646151806STS Rebel ŁaskarzewMAZ107
34. (34.)GRAMSZ Klaudia2013400749576ULKS MoszczenicaŁDZ105
35. (35.)
RATAJCZYK Milena201287651729JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS105
36. (36.)
KAŁUŻA Aleksandra2013343652002UKTS Sokół OrzeszeŚLS104
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (54.)BAZYLEWSKA Amelia2014195255092MKS Wolavia WołówDŚL95
2. (123.)
JABŁOŃSKA Anelia2013149060747LUKS ChełmnoKPM52
3. (53.)KARCZMARZ Aleksandra2012580252276Lewart AGS LubartówLLS96
4. (48.)
JASIŃSKA Małgorzata2014655855341ZKS Zielona GóraLBU97
5. (145.)
MAZUR Maria201312561520GUKS Prosna WieruszówŁDZ38
6. (52.)
CZYSZCZOŃ Ewa2014360655184KS Gorce Nowy TargMŁP96
7. (33.)
PAZIEWSKA Maja2012646151806STS Rebel ŁaskarzewMAZ107
8. (39.)
KAPICA Łucja2013365259880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO102
9. (40.)
GŁÓD Jagoda2012282355094UKS MOSiR DuklaPKR102
10. (37.)
JURCZUK Lena2013545759171UKS TS Ósemka BiałystokPDL104
11. (167.)
BABIŃSKA Zofia201299353319Małe Trójmiasto RumiaPOM28
12. (149.)
KUFEL Hanna2015584054909Meble Anders ŻywiecŚLS38
ŚWI
13. (65.)
CZARNECKA Natalia2012420754170Dekorglass DziałdowoWMZ88
WLP
14. (49.)
PLONDER Dorota2013251555459UKS Sucha KoszalińskaZPM96
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
RATAJCZYK Milena201287651729JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS105
2. (36.)
KAŁUŻA Aleksandra2013343652002UKTS Sokół OrzeszeŚLS104
3. (38.)
STEFAŃSKA Izabela2013356660869KS Start Nowy SączMŁP102
4. (41.)
PUSTELNIK Lena2012157054111RKS Cukrownik ChybieŚLS102
5. (43.)
SZYDŁOWSKA Oliwia2012311855595MLKS Czarni OleckoWMZ100
6. (45.)
ADAMCZAK Lena2013229055700GLKS Orlęta CzaczWLP98
7. (50.)
DYMIŃSKA Kinga201234647235Energa KTS ToruńKPM96
8. (86.)
LICZNERSKA Maria2014699258762Ostródzianka OstródaWMZ77
9. (88.)
PAWŁOWSKA Monika2012564460451KS AZS UWM OlsztynWMZ76
10. (99.)
BRANDEBURA Oliwia2013705860070KS Sokół SerockMAZ69
11. (103.)
MAKOWCZYŃSKA Martyna2012457453660Chrobry MiędzyzdrojeZPM66
12. (116.)
JELONEK Hania2014456561156Chrobry MiędzyzdrojeZPM56
13. (123.)
RYDLEWSKA Adrianna2012202961140BOSiR ULKS BarcinKPM52
14. (129.)
RYDLEWSKA Lilianna2015202461141BOSiR ULKS BarcinKPM49
15. (129.)
SZAL Agata2012203061139BOSiR ULKS BarcinKPM49
16. (158.)
BOBEL Izabela2013634260365GKTS WiązownaMAZ33
17. (162.)
KOSSOWSKA Barbara2013770961132Perła Połczyn-ZdrójZPM31
18. (189.)
KACIUNKA Hanna2013656461272ZKS Zielona GóraLBU25
19. (226.)
SZAL Martyna2014202561142BOSiR ULKS BarcinKPM10
20. ( - .)
NOWICKA Nina2015202361143BOSiR ULKS BarcinKPM0
21. ( - .)
GAŁĘZEWSKA Antonina2012318762139BOSiR ULKS BarcinKPM0
22. ( - .)
GAŁĘZEWSKA Maria2012318862140BOSiR ULKS BarcinKPM0
23. ( - .)
