Polski Związek Tenisa Stołowego, Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy Dojlidy Białystok zapraszają na 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – kwalifikacje dodatkowe
Mężczyźni – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Piotr Pielaciński
Zastępca sędziego głównego: Dariusz Świetlicki
Obsługa komputerowa: Magdalena Sepczyńska

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 20 września 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet na sezon
Ranking kroczący mężczyzn na sezon

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WĘGRZYN Katarzyna200166231741KU AZS UE WrocławDŚL1000
2. (2.)
WĘGRZYN Anna200166131740KU AZS UE WrocławDŚL858
3. (3.)
WRÓBEL Wiktoria200680135280MRKS GdańskPOM695
4. (4.)
SZTWIERTNIA Ilona200436938419SKTS SochaczewMAZ651
5. (5.)
SIKORSKA Magdalena198693214875KU AZS PWSiP ŁomżaPDL650
6. (6.)
WIELGOS Zuzanna2005110238307Politechnika RzeszówPKR627
7. (8.)
WOŁOWIEC Dominika1997107820144Politechnika RzeszówPKR595
8. (9.)
ZAKRZEWSKA Agata200089834678KTS TarnobrzegPKR594
9. (10.)
GALUS Katarzyna1998106525367Politechnika RzeszówPKR586
10. (11.)
BRZYSKA Anna2005201740106PKS Kolping JarosławPKR539
11. (12.)
MICHALAK Aleksandra200189732488KTS TarnobrzegPKR521
12. (13.)
BARTOSZEK Julia2001162233835Skarbek Tarnowskie GóryŚLS521
13. (14.)
ŁEBEK Alicja199963830666KTS GliwiceŚLS515
14. (15.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna200132826433Energa KTS ToruńKPM497
15. (16.)
LIS Martyna200220733288Bogoria Grodzisk Maz.MAZ493
16. (17.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993136717071MUKS Start NadarzynMAZ487rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (19.)
FURMAN Julia200566441985KU AZS UE WrocławDŚL484
2. ( - .)
MIKLASZEWSKA Maja200133831684Energa KTS ToruńKPM0
3. (242.)
WIERZBICKA Dagmara199782525545ATS Akanza LublinLLS163
4. (28.)
KUBIAK Anna200460236958ZKS Zielona GóraLBU395woj.
5. (70.)
HOLAK Marta2004211137165MKS Jedynka ŁódźŁDZ273
6. (39.)
GAJEWSKA Natalia20036638984KS Bronowianka KrakówMŁP309
7. (20.)
KRZYSIEK Paulina1996136417206MUKS Start NadarzynMAZ480
8. (119.)
PAWLACZYK Katarzyna1991792614531MGOK Gorzów ŚląskiOPO242
9. (25.)
WĄTOR Oliwia2006110143233Politechnika RzeszówPKR413
10. (77.)
JACKOWSKA Julia200176832252UKS Dojlidy BiałystokPDL267org.
11. (87.)
HOŁDA Karolina200778145377UKS Dojlidy BiałystokPDL260
12. (40.)
LICBARSKA Adrianna200479843081MRKS GdańskPOM309
13. (21.)
TOMECKA Julia2002163229896Skarbek Tarnowskie GóryŚLS445
14. (232.)
GÓRSKA Aleksandra2000653040340KS Polonia KielceŚWI171
15. (18.)
BOGDANOWICZ Natalia200723944850Warmia Lidzbark Warm.WMZ485
16. (45.)
GŁADYSZ Julia200585941918LKTS LubońWLP295woj.
ZPM
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (26.)
KRYSIŃSKA Paula200566744601KU AZS UE WrocławDŚL413
2. (29.)
GRYKO Kamila200276735799UKS Dojlidy BiałystokPDL376
3. (30.)
KRAKOWIAK Ewa200513136512GKTS GdańskPOM361
4. (34.)
BOBEK Weronika200623843527Warmia Lidzbark Warm.WMZ324
5. (35.)
GAWORSKA Zuzanna200365936872KU AZS UE WrocławDŚL319
6. (36.)
RAKOWSKA Karolina200264235457KTS GliwiceŚLS319
7. (37.)
JARKOWSKA Aleksandra200333139201Energa KTS ToruńKPM312
8. (38.)
BRZĘCZEK Eliza200067231521Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ312
9. (42.)
FRANASZCZUK Klaudia2002162533137Skarbek Tarnowskie GóryŚLS298
10. (48.)
GIERACH Katarzyna200067429270Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ289
11. (50.)
PASZEK Agata200189227733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS287
12. (52.)
DYSZKIEWICZ Gabriela200076333614UKS Dojlidy BiałystokPDL285
13. (58.)
BOREK Zuzanna200677841023UKS Dojlidy BiałystokPDL278
14. (61.)
BRODA Klaudia2003201844687KSTS KrosnoPKR277
15. (65.)
KLUSZEWSKA Milena200233235679Energa KTS ToruńKPM277
16. (73.)
GÓRSKA Michalina200376638302UKS Dojlidy BiałystokPDL272
17. (75.)
DURALAK Daria2004136942432MUKS Start NadarzynMAZ270
18. (78.)
PŁOTKA Magda2001155433947KTSK LuzinoPOM265
19. (85.)
GILEWSKA Dominika200263335868KTS GliwiceŚLS263
20. (86.)
PAWELEC Zuzanna2006668242929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ263
21. (89.)
SKUBA Emilia200523142326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ258
22. (92.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009116445208Olimpijczyk JeżewoMAZ257
23. (95.)
PRZYBYŁ Liliana200666943311KU AZS UE WrocławDŚL256
24. (108.)
TRACZYK-KĘPA Beata200480044868MRKS GdańskPOM249
25. (116.)
SKWAREK Julia200678840098UKS Dojlidy BiałystokPDL242
26. (139.)
RAZAKOWSKA Estera200289439103JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS232
27. (140.)
ZGIERSKA Aleksandra2007581946500Lewart AGS LubartówLLS231
28. (155.)
KAŁUŻNY Laura200487338970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS223
29. (160.)
RAJKOWSKA Sylwia2006116543514Olimpijczyk JeżewoMAZ220
30. (173.)
PACELT Anna200778547620UKS Dojlidy BiałystokPDL213
31. (200.)
TROCHIMIUK Katarzyna200221538866Bogoria Grodzisk Maz.MAZ196
32. (204.)
WYSTYRK Marcelina200289549675JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS194
33. (209.)
RAKOWSKA Magdalena2005163539226Skarbek Tarnowskie GóryŚLS190
34. (228.)
TEODORCZUK Kinga200579042797UKS Dojlidy BiałystokPDL175
35. (233.)
TKOCZ Julia2005163638760Skarbek Tarnowskie GóryŚLS171
36. (234.)
FILICZAK Ewa2001162437551Skarbek Tarnowskie GóryŚLS171
37. (238.)
GAWLICZEK Marta200288249676JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS168
38. (266.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007163345637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS141
39. (288.)
MIRECKA Milena200822643500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ116
40. ( - .)
ZDROJEWSKA Emilia2002112434640KS Stella GnieznoWLP0
41. ( - .)
OLEKSIK Paulina2001155236514KTSK LuzinoPOM0
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
FLORAS Robert199246411070Orlicz 1924 SuchedniówŚWI683
2. (4.)
LEWANDOWSKI Tomasz19857701428UKS Dojlidy BiałystokPDL650
3. (5.)
KULPA Konrad199433422944Energa KTS ToruńKPM627
4. (6.)
KOTOWSKI Tomasz199833321000Energa KTS ToruńKPM618
5. (7.)
ZANDECKI Jan2001106030683Olimpia-Unia GrudziądzKPM599
6. (10.)
ZALEWSKI Mateusz200561040234ZKS Zielona GóraLBU579
7. (11.)
TOMICKI Jarosław1980649286KTS GliwiceŚLS574
8. (13.)
KWAPIŚ Kuba200383731519Ostródzianka OstródaWMZ545
9. (14.)
WITKOWSKI Antoni1994168810126KS Polonia KielceŚWI521
10. (16.)
GRELA Artur20005132881KS Gwiazda BydgoszczKPM510
11. (17.)
KOLASA Szymon2003106738394Politechnika RzeszówPKR509rank.