BLACZKOWSKA Maja2013460961291BOSiR ULKS BarcinKPM0
24. ( - .)
PAZIK Amelia2014419954167Dekorglass DziałdowoWMZ0
25. ( - .)
IHINA Daryna2013522162409Krajna Sępólno Kraj.KPM0
26. ( - .)
MARCINKIEWICZ Joanna2013771160875Perła Połczyn-ZdrójZPM0
Żacy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012684855406Bogoria Grodzisk Maz.MAZ261
2. (2.)
GLANERT Olaf2012396455060Olimpia-Unia GrudziądzKPM198
3. (3.)
GROCHOLSKI Miłosz2013127153823LKS Odra GłoskaDŚL189
4. (4.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012422049763Dekorglass DziałdowoWMZ178
5. (5.)
WÓJCIK Patryk2012150652485LUKS ChełmnoKPM168
6. (6.)
PRZYBYSZ Przemysław2012281551618PUKS Arka ŁętowniaPKR167
7. (7.)FLAUMENHAFT Wojciech2013670750011Politechnika RzeszówPKR164
8. (8.)
SADOWSKI Daniel2012141249890UKS Lis SierakowicePOM160
9. (9.)
CYRANKIEWICZ Olaf201282754463ATS Akanza LublinLLS160
10. (10.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier2012396556165Olimpia-Unia GrudziądzKPM153
11. (11.)
WALASEK Michał2012422149769Dekorglass DziałdowoWMZ151
12. (12.)
PANKOWSKI Jakub2013149754097LUKS ChełmnoKPM146
13. (13.)FLIS Antoni2012297355375KU AZS UE WrocławDŚL144
14. (14.)
ZIOŁO Piotr2012775653016MUKS Start NadarzynMAZ141
15. (15.)
MIREK Jan2012734551275UKS Energia SiewierzŚLS140
16. (16.)
TARAKAN Michał20147508522823STS Starogard GdańskiPOM136
17. (17.)
SZCZUTKOWSKI Kacper2012150554084LUKS ChełmnoKPM133
18. (18.)
SZARMACH Antoni2013698653812Ostródzianka OstródaWMZ132
19. (19.)WOŹNIAK Maurycy2012971951667MKS TS Warta ObornikiWLP132
20. (20.)
KUCZYŃSKI Piotr2012554856175UKS Żaki TaczanówWLP129
21. (21.)
BOGUCKI Szymon2013399955814ULKS MoszczenicaŁDZ128
22. (22.)
WOŹNIAK Oliwier2013141452074UKS Lis SierakowicePOM124
23. (23.)
SOKOŁOWSKI Fabian201239151794LUKS Abc Żak PisanicaWMZ119
24. (24.)
KWAŚNICKI Jakub2013282655093UKS MOSiR DuklaPKR118
25. (25.)
FILODA Karol2012505354189UKS Optimum LubaszWLP118
26. (26.)
TYSZKOWSKI Kajetan2012698755490Ostródzianka OstródaWMZ117
27. (27.)
STARCZYŃSKI Bartek2012641154538LUKS MańkowiceOPO115
28. (28.)
SROCZYŃSKI Jan2013657154846ZKS Zielona GóraLBU114
29. (29.)
SADOWSKI Antoni2013698558766Ostródzianka OstródaWMZ114
30. (30.)BIELECKI Szymon201227055931Heksa Niedrzwica DużaLLS113
31. (31.)
DRESSLER Tymon2012662254155UKS Sokolik NiemodlinOPO112
32. (32.)
FEDORYNIEC Wojciech20127509522833STS Starogard GdańskiPOM109
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (33.)
PRONIEWSKI Alan2012401749573ULKS MoszczenicaŁDZ109
34. (34.)ZIELIŃSKI Stanisław201247955174Orlicz 1924 SuchedniówŚWI109
35. (35.)
ROMANIUK Aleksander2013801256314UKS Dojlidy BiałystokPDL106
36. (36.)MRÓZEK Jakub2012335950766LZS KąkolówkaPKR104
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (46.)