12. (18.)
WĘDERLICH Damian199834221076Energa KTS ToruńKPM503rank.
13. (19.)
MALICKI Szymon19887294216KS AZS AWFiS GdańskPOM473rank.
14. (21.)
WACHOWIAK Łukasz200059529774ZKS Zielona GóraLBU457rank.
15. (23.)
BĄK Daniel19884622080Orlicz 1924 SuchedniówŚWI437rank.
16. (26.)
FELKEL Grzegorz199863127829KTS GliwiceŚLS414rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (698.)
WITKOWSKI Jakub2001126431250LKS Odra GłoskaDŚL44
2. (41.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002105834280Olimpia-Unia GrudziądzKPM316
3. (80.)
SAGAN Jakub19825800311Lewart AGS LubartówLLS257
LBU
4. (46.)
POLAŃSKI Jakub1998386527152MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ301
5. (30.)
BIAŁEK Artur1992120814899UKS OlesnoMŁP397rank.
6. (64.)
LIS Daniel1999121431991UKS OlesnoMŁP273
7. (35.)
STECYSZYN Jakub200321234803Bogoria Grodzisk Maz.MAZ339
8. (162.)
SZCZEPANEK Błażej2003161740987LZS ŻywociceOPO219woj.
9. (38.)
DZIUBA Patryk2003106337169Politechnika RzeszówPKR328
10. (32.)
ZDZIENICKI Kamil19877764664UKS Dojlidy BiałystokPDL369
11. (54.)
WANDACHOWICZ Michał200679137267UKS Dojlidy BiałystokPDL285org.
12. (37.)
TOMASZUK Tomasz199773821229KS AZS AWFiS GdańskPOM335
13. (108.)
GUMIŃSKI Krzysztof200363443410KTS GliwiceŚLS242woj.
ŚWI
14. (184.)
XU Wenliang198829123654Dekorglass DziałdowoWMZ203
15. (33.)
SPYCHAŁA Adrian199671424941UKS Piast OstrzeszówWLP366
16. (56.)
JEMILIANOWICZ Bartosz1995170320998Visonex Top WierzbięcinZPM281
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (39.)
GAWLAS Michał200522038954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ325
2. (44.)
PETAŚ Kacper200083931599Ostródzianka OstródaWMZ304
3. (45.)
LEWANDOWSKI Patryk200328944643Dekorglass DziałdowoWMZ303
4. (48.)
DUDZICZ Adam200171934855KS AZS AWFiS GdańskPOM298
5. (49.)
GOLLA Marco199883343279Ostródzianka OstródaWMZ291
6. (50.)
MIASTOWSKI Maksymilian200373036104KS AZS AWFiS GdańskPOM290
7. (53.)
MICHNA Dawid200534937746Energa KTS ToruńKPM285
8. (58.)
GŁAZOWSKI Kacper200522237294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ277
9. (59.)
UFNAL Mateusz1997453637254UKS Top Solec KujawskiKPM276
10. (68.)
CHMIELOWSKI Jakub200380440406KSTS KrosnoPKR269
11. (75.)
MATKOWSKI Jakub2003243238775ULKS CiechówDŚL259
12. (79.)
ŻUK Arkadiusz199921630565Bogoria Grodzisk Maz.MAZ257
13. (83.)
MAŁACHOWSKI Michał200283834137Ostródzianka OstródaWMZ256
14. (85.)
JURCZAK Michał198980617347KSTS KrosnoPKR255
15. (86.)
SPOREK Szymon2004172940063KSTS KrosnoPKR255
16. (88.)
KORCZAK Damian2003106838245Politechnika RzeszówPKR253
17. (93.)
WASIAK Damian1997666027979KTS Nowy Dwór Maz.MAZ250
18. (99.)
KULCZYCKI Alan200678433602UKS Dojlidy BiałystokPDL245
19. (100.)
MISZKURKA Jakub200129031321Dekorglass DziałdowoWMZ245
20. (101.)
MICHNA Samuel2009141142168UKS Lis SierakowicePOM244
21. (102.)
KOŁEK Maciej2004172035303KSTS KrosnoPKR244
22. (104.)
DOMIN Maciej2005108241092Politechnika RzeszówPKR243
23. (105.)
CHILICKI Dawid200677944313UKS Dojlidy BiałystokPDL243
24. (112.)
MITAS Jacek200522742830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ240
25. (119.)
MICHALSKI Piotr200377236881UKS Dojlidy BiałystokPDL236
26. (136.)
MAJCHRZAK Aleksander200484235586Ostródzianka OstródaWMZ230
27. (137.)
CZERWIŃSKI Bartosz200132932657Energa KTS ToruńKPM230
28. (141.)
ALOT Maksymilian200474237765KS AZS AWFiS GdańskPOM228
29. (142.)
KRAWCZYK Jakub199472628368KS AZS AWFiS GdańskPOM228
30. (146.)
PERKOWSKI Kacper2009547246363UKS TS Ósemka BiałystokPDL226
31. (153.)
KUŹMICZ Jakub200083636419Ostródzianka OstródaWMZ224
32. (172.)
KUBIC Marcin199624529497Warmia Lidzbark Warm.WMZ212
33. (176.)
WARPAS Błażej2001606937022SMS WłodawaLLS211
34. (179.)
NOWAK Emil2001606735831SMS WłodawaLLS207
35. (193.)
SZCZUKA Kamil2005547944134UKS TS Ósemka BiałystokPDL202
36. (214.)
JURCZUK Michał2007545844430UKS TS Ósemka BiałystokPDL193
37. (215.)
PISZCZATOWSKI Paweł1999714230482IKRTS JózefówMAZ193
38. (228.)
GALUS Mateusz2001407329861LUKS SkrzyszówMŁP187
39. (246.)
CHRZEŚCIAN Radosław200281438501ATS Akanza LublinLLS180
40. (252.)
TATARCZUCH Rafał1998121831993UKS OlesnoMŁP179
41. (266.)
SZALIŃSKI Mikołaj2000408129675LUKS SkrzyszówMŁP175
42. (272.)
REPKE Mateusz2001122136553UKS Dojlidy BiałystokPDL171
43. (291.)
GRYK Konrad200678045089UKS Dojlidy BiałystokPDL161
44. (335.)
PAWELEC Filip1999665438505KTS Nowy Dwór Maz.MAZ141
45. (340.)
FRANC Igor200574436385KS AZS AWFiS GdańskPOM140
46. (342.)
GRYCUK Szymon2009545650361UKS TS Ósemka BiałystokPDL140
47. (354.)
SŁOMKA Artur200527343207Heksa Niedrzwica DużaLLS137
48. (369.)
CHRZANOWSKI Patryk2008545247920UKS TS Ósemka BiałystokPDL133
49. (379.)
SZURLEJ Kacper200735341406Energa KTS ToruńKPM130
50. (395.)
BRODZKI Maciej199161416994IKS Start Zduńska WolaŁDZ123
51. (414.)
MURAWSKI Michał19955423836KS Gwiazda BydgoszczKPM119
52. (430.)
DZIADEK Kamil200072031758KS AZS AWFiS GdańskPOM115
53. (432.)
STĄPOREK Krzysztof200623343493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ115
54. (490.)
KĘSIK Gracjan2006267147144KS Nowa Era ToruńKPM97
55. (509.)
WŁOSZEK Sylwester1999607032735SMS WłodawaLLS93
56. (551.)
IWANIUK Marek2001817837961Lupus Kabaty WarszawaMAZ80
57. (583.)
AMILIANOWICZ Kamil1988170241604Visonex Top WierzbięcinZPM72
58. (728.)
SADOWSKI Kamil200723043501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ42
59. (760.)
SAKOWICZ Mateusz200829644508Dekorglass DziałdowoWMZ40
60. (992.)
WIERZBICKI Marek1994728942050ATS Akanza LublinLLS17
61. (1038.)
NOSIADEK Jakub2007238843413AKS MikołówŚLS17
62. (1038.)
IDACZYK Dominik2002341937569Skarbek Tarnowskie GóryŚLS17
63. ( - .)
MACIĄG Dominik200382143003ATS Akanza LublinLLS0
64. ( - .)
IDACZYK Rafał1978341562164Skarbek Tarnowskie GóryŚLS0