NOWAKOWSKI Michał2013389957003TKS Granit StrzelinDŚL98
2. (55.)
UTYLSKI Ignacy2013268856370KS Nowa Era ToruńKPM89
3. (77.)JOCEK Wiktor2012815559708SKTS Dwójka KraśnikLLS79
4. (97.)
BŁASZCZYK Jakub201359860106ZKS Zielona GóraLBU73
5. (33.)
PRONIEWSKI Alan2012401749573ULKS MoszczenicaŁDZ109
6. (79.)
WIKTOREK Marcin2012235061191UKS Płomień LimanowaMŁP78
7. ( - .)
TRUHTANOV Timur2012820062996Lupus Kabaty WarszawaMAZ0
8. (47.)
STANKIEWICZ Jacob2012357856775MMKS Kędzierzyn-KoźleOPO98
9. (37.)
RYMAR Szymon2012172757852KSTS KrosnoPKR104
10. (35.)
ROMANIUK Aleksander2013801256314UKS Dojlidy BiałystokPDL106
11. (88.)
SIERZPUTOWSKI Adam2012426559898MRKS GdańskPOM76
12. (40.)
PAWŁOWSKI Marcel201292249312MKS Czechowice-DziedziceŚLS102
ŚWI
13. ( - .)
PYDYNKOWSKI Adam2013420162267Dekorglass DziałdowoWMZ0
WLP
14. (104.)
CELOCH Wojciech2012456657374Chrobry MiędzyzdrojeZPM71
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (45.)
MICHALKIEWICZ Filip2012698158760Ostródzianka OstródaWMZ99
2. (48.)
ORSZULIK Igor2013343851130UKTS Sokół OrzeszeŚLS97
3. (50.)
BRODOWSKI Tobiasz2013311159204MLKS Czarni OleckoWMZ94
4. (51.)
TRYBULSKI Antoni2012775551096MUKS Start NadarzynMAZ94
5. (63.)
OLĘDZKI Oskar2012454554850UKS Top Solec KujawskiKPM84
6. (64.)
NOWACKI Jan2012754153897UATS Batimex PruszkówMAZ84
7. (65.)
KOZŁOWSKI Krzysztof2012633455271Bogoria Grodzisk Maz.MAZ82
8. (67.)
PHAM QUANG Aleks2012754353615UATS Batimex PruszkówMAZ82
9. (83.)
LIPPKI Ksawery2012611762645LUKS ChełmnoKPM78
10. (86.)
ORŁOWSKI Michał2014699355497Ostródzianka OstródaWMZ77
11. (91.)
CHMURZYŃSKI Dawid2012782757024UKS Huragan SosnowiecŚLS74
12. (98.)
URA Sylwester2012737060811KTS GliwiceŚLS72
13. (100.)
KARCZEWSKI Szymon2013311559403MLKS Czarni OleckoWMZ72
14. (107.)
DRZAZGA Mikołaj2013611859815LUKS ChełmnoKPM70
15. (113.)
DĄBROWSKI Mateusz2012633255960Bogoria Grodzisk Maz.MAZ69
16. (116.)
SZULTA Adam2013655259574TTS Polonia BytomŚLS68
17. (125.)
DOMAŁA Nataniel2013705960065KS Sokół SerockMAZ64
18. (135.)
WIECZOREK Tymoteusz2014586954724KS Polonia ŚmigielWLP60
19. (152.)
FACENNA Luca2012612060932LUKS ChełmnoKPM53
20. (167.)
BOROWSKI Igor2014586854725KS Polonia ŚmigielWLP45
21. (191.)
SZULC Karol2013612160751LUKS ChełmnoKPM34
22. ( - .)
KAMIŃSKI Maksymilian2014633861328GKTS WiązownaMAZ0
23. ( - .)
GRZYBOWSKI Wiktor2015633759922GKTS WiązownaMAZ0
24. ( - .)
NOWAKOWSKI Adrian2013268261473KS Nowa Era ToruńKPM0
25. ( - .)
ZAMOJSKI Kacper2013810762979Krajna Sępólno Kraj.KPM0